Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a párkeresési motivációja nem az, hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

Hanem hogy egy komoly érzelmeken alakuló kapcsolatot, egy párt találjon akire számíthat?

Értem, a szex jó, meg kell. De ha ez a fő motiváció, ott már rég halálra van ítélve a kapcsolat.

És nem kérek privátokat megkereséssel, ez nem társkereső kérdés.


dec. 25. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudod megkülönböztetni a kettőt? Ez a baj?
dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
29%
Akit Te keresel, azt nagyobb eséllyel találod meg majd 60+ évesen...
dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
0%
Inkább 60+ évesen legyen boldog, mint szenvedjen addig.
dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én ilyen lennék alapból.
dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy a kérdező tételesen reflektál minden válaszra, ami nem tetszik neki, segít elfogadni a tényt, hogy az ő személyisége valószínűleg összeférhetetlen egy kapcsolatra. Valószínüleg ez miatt van, hogy csak szexre kell.

Én szerintem egy napot nem bírnék eltölteni a társaságában a kioktató, mindent jobban stílusa miatt.

dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
38%
Én már írtam, hogy nagyon furcsa természete van, sőt megugorhatatlan elvárásai, de hát én lettem a rossz legvégül. 🤣
dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
72%

Kedves nők áruljátok miért gondoljátok azt, hogy csak és kizárólag a férfiaknak kötelessége lemondani a minőségi élvezetes szexről a szép nőkkel és kell gerjedniük az ocsmány malac nőkre?


Miközben azt hirdetitek, hogy még ehy lakatos jennifernek se túl magasak az igényei ha azt várja el, hogy minimum egy cégvezető szintű pasi udvaroljon neki.

dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!