Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha össze akartok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Ha össze akartok jönni egy adott nővel/férfival, hány emberen múlik, hogy párkapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés
jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
100%

Két félen múlik: rajtad és rajta.

Az mellékes, hogy ki kezdeményez, hiszen a kezdeményező fél is meghozta a döntést, miszerint akar a másiktól valamit.

jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 A kérdező kommentje:
Úgy értem, a végső döntést a megkeresett fél hozza meg.
jan. 10. 09:39
 13/84 anonim ***** válasza:
100%
12- az nem ugyanaz, hogy csak rajta múlik. Te teszed fel a kérdést, ő meg eldönti. De ez még csak egy rajtengedély. Az, hogy kapcsolat lesz-e belőle, mindenképpen mindkettőtökön múlik.
jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:
Kedves előző. Amikor randiztam életem szerelmével, minden pillanatban TUDTAM, hogy csak rajta múlik, hogy együtt leszünk-e.
jan. 10. 09:54
 15/84 anonim válasza:

14. Hogy is kezdted? "Amikor randiztam"

"életem szerelmével" Ez két fő, akárhogy is számolom.

Azt mondod, övé a végső döntés... de mi alapján? Téged meg kell ismernie! Nem húzhatod ki magad, hiszen a "randizásban" te is szerepelsz! Ezen a szereplésen is múlik, tehát rajtad is múlik. Ha pl. túl rámenős vagy, vagy nem vállalsz felelősséget valamiért (pl. ezért a döntésért) akkor el is szúrhatod a dolgot. Szóval minimum kettőn múlik.

jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
100%
14-elodzor te hoztad meg a döntést, mikor randira hívtad.
jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:

Kérdező miért teszel fel kérdést ha csak az a válasz tetszik, hogy a "megkeresett" félen múlik?


Egyértelműen mindkettőn függ az ismerkedés, kapcsolat. Együtt beszélgetnek, együtt fekszenek le, nem saját magukkal.


Vagy te magaddal teszed?😱

márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:
Kedves előző. Össze akarok jönni veled. Ki hozza meg a végső döntést? Kin múlik, hogy mi ketten együtt leszünk-e?
márc. 19. 08:57
 19/84 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnkön, mert hiába megyek bele ha te meggondolod magad időközben, én gondolom meg, vagy mindketten úgy tartjuk, hogy nem illünk össze.

Az ismerkedés, párkapcsolat, házasság két ember függvénye.

Hiába teszem ki szívem, lelkem ha te nem teszed ugyanúgy és fordítva, vagy egyszerre mindketten hibázunk.

márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:

Ellentmondasz saját magadnak: " hiába megyek bele ha te meggondolod magad időközben" - mivel akarod, a MÁSIKON MÚLIK


"Hiába teszem ki szívem, lelkem ha te nem teszed ugyanúgy és fordítva" - ezzel elismered, hogy a másikon múlik.

márc. 19. 09:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!