Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélunk, aztán átmegyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélunk, aztán átmegyünk másik platformra aztán kihal a beszélgetés. Törjem magam ilyen pasikért?

Figyelt kérdés

Megbeszéljük pl hogy minden oke tetszunk egymasnak közel is laknak senki nem akar komolyat(en csak azért nem, mert nincs szabadidőm ugyse, tehát heti 1, nqgyon max heti 2 alkalommal tudok csak találkozni olyanokkal akik nem élnek velem, hanem csak randik vannak), találkozni akarnak, én húzom néha (mivel idegen úgyis, lehet élőben nem is tetszik mivel volt már egy rakat teljesen felesleges olyan randim, hogy csak azt néztem mikor léphetek már le:()

És szoval igy áttértünk pl.whatsappra, messengerre a társkerről és beszelgetések után kialakul elöszor az olyan hogy jo reggel milyen a napod tipusu unalmas beszélgetések, aztán mivel ezek engem zavarnak, igy lassan még ez is lecsökken a semmire.


Olyan is volt hogy tarskeren elkerte a pasi a messengerem(facem nincs amúgy), felvettuk a kapcsolatot, írta hogy oké megvagy megismertelek, aztán azota se ír semmit. Még én írtam rá erre is ma.


Szóval meghal az egész.

Strapáljam én magam ilyen pasik miatt hogy írok, feldobom a társalgást, témázok?


Volt aki telefonon is hívogatott szóban, vele is haldoklik a cset már.



#halott csetelések
febr. 2. 07:32
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Arrol szól a kèrdésem hogy törnöm kéne magam ilyen pasikért? Csak mert furdal a lelkismeret hogy keresek vkit aztán nem adok bele semmit az ismerkedesbe.


De így hogy, amikor csak elveszik a kedvem a joreggelt milyen napod van? kérdésekkel?



Aki hagy a francba mert csak csetelni akarok az engem nem is erdekel. Pont hogy a dominánsakra utazom. Akik nem hagyják azt hogy csak cset legyen hanem rajta vannak azon hogy több legyen. Nekem az jelent csak fèrfit.


Es lám mind3 találkozni is akar, annak ellenére hogy ki van rakva adatlapomra hogy csak cset. Mégis arra mennek rá hogy találkozzunk!

Na nekem pont ezek is kellenek csak.


El akarják azt érni hogy szemelyesbe átvigyük. Ez nekem tetszik. Ez a réteg a célpontom.

febr. 2. 10:05
 22/37 A kérdező kommentje:
De amikor hanyatlik a dominancia akkor ugy érdeklődésem veszitem en is nem kicsit..
febr. 2. 10:05
 23/37 anonim ***** válasza:
87%

Már megválaszolták többen, de te ezt a threadet is életben tartod mesterségesen.

Nem éri meg törni magad olyanért, akit látszólag nem érdekelsz. De persze te nem hagyod annyiban, és a játszmáddal eléred, hogy találkozni akarjanak veled.

Aztán meg a randin ahogy írtad majd alig várod, hogy vége legyen.


Részemről érdektelen ez a kérdés innen, az ilyen játszmázós kavaró nőktől kiver a víz.


Sok szerencsét.

febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Nem elérem hogy talallkozni akarjanak. Hanem ők erik el azt hogy én találkozni akarjak.


Eleinte minden oke is. Siker. Nyitok a személyesre.


Aztán meg elveszik tőle a kedvem.


Pont hogy nem játszmázom. Nyiltan megirom hogy csak cset, mivel idegeneketol tenyleg mi mást is akarnék? Aztan azt is közlöm egyenesen hogy heti 1-2 max. Ne nagyon képzeljenek többet ebbe.


Aztán meg lassan teljesen lehoznak magukrol.


Ebben semmi jatszna nincs.


Ezt váltják ki belolem!


Tudod ok okozat

Hatások kölcsönhatasok


Nem azt váltják ki hogy ugráljak azon hogy juj de jó találkozunk.


Ez nem játszma. Hanem őszintén ez van bennem

febr. 2. 11:01
 25/37 A kérdező kommentje:

Ki se irhatnám hogy kapcsolatot akarok vagy talalkozni mivek nem tudom hogy aki szembjon en attol akarnék e bàrmit is.


Cset csak az, amiben benne vagyok idegenekkel, es aztan vagy kialakul bennem vmi, vagy pont nem.

febr. 2. 11:03
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed, hogy aki kapcsolatot akar, az akárkivel találkozik, ágyba bújik?

Azt hiszed, hogy ha egy férfi nem válaszolgat neked, az azért van, mert ők bunkók, nem pedig azért, mert te nem vagy érdekes számukra?

Lepontozták azt korábban, aki leírta, hogy az emberek több match-el chatelnek, és az érdektelent félreteszik.


Mivel nem érted, leírom egyszerűen:

Írd ki, hogy komoly kapcsolatot keresel

Ha valakivel chatelni kezdesz, nem kell azzal jönni, hogy heti 2 napot érsz rá. Mindenkinek vannak egyéb elfoglaltságai, élete.

Ha valaki nem fog meg chatben, elköszönsz tőle és bontod a matchet.

Ako szompatikus, azzal találkozol. Ha tetszel neki, kivárja azt a napot, ami mindkettőtöknek jó. Ha akadékoskodik, elköszönsz és bontod a matchet.


Hidd el, nőből és férfiből is sok tök hülye van, de egy felnőttnek ezt tudni kell kezelnie. Az alapján, amit eddig leírtál magadról, én semmit nem akarnék tőled, ez a kommunikációs stílus meg az egymásnak ellentmondó igények borzasztóan antipatikussá tesznek.

febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

#26 leírta korrekten. Szerintem te figyelemre vágysz. De őszintén nem értem az ilyen nőket… valójában te kapcsolatot vagy kúrópajtit akarsz, de nem mered egyiket se kiírni, mert egy játszmázós manipulatív fruska vagy. Vagy ez, vagy a saját igényeiddel sem vagy tisztában.

Ahogy mondta, senki nem úgy megy társkeresőre, hogy mindenképp találkozik valakivel. Ergo te nem is érted, hogy mi mit jelent.

Elég domináns jellem vagyok, de a nem őszinte, játszmázós nőket kilométerekről kiszagolom és kerülöm. Számomra ez emberileg visszataszító. Mégis mit vársz? Hogy minden nap úgy köszönjön rád valaki, hogy egy izgalmas témát bedob? Hogy folyton szórakoztasson? Hogy körülrajongjon? Na az ilyen pont nem domináns, max ki van éhezve. Akit meg tudsz vezetni, azt te dominálod. Ergo a saját igényeiddel sem vagy tisztában.

És annyi ilyen unalmas nő van, jézusom… mindől lerí, elég ha kiírja, hogy utálja a “small talk”-ot.

Mielőtt párt keresel, lehet egy kis önreflexiót kéne tartani….

febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nem játszmázom. Ha elmegy a kedvem akkor elment a kedvem. Ez nem játszma. Hanem elment a kedvem.
febr. 2. 16:12
 29/37 anonim ***** válasza:

"Törjem magam ilyen pasikért?"

Akiktől elment a kedved, azokért kár törni magad.

Viszont lehetnél következetes. Ha kiírod, hogy csak csetelni akarsz, akkor miért akarsz mást? Vagy ha randit akarsz, miért írod, hogy csak cset? Persze ha nem érdekel valaki, finoman el lehet küldeni.

febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Alapbol nem akarok idegenekkel randizni meg semmi. Idegen. Csak egy kép. (Es 90% amugy se felel meg kor vagy távolság miatt se stb.) Nekem csettől függ, meg hogy ki a másik, vonz e, jo e vele csetelni, mit tudok meg róla. Kialakul e bennem az, hogy na vele akarni fogok találkozni.


Ezen kívül rengeteg bunko ramirt korábban menjek át hozza filmezni, lesz e randin szex, mikor találkozunk. Miota az van kint hogy csak cset, egyetlen ilyet se kaptam. Es ha korábban megirtam hogy nem, akkor en kamus vagyok nem is akarok ismerkedni(ilyenekkel valoban nem).

Ha kiirtam, hogy nincs párom akkor jött a bezzegezés hogy neki van, meg a feltételezések hogy biztos megcsaltak nem kellek senkinek azert vagyok egyedul. Meg a kèrdések, hogy miota vagyok egyedul, mióta nem szexeltem már(biztos hianyzik, es majd en ráugrok már mindenkire, ha kegyesen felajánlkozik) Igy azt irom ki hogy bonyolult kapcsolatban vagyok.


Azota csak tisztelettel beszél velem mindenki. Egyik se hivogat d.gni se es egy olyan se száll rám, aki nem tetszik ronda foglalt öreg. Be is vagyok ezzel védve, hogy amugyis csak cset a cél.


Amig az volt kint h nincs párom találkozni akarok stb, rámszabadult az összes bunkó ember akik azt hiszik már kaparom a falat akkor a szexhiánytol meg azt hogy biztos azert nincs párom mert nem kellek senkinek es biztos csak rá várok. Egyszeruen nyeregben hiszik magukat hogy könnyü nő lehetek akkor magas lóról beszélnek.


Ezen kívül engem csak azok a pasik érdekelnek amugyis, akiknek nem elég a csak cset velem. Azokkal már alapozodik a bizalmam is, hogy el akarja érni hogy több legyen, mert kellek neki és nem tovább lapoz rajtam. Rámír csetelunk és úgy alakitja hogy találkozzunk is. Továbbviszi. Nem hagyja, hogy csak cset maradjon.


Mellesleg kémiát is elindit bennem amikor azt èrzem hogy a pasi akar engem valóban hajt rám nem engedi hogy lerázzam hogy csak cset, normálisan fűz, es minden lépését kiszámítja óvatos, udvarias tiszteletteljes emjndez komoly szándékokat tükröz, és nem azt hogy szórakozni van fent, es aláz olyanokkal,hogy na béjbi szex a randin? Miota nincs barátod? Átjössz hozzám? (Full idegenhez, de majd egyből át is megyek, csak erre vágyom. Értsd átvitten) ezek messziről virítanak hogy helyből tiltani kell az ilyeneket mert komolytalan bunkók.


Miota knt van h csak cset es pasim is van egy barom se talált be azota!

febr. 3. 08:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!