Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha össze akartok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Ha össze akartok jönni egy adott nővel/férfival, hány emberen múlik, hogy párkapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés
jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
Amire pont leszartad a válaszokat.
márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 A kérdező kommentje:
Nem szartam le, láttad reagáltam is rájuk, és érveltem, példákat hoztam fel, de pont a válaszolók xarták le, nem nagyon reagáltak a példákra, lehet meg sem értették, nem látták be. Még akkor sem ha a "bőrükre vittem".
márc. 20. 09:43
 43/84 anonim ***** válasza:
Te nem látod be, hogy soha semmi nem egy emberről szól. Egy ember kevés egy olyan döntéshez, ami két emberről szól. Az istennek se látod be, hogy egyedül vagy a vélt igazaddal.
márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 A kérdező kommentje:
Nézd, meghívlak 1 italra. Kin múlik, h megtörténik-e? Hány emberen múlik?
márc. 20. 09:51
 45/84 A kérdező kommentje:
Nem értetted meg a kérdést ezek szerint, ha a 2 emberről szól témát mondod. A kérdés nem erről beszél.
márc. 20. 09:53
 46/84 A kérdező kommentje:
A szereplők száma nem lényeg. elhívlak valahova. TE DÖNTÖD EL EGYES EGYEDÜL hogy eljössz-e. És igen, ketten szereplünk a sztoriban, de KIZÁRÓLAG TE DÖNTÖD EL, HOGY FOGADOD VAGY ELUTASÍTOD A FELKÉRÉST. Ezért 1 azaz 1 emberen múlik. A felkérést, az ajánlatot, a lehetőséget kapón múlik.
márc. 20. 10:01
 47/84 A kérdező kommentje:
Ennél jobban nem lehet ezt elmondani.
márc. 20. 10:07
 48/84 anonim ***** válasza:
83%
Ember, te nem érted a saját kérdésedet!!! Párkapcsolatról írtál, te szerencsétlen!!!!
márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:
48-as tudod cáfolni a 46-os hsz-em?
márc. 20. 12:05
 50/84 anonim ***** válasza:

Kár beléd az értelem, mert súlyos gondok vannak nálad.

Igen, tudom cáfolni. De minek?

márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!