Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a párkeresési motivációja nem az, hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

Hanem hogy egy komoly érzelmeken alakuló kapcsolatot, egy párt találjon akire számíthat?

Értem, a szex jó, meg kell. De ha ez a fő motiváció, ott már rég halálra van ítélve a kapcsolat.

És nem kérek privátokat megkereséssel, ez nem társkereső kérdés.


dec. 25. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
36%

Motiváció? LOL, listád van, hogy a férfi milyen legyen. Ami addig nem baj míg fontos dolgokról van szó. De ha felszínes az egész lista, vagy inkább az akkor az már probléma.


Majdnem mindenkinek van a fejében egy elképzelt kép, de hiába találod meg azt a személyt hogyha nem vonz, nincs kémia vagy nem stimmeltek az ágyban hiába variáltok.


Azt kéne tudomásul venni, hogy a szetelemre, kapcsolatra nincs igazából recept.


Hiába vágysz te rá ha pl. olyan emberbe szeretsz bele aki nem viszonozza, vagy nem egymáshoz valóak vagytok és szétmentek.


A szerelem kiszámíthatatlan, kialakulhat barátságból, szexkapcsolatból sőt még gyűlöletből is (főleg ha a vonzalom megvan).


A szerelemből lehet barátság, gyűlölet is.


Nem lista szerint kéne élni, hogy ki tudd pipálni hogy na most megtaláltam a tökéletes jelöltet és hogyha nem egyezik pl. abban, hogy vegetáriánus míg te nem akkor már dobod is.


Szélsőséges példa, de nem pont rád írtam hanem általában értendő.


Egyszerűen aki szerelmes beléd és a te másik feled az nem biztos, hogy extrovertált lesz mint te, sőt nem biztos, hogy hiába egyezik a jövőkép eleinte, hogy a végsőkig kitart.


Oda kell figyelni, hogy kinek adsz esélyt ez nem is kérdés, de élvezni kell az életet is mellette.

dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
#41: ez továbbra se a kérdésre a válasz, hiába hosszú.
dec. 25. 11:45
 43/67 anonim ***** válasza:
45%
A kérdésednek nincs értelme kérdező!
dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
0%

39: Jogos. :)


Tudom hogy a felvetésed a férfiakra vonatkozott. Egyet kell értsek veled. De hallom ahogy nők beszélnek a férfiakról, a "pasikról"... hagyjuk.


Az érzelmi részt tartom, van ebben tapasztalatom. Vannak kifejezetten manipulatív, ravasz nők. Ha férfiként kiadod magad, akkor egy ilyen nő a gyenge pontodon fog egy vitánál belédmarni, és a legmélyebben megalázni. Legalábbis az ilyen típus.


Alapvetően nekem is a lelki, érzelmi kapcsolatra van igényem, nagyon szeretek beszélgetni, és a másikkal együtt sztorizni, tervezni, időt tölteni, és nyilván ennek része a testi rész is, akár szex, akár csak testi érintések. De egy kacspolatnál nagyon megnézem, hogy kivel ismerkedek, és el kell jussunk pár veszekedésig, hogy lássam, hogy ki ő valójában... mert akkor derül ki.


Nem tudom milyen típusú férfiakra írtad a kérdést, szerintem nem lehet egy kalap alá venni mindenkit, gondolom te sem így értetted.


36-os voltam.

dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan a nők se semmik, hidd el én is elég gyakran hallom tőlük a dolgokat.

Sehol se mondtam hogy a férfiak rosszabbak, viszont a női oldal engem nem érint, szignifikánsan nem tudok hozzászólni.

A férfi oldal viszont igen, így ez a kérdésem tárgya.

De nem mindegy, azért van kapcsolat, mert van szex vagy azért van szex, mert van kapcsolat.

dec. 25. 12:01
 46/67 anonim ***** válasza:
58%

44 vagyok. Szerintem ugyanúgy látjuk. :)

Nyilván van ilyen is szép számmal, akiknek csak a szex miatt van kapcsolata, amúgy nem érdekli a nő, csak eljátssza.


Én csak azt tudom mondani, hogy nekem egy kapcsolat egyik része a szex, mivel szeretjük egymást, és vágyunk egymásra. De ezen kívül is bőven van életünk, mert szeretünk egymással lenni. Ezek kis dolgok is lehetnek, tehát együtt főzés, de vásárlás, utazás, bármi. Én legalábbis szeretek a másikkal lenni, és szégyen vagy nem, igényem van rá. A csak szex elég gépies lenne, nekem fontos hogy társként éljünk egymással. Számomra ezt jelenti egy kapcsolat. És szerintem sok férfi van még így.

dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
58%

#45: Az érzéseken múlik, ennyi.

Ha szerelmes akkor nemcsak szexelni akar, de ha szerelmes ha nem akkor is szexelni akar. Mást is akar szerelem esetében, de a szexet akkor is kívánja.

dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
32%
40. Ja tudom 3 havonta egyszer lehet, a nőnek meg napi szinten ját a lelki törődés! Ez pont ugyanaz, értem én.
dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
58%
Igen, én ilyen vagyok. De a nőkön viszont azt látom manapság, hogy mindennél fontosabb a szex.
dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
76%
41. Teljesen jól leírtad, de ne feledd, ez a gyakori. Kár ennyi erőt belefektetni normális válaszba, úgyis mindig a kérdezőnek van igaza..
dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!