Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha össze akartok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Ha össze akartok jönni egy adott nővel/férfival, hány emberen múlik, hogy párkapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés
jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:

Tegnap 4 kollégát kérdeztem meg, kivétel nélkül azt mondták, egy emberen múlik. Érdekes... ők tudják, ti nem....


59-es tényleg nem érted. Ha én adni szeretnék neked 1 millát, CSAK RAJTAD MÚLIK, hogy ez megtörténik-e. Olyan baxott nehéz ezt felfogni?


Ha 1 csaj le akar pippantani téged, CSAK RAJTAD MÚLIK, hogy megtörténik-e.



Valamilyen rejtélyes oknál fogva nem vagytok képesek megérteni, hogy az ajánlatot kapó hozza meg a végső döntést, ő dönti el, hogy oké vagy nem oké. A szereplők száma mindegy, az ajánlattevő akarata lényegtelen.


Mások megértik, tudják ezt, ti nem? Mi van veletek?



Elkaptam 1 kollégát a folyosón tegnap:


én: ha össze akarsz jönni egy nővel, kin múlik, hogy együtt lesztek?

ő: a nőn


pakk! épeszű tudja ezt az alap igazságot.

márc. 21. 07:59
 62/84 anonim ***** válasza:

Ne hazudj már, hogy ilyen kérdésekkel zaklatod az embereket és mindegyik veled ért egyet. A lepippantás más téma. Jézuska!

Igen az a nő személyes döntése egy éjszakás kalandnál, randin vagy kapcsolatban. De a randi meghívás, vagy, hogy egyáltalán közeledsz a nő felé először a tiéd. Ha a nő kezdeményez akkor az övé és a te is eldöntöd, hogy lepipanthat-e, beszélgetést folytatsz-e vele.

Mennyi esetben a nő startol rá a férfira, mert az bátortalan, vagy mit tudom én mi baja van és aztán a férfi is eldönti, hogy lesz-e valami.



Egyszerűen én nekem hiába tetszenél mint férfi ha én neked nem, hiába mennék oda hozzád és fordítva is igaz ugyanúgy. Kettő ember döntése.


Még melegek, biszexuálisak, leszbikusok esetében is.

Ha meg hármas szexről van szó akkor három ember döntésén múlik, hogy megtörténik-e.


Mit nem lehet ezen felfogni?


Te hozod meg a döntést, hogy kezdeményezel-e és a nő, hogy fogadja-e, vagy sem!!!

márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:

Már értem mit nem fogtok fel: a végső döntést.


1 - igazatok van, két szereplős a történet

2 - igazatok van, a kezdeményező meghozta döntését a próbálkozásával

3 - igazatok van, akinél kezdeményeztek, ő is hoz döntést


Amit nem fog fel az agyatok, az az, hogy aki a kezdeményezést/ajánlatot/lehetőséget kapta, AZ Ő DÖNTÉSE (kizárólag az övé) DÖNTI EL A VÉGKIMENETELT, vagyis csak rajta múlik, hogy létrejön-e a dolog.


Es azért csak az övé, mert a másik a nemleges válasz esetén tehetetlen, el kell fogadnia, bele kell törődnie. (az erőszakoskodást, további eszetlen és értelmetlen nyomulást hagyjuk)


És az élet összes területén így van ez. Az (az egyetlen személy) hozza meg a végső döntést aki a megkeresést kapta.


Márpedig, a párkapcsolat is úgy indul, hogy valamelyik fél kezdeményezi a dolgot, a másik pedig eldönti. A végeredmény, akár pro akár kontra KIZÁRÓLAG az ajánlatott kapott fél döntésén múlik.


ha igent mond = együtt lesznek

ha nemet mond = nem lesznek együtt


még msot sem világos?


BAXOTT MINDEGY mit akar a kezdeményező, a végkimenetel nem rajta múlik. S mivel nem rajta, hanem a másikon, s mivel ketten vannak a szituban, így csak az egyiken múlik!

márc. 21. 08:12
 64/84 A kérdező kommentje:
62! ugyanarról beszélünk, mégsem jut el az agyadig, hogy a VÉGSŐ döntést egy ember hozza meg.
márc. 21. 08:13
 65/84 A kérdező kommentje:

62 ez nem igaz: "Ha meg hármas szexről van szó akkor három ember döntésén múlik, hogy megtörténik-e"


az utolsó megkérdezett döntésén múlik. aki megint CSAK EGY személy


én akarom, te akarod, és most kapaszkodj meg: a harmadik dönti el, hogy a hármas létrejön-e, vagy nem.

márc. 21. 08:17
 66/84 anonim ***** válasza:

LOL, de hiába mond igent ha az aki kezdeményezett meggondolja magát időközben. Akkor nem lesz belőle kapcsolat!!!


És a kiindulópont is számít, ugyanúgy mint a végsőpont.


Nincs vége valaminek ha el se kezdődött.



Ha mindketten egyszerre mondják ki, hogy oké gyerünk kávéra, randira és aztán egyszerre, hogy váljunk szét, mert nem illünk össze akkor is KÉT EMBER DÖNTÉSE! Ilyesmi szerintem elő se fordulhat, de csak érzékeltetni akartam az egészet.


Olyasmi mint az ok és okozat. Az egyik a másik nélkül nem létezik!

márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:

Tettél fel kérdést...A te döntésed volt!

Aki írt választ, mint én az az ő és én döntésem volt!

Ha nem akartam volna nem válaszoltam volna és ha te nem akartál volna kérdést kiírni akkor válasz se született volna egyetlenegy sem!


Tényleg ilyen nehéz megérteni?

márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 A kérdező kommentje:

66: "LOL, de hiába mond igent ha az aki kezdeményezett meggondolja magát időközben. Akkor nem lesz belőle kapcsolat!!!"


LOL, az is csak 1 emberen múlik!!!!!!!!


próbálkozom, belemegy, visszavonulok = nem lett semmi. miért? MERT ÉN visszavonultam, tehát most is csak 1 személy végső döntése lett a végeredmény.

márc. 21. 08:22
 69/84 A kérdező kommentje:

67: szeretnék adni neked 1 millát. hány emberen múlik, hogy ez megtörténik?


egy emberen, bakker, csak is kizárólag rajtad múlik! nehéz felfogni?


ott állok előtted, nyújtom feléd a dellát, CSAK RAJTAD múlik, hogy elveszed-e, élsz-e a lehetőséggel, gondolkodni nem bíró barátom.

márc. 21. 08:25
 70/84 anonim ***** válasza:

Te külön-külön veszed a két embert, de hiába teszed végső sorban KÉT EMBER DÖNTÉSE.

Ha valami el se kezdődik akkor hogyan lehet vége? Józan paraszt ész.


Válaszolj ha gondolod:


Hogyan írhatna e kérdés alá bárki választ ha te nem tetted volna fel a kérdést? Segítek: SEHOGYAN!

TE kezdted és más befejezi!

Nem tudja befejezni ha te nem kezded el azért KÉT (vagy több) EMBER VÁLASZTÁSA!

márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!