Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha össze akartok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Ha össze akartok jönni egy adott nővel/férfival, hány emberen múlik, hogy párkapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés
jan. 9. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 A kérdező kommentje:
Akkor cáfold! Igazold, hogy tévedek! Ha bebizonyítod, hitelt érdemlően, akkor elismerem, h tévedtem. De az ellenkezés, értetlenkedés nem bizonyíték.
márc. 20. 12:09
 52/84 anonim ***** válasza:

Már igazoltuk többen is. Mindenkinek hajtogattad az igazad.

Nekem ez ennyi, beszélgess magaddal tovább!

márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:
Ha adni akarok neked 1 millát, hány emberen múlik, hogy a tiéd lesz? Csak rajtad bakker, h elfogadod-e vagy nem. Ezt nehéz felfognod?
márc. 20. 12:17
 54/84 anonim ***** válasza:

Csak mert már elborult az agyad, íme a kérdésed:

"Ha össze akartok jönni egy adott nővel/férfival, hány emberen múlik, hogy párkapcsolat lesz belőle?"

Erre kaptad a válaszokat.

Pápá!

márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:

Szar az analógiás transzfered. A lényeg ugyanaz. Adott egy ajánlatot tevő, és adott a másik fél, AKI ELDÖNTI, hogy él-e a lehetőséggel, vagyis csak ez utóbbin múlik a dolog megtörténte.


Az élet összes ilyen szituja ugyanígy működik, ha nem ismered el, akkor is.


Mindazonáltal, nem válaszoltál a kérdésemre az 53-asra. Pusztán reagáltál, de érdemi választ nem adtál. Cáfolni pláne nem cáfoltad.

márc. 20. 12:31
 56/84 A kérdező kommentje:
Ráírtam az öcsémre, megkérdeztem tőle is, azonnal rávágta, hogy a másikon múlik csak. Ő vágja, ti nem.....
márc. 20. 12:37
 57/84 anonim ***** válasza:
Szerintem neked életedben nem volt párkapcsolatod (amin nem is csodálkozom).
márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
89%

"A szereplők száma nem lényeg. elhívlak valahova. TE DÖNTÖD EL EGYES EGYEDÜL hogy eljössz-e. És igen, ketten szereplünk a sztoriban, de KIZÁRÓLAG TE DÖNTÖD EL, HOGY FOGADOD VAGY ELUTASÍTOD A FELKÉRÉST. Ezért 1 azaz 1 emberen múlik. A felkérést, az ajánlatot, a lehetőséget kapón múlik."



Hülye gyerek te is döntést hozol amikor meghívod a nőt italra! És ő is döntést hoz utána!

márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 Laylah ***** válasza:
100%

Az ajánlattevő is döntött, azért tett ajánlatot.

Egy kapcsolathoz két igen válasz kell, egy tőled, egy a másiktól. Azzal, hogy randira hívsz valakit, jelzed neki, hogy a te döntésed egy igen, és meg akarod tudni, hogy az övé is az-e. Akárhány példát hozol fel, a dolog eredetét minden esetben figyelmen kívül hagyod. Azzal, hogy kezdeményezel bármit, már meghoztad a döntésedet (ergo a rajta múló dologra igent mondtál).

Ha így sem érted, ott bajok vannak...

márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 Laylah ***** válasza:

"(ergo a rajta múló dologra igent mondtál)."

*rajtad

márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!