Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az az ismerkedési tempó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ismerkedési tempó interneten, ami után úgy érzed, hogy kuka a másik fél?

Figyelt kérdés

Szóval pl a ghosting egyértelmű üzenet. Ocsmány, de egyértelmű. De mi a helyzet olyankor, amikor úgy érzed hogy a másik fél csak szórakozik veled, vagy épp morzsákkal etet az úgymond ismerkedési szándéka ellenére is?

Napi pár rövid üzenet? Esetleg napi egy, pár sorban? Pár naponta pár sor? Ki hogy látja ezt, és kinek mi az a lélektani határ, ahonnan teljesen leírja, vagy épp törli is a másik felet?



dec. 16. 07:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget, hogy számoljátok mennyit beszélgettek egy nap ismerkedéskor és ha nem hozza a napi limitet akkor offoljátok
dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Csodálkozni inkább azon kéne, hogy a sok tinderes sekélyes ember már másnap talizik zéró ismerettel a másikról, és akkor ide gyakorira dobálja ki zsinórban a miért ilyen borzasztóak a férfiak/nők kérdéseit. Meg a kínos randi storykat. Vagy megy bele sekélyes, alapjaiban rossz kapcsolatba, ahol már pár hét után egymást ölik. De ezek nem csak online hanem élőben is suták és lusták megismerni a másik felet, a külső a minden, meg a felszínes semmitmondás.

Azért a megnyílás között és aközött hogy szinte semmit nem tudsz a másikról csak pár alapdolgot ami a személyijében is szerepel, azért aközött van pár árnyalat és szint még.

dec. 16. 16:14
 23/27 A kérdező kommentje:

Napi limit sincs, ez csupán a te ostobaságod amit kitaláltál. Sokkal inkább arról van szó hogy a másik offolja úgy az embert, hogy még ahhoz is gerinctelen hogy beismerje hogy offolta a másikat. Csak ennyire takarékra rakja, ez viszont tisztességtelen átverés.

Egyszerűen van egy mérték és arány, a legtöbb válaszoló megértette és válaszolt is rá, nála mennyi az annyi. Persze aki háborogni akar és kioktatni a kérdezőt, az is mindig be fog próbálkozni, de csak tessék. Igazából súlytalan mert amire kíváncsi voltam, már kaptam rá bőven válaszokat, és egyet is értettem velük.

dec. 16. 16:17
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem gerinctelenség kérdése csak szimplán semmit nem érsz neki, hogy elmondja miért csinálja egy idegen vagy neki nem kell magyarázkodnia
dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Na igen pontosan erről van szó. Ha nem menne a hazudozás és tettetés, akkor az ilyen kérdések se születnének meg. Mert ahogy korábban írtam, aktívan kérdez, érdeklődik, ráadásul kölcsönösen le van fektetve az ismerkedési szándék. Ellenben ha valaki ennek ellenére mégis átveri a másikat és morzsákkal próbálja meg etetni, az úgy már gerinctelenség, te bárminek is hívod. Mert ha nem adta volna elő hogy érdeklem, akkor én a viselkedéséből azt érezném hogy nem. És máris nem lenne min magyarázkodni. Szóval a hazugság és játszma a fő probléma, amiért szükség lesz mindig az ilyen kérdésekre is.
dec. 16. 16:28
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy te mit hiszel én már évek óta élettársi viszonyban élek azért mert nem írtam egész nap a másikra csak napi pár percet mikor mindketten ráértünk
dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

? :DDD

Ez most mégis hogy jön ide?

Ti hisztek dolgokat, jöttek hasznos válaszok, meg jöttek okoskodó frusztrált megmondókapitányok és a véleményükkel, akik elkezdtek másról beszélni/nevelni a kérdezőt.

A napi pár perc meg amikor épp ráértek teljesen alap, ha elolvastad volna a kérdést nem a napi többsoros üzenetváltásokat kritizáltam én sem. Sőt, eleinte nem is kritizáltam semmit, csak érdeklődtem kinek mennyi az annyi.

dec. 16. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!