Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha össze akartok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Ha össze akartok jönni egy adott nővel/férfival, hány emberen múlik, hogy párkapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés
jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:

LOL, mindkettőn, hányszor írjam még le? Én hiába akarod veled lenni ha elküldesz a fr@ncb@,vagy hiába kölcsönös ha egy idő után már nem kellesz nekem. De ahhoz, hogy meggondoljam magam olyan viselkedés, vagy személyiségi eltérés kell.

Mit nem lehet ezen megérteni?

márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha kreáltál már magadnak egy választ, és nem fogadod el a másét, akkor minek kérdezed meg egyáltalán?

Mindig két félen múlik a kapcsolat. Mert hiába hoz a megkeresett fél döntést, ha utána nem úgy viselkedik, vannak olyan tulajdonságai, ami miatt nem akarod már a kapcsolatot, akkor te fogod - a megkereső fél - otthagyni. És akkor - láss csodát - nem lesz kapcsolat belőle.

Szóval KETTŐ félen múlik! - arról nem is beszélve, hogy ha kiválasztottad őt, akkor már te is hoztál egy döntést. Azaz mindketten fogtok döntést hozni, ez matematikai tény, hiába is ágálsz!

40/N

márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 A kérdező kommentje:
Kedves előző, tőled is megkérdem: össze akarok veled jönni, kin múlik, hogy együtt leszünk?
márc. 19. 12:45
 24/84 anonim ***** válasza:
100%

MINDKETTŐTÖKÖN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! múlik, hogy együtt lesztek-e, értsd már meg!!!

#22 vagyok

márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:

Látom nem fogod fel még mindig.


Szeretnék focizni veled, feléd rúgom a labdát. Hány emberen múlik, hogy passzolgatunk-e? 1 emberen! Aki az ajánlatot kapta.



Elmegyek hozzád, hány emberen múlik, hogy beléphetek-e az ajtón? 1 emberen, rajtad!


Elmész egy állás interjúra. Veled szemben ül az interjúztató. Hány emberen múlik, hogy fel leszel-e véve? 1 emberen! Az interjúztatón.


Fogjátok már fel végre, ha kinyilatkoztattátok szándékaitokat, a másik félen múlik, hogy igent vagy nemet mond rá, és akárhogy is dönt, az fog megvalósulni, és ez fordított esetben is így van.


Ha felhívlak telefonon, hány emberen múlik a beszélgetés elkezdése? 1-en, a hívott félen.

márc. 19. 13:12
 26/84 A kérdező kommentje:

Kedves 21-es, látod, igazolod amit mondok: "Én hiába akarod veled lenni ha elküldesz a fr@ncb@"


Erről beszéltem! Ebben az esetben csak rajtam múlott.


Az indulás mindig egy emberen múlik. A működtetés, és az alakulás múlik két emberen, az indulás soha. Az mindig csak 1-en.


Nem tudjátok kiforgatni. Mindig van 1 kezdeményező, és 1 döntő fél, aki kapta az ajánlatot. Ez utóbbi dönti el, hogy oké vagy nem oké. Az ajánlat tevőnek nincs módja az indulásról végső, pozitív döntés hozni.


Mondtátok, a visszatáncolást, de akkor is csak 1 emberen múlik. Bepróbálkozok a nőnél, csak rajta múlik, mi lesz. Úgy dönt, rendben, de én visszatáncolok, és nem lesz kapcs, de az is 1 emberen múlott, rajtam, a vissztáncolón. Csak annyi, hogy visszakerült hozzám a végső döntés lehetősége.


Soha nem az ajánlat tevőn múlik.


Jelenlegi állásom esete is engem igazol. Az interjún a végső döntés nem én hozom meg, hanem a másik fél. Másnap hívott, hogy megkapom az állást. Na akkor már csak rajtam múlt, hogy elfogadom, v visszautasítom. De akárhogy is, mindig csak az egyik félen múlik. Kezdetben rajta, (hogy felvesz-e vagy nem) aztán rajtam, mikor adta az ajánlatot (h elfogadom-e vagy nem.)


De a dinamika akkor is ugyanaz: aki kapja az ajánlatot, az hozza meg a végső döntést.

márc. 19. 13:21
 27/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nem fogod fel! Mi a f...szér' kérdezel, ha nem fogadod el más válaszát!?
márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
Kérdező, maradj magadnak!!
márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen elgondolkodtam. Szóval ha Te össze akarsz jönni velem, akkor csak rajtam múlik, hogy lesz-e ebből házasság. Jó. Tegyük fel, hogy én igent mondok, mert nekem is tetszel. És akkor feljössz hozzám, és látod a koszt, a rendetlenséget, a két kutyát, macskát, a kutyaszőrt, a mosatlant a mosogatóban és a szennyesben, és az egyéb dzsuvákat, megtudod, hogy utálok főzni, utálok dolgozni, utálok takarítani, délig alszok, a kutyákat majd neked kell levinned, és amúgy elvárom, hogy eltarts engem meg őket is.

Na most kin múlik, hogy összeházasodunk-e?

márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
Kérdező, te rendesen hülye vagy.
márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!