Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a párkeresési motivációja nem az, hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

Hanem hogy egy komoly érzelmeken alakuló kapcsolatot, egy párt találjon akire számíthat?

Értem, a szex jó, meg kell. De ha ez a fő motiváció, ott már rég halálra van ítélve a kapcsolat.

És nem kérek privátokat megkereséssel, ez nem társkereső kérdés.


dec. 25. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos a hetesnél a pont. A nők átgondolatlan, ösztönszintű viselkedése vezetett idáig. Ez meg nem kérdés, kérdező, két ligával magad felett szeretnél társat. Nem a földön élsz. Macskás szingliként majd felébredsz az ötvenes éveidben. Megérdemled.
dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 shortcel165 ***** válasza:
0%

A nőstények fő motivációja a szex. Minél több toppasival akarják felcsináltatni magukat.


Szóval tökmindegy, hogy te normális, komoly kapcsolatot kereső férfiként mit szeretnél. Ha nem vagy lepedőakrobata, hosszabb távon esélyed sincs.

dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
#12: nem valami nagy élmény a férfiakkal a szex a legtöbb nő szerint se, nem hiszem hogy annyira dugattatni akarják magukat így...
dec. 25. 10:37
 14/67 shortcel165 ***** válasza:
0%
13# Dehogynem, dugattatni akarják magukat a pasik top 5%-ával.
dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
75%
#14: Ne beszélj már hülyeségeket. De ha már ezt írtad...A férfiak is az 5%-ot dugnák inkább!!!
dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, ha te szerelmes vagy, vágysz a másikra nem jár az eszedben a testiség egyáltalán? Mikor szeretnél ágyba bújni az illetővel?
dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
79%

7-es vagyok. Nekem nem mindegy kivel jövök össze, és inkább azt nézem hogy lelkileg/célokban passzoljunk. Nem a szex körül forog nálam egy kapcsolat, hanem a társam legyen a legjobb barátom. Egy másik nő miatt (vagy változatosság miatt) nem fogom elhagyni, még akkor sem, ha jobbnak tűnne a másikkal minden. Ez szerintem egy világnézeti kérdés, hogy valaki kapcsolatról kapcsolatra jár, vagy neki a kapcsolat egy döntés, és jóban rosszban a másikkal van - nyilván nem kényszerből, hanem mert tényleg szereti.

Jobb alternatíva mindig lesz egy nőnek is, férfinak is. Ennek így sosem lenne vége. Viszont ha szeretjük egymást, akkor a többi már nem érdekel.

dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem lenne f.rkuk kihalnának a társkeresők meg a pr.stik is.
dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
7%
Megérkeztek a hobbileszavazók az oldalra. 🤣 Ezt is le lehet szavazni nyugodtan, senkit nem fog érdekelni. Pontszámban sincs jelentősége így bosszút állni. De van aki ettől boldog úgy látszik.
dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

#16: nekem nem a párkeresési motivációm, hogy legyen kivel szexelnem.

Mikor partnert kerestem, azt néztem életvitelben, jövőbeli tervekben kompatibilisek vagyunk-e, ki tud egészíteni.

A szex az utána való dolog volt.

dec. 25. 10:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!