Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a párkeresési motivációja nem az, hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

Hanem hogy egy komoly érzelmeken alakuló kapcsolatot, egy párt találjon akire számíthat?

Értem, a szex jó, meg kell. De ha ez a fő motiváció, ott már rég halálra van ítélve a kapcsolat.

És nem kérek privátokat megkereséssel, ez nem társkereső kérdés.


dec. 25. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
22%
Vannak, sokuknak motiváció a tiszta zokni és a hasa is.
dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
42%
#50: Szerinted engem érdekel az igényekkel teli kérdező? Látni mennyire kétségbeesett, frusztrált és elfelejt élni a jelenben. Azt se tudja, hogy miről beszél össze-vissza, mert normális kapcsolata még egyszer sem volt.
dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

#52: Milyen igényt fejtettem ki? És miből gondolod, hogy nem a jelenben vagyok?

Egy szimpla kérdést tettem fel és egy kevés emberen kívül senki se bírta értelmezni. :)

dec. 25. 12:43
 54/67 anonim ***** válasza:
71%

"Van olyan férfi, akinek a párkeresési motivációja nem az, hogy legyen szex?"


"Hanem hogy egy komoly érzelmeken alakuló kapcsolatot, egy párt találjon akire számíthat?"


Tessék és leírtad, hogy milyenek a férfiak részletesen. Mármint egyre több aki csak lyukra megy. De te is a botra mész. A kémia, szerelem dönt nálad is.

Akkor miért vannak előszedve a férfiak amikor a nők ugyanúgy szexelnek? A szex még nem zárja ki hogy a párod nem szerelmes belé. Te ezt nem tudod. Ezért írtál ki kérdést.

Hasonló értékrendet írtál, jövőképet, de az élet nem útmutatók szerint működik.

Soha nem tudhatod, hogy mi jön közbe és hogyan alkalmazkodtok hozzá.

Nem a jelenben élsz hanem tervezel, elvárásaid vannak, hogy inkább programozzon veled mint megdugjon. Miközben a kettő megfér egymás mellett!

dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
0%

A nők többsége valószínűleg soha nem fogja megérteni a férfiakat...

Kérdező, képzelj el egy ivartalanított és szándékosan írom így, férfit, aki udvarol Neked, szerinted miért? Nos, amennyiben megvan a válasz, akkor ezt vezesd vissza!

Például a kutya mit csinál ivartalanítás után, tudod?

dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

#54 max annyiban jön ide az hogy a férfiakkal nem nagy szám a szex számomra, hogy abszolút nem motivál a téma a dologban. Persze ezt nem várom el mástól, de aligha megyek a botra.

Én azért keresek párt, mert az ember társas lény. Megosztani az életed valakivel érzelmileg és fizikailag is kevésbé megterhelő, mint egyedül lenni és szeretünk szeretve lenni.

Azért szedem elő a férfiakat, mert a nők nem érintenek. Minek beszéljek a nőkről? Nem velük akarok kapcsolatot, nem érdekelnek.

Megfér egymás mellett, igen. De nem mindegy hogy azért van velem, mert valakit dugni akar, hanem mert VELEM, mint egy egyedi személy akar lenni, akivel pluszban dughat is. Tehát én vagyok a torta, a szex meg a hab rajta, egy hülye hasonlattal élve.

dec. 25. 13:00
 57/67 anonim ***** válasza:
28%

"Oda kell figyelni, hogy kinek adsz esélyt ez nem is kérdés, de élvezni kell az életet is mellette."


Nem mindenkinek élvezet, hogy bárkivel összeáll.

dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
58%
Mindenkinek van listája, és ez pont jó. Aki nem tudja, mit keres, az saját magát sem ismeri.
dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
34%
Akkor rajta, találd meg a "kapcsolatfüggő" társad, ezért vagy azért, aztán sok boldogságot! Biztosan találsz olyat, aki a jó magas étcsokis tortát szereti, azzal a pici és kemény cukrászipari habbal...🤣
dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
#59 cuki vagy, de nem válaszolok itt senkinek privátban. Nem társkeresni jöttem, hanem kérdést feltenni.
dec. 25. 13:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!