Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélunk, aztán átmegyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélunk, aztán átmegyünk másik platformra aztán kihal a beszélgetés. Törjem magam ilyen pasikért?

Figyelt kérdés

Megbeszéljük pl hogy minden oke tetszunk egymasnak közel is laknak senki nem akar komolyat(en csak azért nem, mert nincs szabadidőm ugyse, tehát heti 1, nqgyon max heti 2 alkalommal tudok csak találkozni olyanokkal akik nem élnek velem, hanem csak randik vannak), találkozni akarnak, én húzom néha (mivel idegen úgyis, lehet élőben nem is tetszik mivel volt már egy rakat teljesen felesleges olyan randim, hogy csak azt néztem mikor léphetek már le:()

És szoval igy áttértünk pl.whatsappra, messengerre a társkerről és beszelgetések után kialakul elöszor az olyan hogy jo reggel milyen a napod tipusu unalmas beszélgetések, aztán mivel ezek engem zavarnak, igy lassan még ez is lecsökken a semmire.


Olyan is volt hogy tarskeren elkerte a pasi a messengerem(facem nincs amúgy), felvettuk a kapcsolatot, írta hogy oké megvagy megismertelek, aztán azota se ír semmit. Még én írtam rá erre is ma.


Szóval meghal az egész.

Strapáljam én magam ilyen pasik miatt hogy írok, feldobom a társalgást, témázok?


Volt aki telefonon is hívogatott szóban, vele is haldoklik a cset már.



#halott csetelések
febr. 2. 07:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Kozben váltott a szexkapcsis. Igy hogy nemigen talalkozok vele meg nem válaszolgatok, már azert könyörög, hogy akkor legalabb cseteljunk ne tűnjek el. Legalább írogassunk akkor.
febr. 2. 08:41
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem érem mit keseregsz.

Ha te chat alapján akarsz valakibe beleszeretni úgy, hogy alig várd az első randit, akkor sok szerencsét.


Ha ülnél a kávéházban, és a daliás lovagok egymás után ülnének le melléd egy öt perces beszélgetésre, ott is ugyanannyi lenne a selejt, felszínes unalmas fazon, mint online. Ott is lenne, aki csak dugni akarna, vagy kuka lenne 80-as íkúval.

febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

De akivel a cset lapos azzal randin mit vàrjak? Tul vagyok már pár olyan randin hogy azt néztem mikor léphetek már le..


Amugy akire ráírtam beélénkult. Lefektettem neki is a szabályokat hogy en heti 1-2 amiben gondolkodom, csak hogy tudja.

febr. 2. 08:58
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. Egy beszélgetés 50-50. Persze lesz aki bunkó. De egy normálisabb átlagos férfi csak annyit vár el, hogy te is vissza írj. Gondolom valami elsöprő érzésre vársz, ahol elhalmoznak szebbnél szebb üzenetekkel, de ez így elég egyoldalú. Aki szimpatikus és ír, írj vissza akkoris ha nyűgös vagy. Ez így működik. Ha nem szimpi annyira, hogy tudjátok beszélni is, ne is jelöld vissza. Ha pedig szimpi de ő nem ír, akkor ne pazarolj rá időt.
febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Nem mernek bunkózni. Ebben már van tapasztalatom:)

Azt irtam ki hogy csak csetelni akarok semmi más miatt nem vagyok itt.

Azóta mindenki egytol egyig nagyon udvarias aranyos valahogy.

Voltak már akikkel a kommunikavio cset es videocset nagyon jó, csak egyúttal az is átjött hogy veszélyesek. Azok meg azért estek ki.


Olyanokkal csetelek amugy akik képröl kb normalisan neznek ki.

febr. 2. 09:12
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy égve. Nem bántásból írom, mert én is teljesen. Neked sincs semmi lehetőséged élőben ismerkedni? Ha nincs, viszont ahogy írod, van olyan haverod, akivel jó a szex, akkor én a helyedben egy ideig vele lennék, amikor épp igénylem, a társkeresőt pedig szüneteltetném. Nekem nincs ilyen haverom sem. :( De töröltem magam így is bő 1,5 év után, mert mostanra eljutottam oda, hogy sem találkozni, sem írogatni nem vagyok már képes senkivel. Nem fognak meg, csak untatnak, kicsit idegesítenek is, én is ezerszer inkább az alvást vagy netezgetést választom, mert semmi értelme megerőltetnem magam, minek, legjobb esetben is semlegesek maradnak számomra.
febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező társkeresőn van, és csodálkozik, hogy eltűnnek a pasik miután kiderül, hogy nem akar találkozni senkivel.


Érthetetlen.

febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Nem tünnek el. Most pl írkál mind a 3, mivel én írtam nekik újra..

Írtam a kintinek is, hogy várom haza nagyon(kamuztam..), de ez jolesik neki, meg annak is aki szexkapcsis segiteni akar mindenben hogy lehessen időm (egy kész lovag:D), mlde irtam köszi nem kell csak cset legyen en most csak ennyit birok kipréselni, meg írtam annak is akiről méh nem tudom eldonteni málé e, vagy mi van, akinek megirtqm hogy en heti 1-2 alkalomban gondolkodom csak, erre azt írja már azota, hogy lakàs miatt se kéne aggódnom, ha összejönnénk.


Igazábol mindegyik beélénkül attól hogy uristen írok nekik.


Nem ők mentek túl a laposságon, hanem én...ez engem zavar.

febr. 2. 09:41
 19/37 A kérdező kommentje:
Most nő létemre én témázok én viszek a csetekbe értelmet. Jöhogy kiéget ez engem.
febr. 2. 09:49
 20/37 anonim ***** válasza:
52%

Nem érzem át a problémát.

Én társkeresőn hagyom azokat a nőket a francba, akik csak chatelni akarnak.

Úgy tűnik, hogy ha valaki leszar téged, azt nem hagyod annyiban, hanem mesterségesen fenntartasz egy beszélgetést valakivel, akitől eleve rosszul vagy. Hazudsz nekik, hogy visszaírjanak.


Szerintem nem a világgal van baj, hanem veled.

febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!