Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélunk, aztán átmegyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélunk, aztán átmegyünk másik platformra aztán kihal a beszélgetés. Törjem magam ilyen pasikért?

Figyelt kérdés

Megbeszéljük pl hogy minden oke tetszunk egymasnak közel is laknak senki nem akar komolyat(en csak azért nem, mert nincs szabadidőm ugyse, tehát heti 1, nqgyon max heti 2 alkalommal tudok csak találkozni olyanokkal akik nem élnek velem, hanem csak randik vannak), találkozni akarnak, én húzom néha (mivel idegen úgyis, lehet élőben nem is tetszik mivel volt már egy rakat teljesen felesleges olyan randim, hogy csak azt néztem mikor léphetek már le:()

És szoval igy áttértünk pl.whatsappra, messengerre a társkerről és beszelgetések után kialakul elöszor az olyan hogy jo reggel milyen a napod tipusu unalmas beszélgetések, aztán mivel ezek engem zavarnak, igy lassan még ez is lecsökken a semmire.


Olyan is volt hogy tarskeren elkerte a pasi a messengerem(facem nincs amúgy), felvettuk a kapcsolatot, írta hogy oké megvagy megismertelek, aztán azota se ír semmit. Még én írtam rá erre is ma.


Szóval meghal az egész.

Strapáljam én magam ilyen pasik miatt hogy írok, feldobom a társalgást, témázok?


Volt aki telefonon is hívogatott szóban, vele is haldoklik a cset már.



#halott csetelések
febr. 2. 07:32
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Pl a szeckapcsis jelenleg ott tart ha nem is találkozom vele legalább csak cseteljünkne tűnjek el.

Ez is nekem nagyon pozitív hogy nem rak félre nagy lazán hanem "számítok valahol" még akkor is ha nem vagyok benne taliban se, szexben se. Mégsem akar "elveszíteni" . Így már valahogy vonz is a pasi. És tartok kontaktot vele is így.

febr. 3. 08:40
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Minek folytatni még ezt a komment szekciót? Mindenki elmondott mindent. Te meg úgy is folytatod azt amit eddig is. Menjen szépen mindenki a dolgára.
febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Csak aut nem tudtam ha haldoklik a dolog, adjak e bele. Ilyenkor elbizonytalanodtam.

De megvan a válasz hogy nem kell. De akkor nem tudom meg, mit hagyok ki.

Igy úgy döntöttem először akkor felmèrem ki a másik aztán lépek ki. Mert kialakult bennem a kíváncsiság vagy érdeklődés. Es akkor tudom legalább, kit offoltam. Es nyugodtan fogok aludni:D

febr. 3. 09:19
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt írod, hogy csak cset, és párod van, mit/kit vársz?

Miért nem írod le, hogy valójában kit/mit szeretnél?

febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Pont azt vàrom amit kapok is.

Óvatosan udvariasan írnak nem hívnak d.gni se, teljesen normálisan ismerkednek, nem néznek le stb. Leírtam.


Cset alatt meg leirom mindig hogy heti 1-2 alkalomban gondolkodom csak, mert időm sincs. Csak akkor van ha egyutt élunk mert akkor értelemszeruen naponta is láthat.

De amugy gondolhatják is abbol, hogy csak cset meg párom "van", hogy nem èrek rá napi randikra meg ilyenek.

febr. 3. 10:13
 36/37 A kérdező kommentje:

Meg ez is annak a kèrdése hogy idegentől mégis mit szeretnék? Honnan tudnám én ezt előre? Lehet semmit..

Cse alatt megtudom azt hogy egyaltalán akarni fogok e vele találkozni.

Talalkozo alatt megtudom azt hogy egyáltalán akarok e még egyszer találkozni..es igy tovább.


Nálam minden a pasitol függ. Lehet 1.randi utan le is tiltom..

febr. 3. 10:17
 37/37 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást!
febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!