Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a párkeresési motivációja nem az, hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

Hanem hogy egy komoly érzelmeken alakuló kapcsolatot, egy párt találjon akire számíthat?

Értem, a szex jó, meg kell. De ha ez a fő motiváció, ott már rég halálra van ítélve a kapcsolat.

És nem kérek privátokat megkereséssel, ez nem társkereső kérdés.


dec. 25. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem próbálj talán demit keresni. Én ezt teszem majd jövőre, mert nagyon bújnék, ölelkeznék, de nem akarok folyamat baszni. Ha nem találok ilyet, akkor meg maradok magam, már be vagyok erre rendezkedve.
dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező valószínűleg kissé/nagyon rühelli a férfiakat azért, mert csalódott, vagy hallja a nőtársait picsogni, hogy mennyire megszívták és az a kiindulási pontja.


Azt hiszi hogyha minél tovább vár a szexxel, vagy szex mellett eleget programozik a párjával/jelölttel akkor majd jobban fogja tisztelni/szeretni.


Pedig ez nem ettől függ.

Vannak olyan párok, hogy az első randin lefexenek egymással és mégis együtt vannak évek óta és még boldogak is.

Meg vannak olyan párok, hogy a nő határidőt szabott meg, kellette magát és mégse vannak együtt.

dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
#23: tök mindegy a kérdés szempontjából, mikor kerül sor a testiségre. Azt sem vitattam, hogy a szex fontos. Az egész kérdésnek baromira nem ez volt a lényege.
dec. 25. 11:21
 34/67 A kérdező kommentje:

#33: nem is az a lényege továbbra se a kérdésnek, ki meddig vár a szexel. Volt akivel első randin le is feküdtem. A motiváció ugyanaz, ha első, ha 10. randikor bújtok ágyba.

Én a motivációra kérdeztem rá...

dec. 25. 11:22
 35/67 A kérdező kommentje:

#21: nem tudom, életemben nem hívtam pasit kreténnek akinek ez nem nagy élmény.

#29: az hogy a szex nagy élmény vagy nem, nem a kérdés lényege alapvetően. Akinek válaszoltam abszolút nem a kérdére válaszolt, a neki szánt válaszom se a kérdéshez kapcsolódik.

dec. 25. 11:27
 36/67 anonim ***** válasza:
42%

Bizonyos nőknek túl sok a szex a kapcsolatban, és helyette inkább arra vágynak, hogy legyen a férfi érzelgősebb.

Viszont az érzelgős férfi egy idő után férfiatlan lesz a nő szemében, akkor meg az lesz a baj. Akkor meg legyen már férfiasabb.

Szóval legyen úgy férfi, ahogy az a nőnek elfogadható.


Szerintem nem oké, hogy bármelyik fél meg akarja mondani, hogy a másik szerinte hogyan legyen férfias/nőies. Ez az átformálás mindig abból jön, hogy nincs az illető elfogadva.


Ilyenkor van az, hogy átneveli, de úgy se jó, és a végén már sehogy se jó, és végül kidobja.

dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
75%

"Viszont az érzelgős férfi egy idő után férfiatlan lesz a nő szemében, akkor meg az lesz a baj."


Nem.

dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
30%
37. De!
dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

#36: abszolút nem. Egy férfi ha meg meri élni az érzelmeit valaki előtt, az az abszolút bizalmat tudja jelenteni a másik felé. Aki erre a képébe röhög, az meg se érdemelte a bizalmat...

Azt se mondtam hogy zavar a sok szex egy kapcsolatban, mert nem. Erős érzelmekkel egy érzelmileg felkapott állapotban vagy, úgy a szex se rossz.

Sok pasi tök mindegy mindenkit balra húz neten, ugyan azt a copy paste üzit dobja nekik, hogy valakinél csak beválik és akkor azzal jár. Tök mindegy ki a csaj, milyen értékei vannak, mit szeret... Ő kapta be a horgot és ennyi. Erre a jelenségre mentem ki.

dec. 25. 11:35
 40/67 anonim ***** válasza:
84%
#38 komoly problémák vannak az érzelgős szó értelmezésével. Eleve nem is értem, miért lesz "érzelgős" egy pasi attól, hogy nem CSAK dugni akar, hanem néha mondjuk... beszélgetni is?
dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!