Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha össze akartok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Ha össze akartok jönni egy adott nővel/férfival, hány emberen múlik, hogy párkapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés
jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 Laylah ***** válasza:

Kevered a dolgokat. Az, hogy kapcsolat lesz-e, az két ember döntése még mindig. Aztán átalakítottad a kérdést a "végső döntésre", hogy igazad legyen, mert az valóban egy emberen múlik.

Meguntam a trollkodásodat.

márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves előző, hogy végre megértetted, hogy csak egy emberen múlik. Ha visszaolvastad a válaszaim, láthatod, hogy mindig a lényegről írtam. Az ajánlatot kapón múlik kizárólag a dolog, nem kettejükön. Semmit nem alakítottám át, csak ezt mondod, mert nem ismered be, hogy a kérdés lényegét nem értetted meg.


Ott állok előtted, nyújtok feléd 1 millió forintot, oda szeretném neked adni, CSAK RAJTAD MÚLIK, hogy elfogadod-e és megvalósul-e az átadás-átvétel. Hiába két szereplős a történet, egy ember hozza meg a végső döntést, akár pro akár kontra.


Az élet összes területén ez van, ahol vagy 1 ajánlat tevő és 1 ajánlatot kapó. Mindig csak is kizárólag az utóbbin múlik a megvalósulás.


Aki szerint a párkapcs indulása két emberen múlik, az nem érti a "végső döntés" (hogy mondjam másképpen?) dinamikáját. Akinél próbálkoztak csak azon múlik, mivel a próbálkozón nem múlik.


Jópár példát hoztam, mégsem értették meg a nyílvánvaló tényt. Ha a bőrükre vittem, és őket magukat vittem a példába, akkor sem fogták fel.


Jöttek a marhaságukkal, hogy a kezdeményező is dönt (ami igaz, csak épp' lényegtelen), meg, hogy ha nem kezd akkor nincs semmi (ez is igaz, de a kérdéshez semmi köze) másrészt akkor kezdhet a másik fél is, de akkor is igaz az állítás, hogy csak egy emberen múlik, csak a szerep cserélődik fel, a dinamika ugyanaz marad.


Ha én hívlak telón, te döntöd el, hogy felveszed-e és elkezdődik a kommunikáció, vagy nem. Hiába két szereplős a sztori, akkor is csak az egyiken múlik, hogy ELKEZDŐDIK-E a történetük. Fordítva is ez van, ha te hívsz...


Örülök, hogy végre felfogtad.

márc. 22. 08:08
 83/84 Laylah ***** válasza:
Ne menj programozónak.
márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem megyek :)
márc. 22. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!