Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú erős barátság lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú erős barátság lehet ebből szerintetek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem négy hónapja egy nővel, aki párkapcsolatban volt mikor megismertem, így értelemszerűen barátság alakult ki, viszont a csávó közben kidobta ezt a lányt, így elkezdtem többet érezni iránta és ki is alakult ilyen barátság extrákkal, összebújtunk, szex volt, viszont kapcsolatot nem akar mert még az exét szereti, lehetett érezni is hogy nagyon szereti és tőlem párkapcsolatról hallani sen akar max. barátságról esetleg extrákkal, viszont nekem ez így nem működik mondtam neki, ezért magamban lezártam a dolgot, szexelni már nem akarok vele, valahogy a vonzalom is kezd elszállni, viszont jól megértjük egymást így barátok maradtunk, jelenleg most ilyen barátság van szexualitás nélkül....
márc. 15. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a barátság nem fog megmaradni. Amint lesz új férfi az ő, vagy új no a te életedben, nem fonatok tartani a kapcsolatot, pont ugyanúgy, ahogy exekkel sem tartja az ember. Jelenleg érzelmi mankó vagy neki.
márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet köztetek barátság, mert nem fogsz tudni tiszta szívből örülni, amikor majd talál valakit, aki érdekli.
márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Szerintem legjobb barátságnál is hogy ha jön egy új pár akkor valóban lecsökken a kommunikáció kicsit, megszakad a barátság, de amint esetleg szakítanak vagy rossz lesz a kapcsolat akkor szerintem előkerülhetek mint barát megint
márc. 15. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén? Ez csak rajtad múlik. Én 3 évig nagyon jóban voltam egy sráccal. CSAK BARÁTOK voltunk. Napi szinten beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Nekem mindig is nagy vágyam volt egy ilyen igazi fiú barát... Helyes srác volt, okos és izmos ami nagyon ritkán társul. Igazi úriember és még helyes is a maga módján. Nekem viszont nem jött be, mert másba voltam szerelmes és bár tudtam abból nem lesz semmi én akkor is őt szerettem így nem is volt kérdés hogy ez csak barátság.


Majd 3 év után azt mondta hogy amúgy ő azt hiszi szerelmes belém. Én megmondtam neki hogy "kérlek ne". Próbáltam vele elhitetni hogy ez nem szerelem amit érez csak jól esik neki a törődés amit adok, stb. De ő nem tágított. Újra és újra felhozta. Majd mondtam neki hogy egyelőre nem is akarok kapcsolatot, plusz 3,5 éve ismerem. Ha eddig nem szerettem bele ezután se fogok. Főleg nem ilyen "nyomás" hatására...


Azt mondta jó, maradjunk barátok, de azért érződött a levegőben hogy ez már nem olyan mint régen volt. Kihűlt az egész barátság. Én próbáltam úgy tenni mint régen de ő sajnos nem tudott...


Aztán kevesebb mint egy hónap után azt mondta, hogy a kötelező "helló"-n és az egyeb szükséges beszélgetéseken kívül kerüljük egymást.


Szóval az elutasított szerelmes pasi 1 hónap után rájött arra, hogy neki ez nem megy. Ez a csak barátság, miközben ő mást érez, neki nem megy "lelépett".


Tehát a kérdésedre a válasz: Nem. Ha te nem vagy az az 1% kivétel, akkor előbb vagy utóbb nem fogod tudni elfogadni azt hogy nincs köztetek se szex se kapcsolat. Ha viszont rájössz hogy nem szereted őt csak zavar hogy hirtelen nincs kit töcskölni szépen lenyugszol, becsajozol és maradhattok barátok.


Bár, ha a csaj a szakítás után pár nappal már alattad feküdt, úgy hogy elvileg még a pasit szereti... Bármi lehet. Lehet összejön veled hogy féltékennyé tegye az exét aztán dob téged. Mondjuk lehet te járnál a legjobban a csaj nélkül!! Akinek ennyit (értsd semmit) nem jelent egy kapcsolat vége vagy egy állítólagos szerelem az nem jó feleség alap.


Oh és akkor ne legyen igazam de lehet hogy az exe teherbe ejtette és azért terpesztett neked azonnal hogy majd rád sózza a gyereket.

márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

A barát azt jelenti, hogy bármikor, minden helyzetben melletted áll. Lecsökkenhet a kommunikáció, de nincs olyan, hogy megszakad a barátság, és újra "előkerül" a barát.

A barát mindig elérhető, nem lehet olyan, hogy eltűnik és előkerül.

márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne légy álszent. Te se barátságot akarsz hanem továbbra is barátság extrákkal. Tetszett hogy ribizli a csaj aki annak ellenére hogy nem rég szakított és elvileg még így is az exét szereti veled k*fél. Örültél hogy kapcsolat nélkül szexelhetsz. És már most is abban reménykedsz hogy bármikor újra felhív egy menetre vagy alig várod hogy szakítson hogy újra ki tudd használni.... Mondd meg kerekperec a csajnak hogy te tovább akarod őt dgni.
márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Nagyon nem így van ugyanis demiszexuális vagyok
márc. 15. 11:03
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Szex? Persze azt csak álmodtad.
márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as

Ez most hogy jön ide?

Nem üti véletlenül azt, hogy "a csávó közben kidobta ezt a lányt, így elkezdtem többet érezni iránta és ki is alakult ilyen barátság extrákkal, összebújtunk, szex volt"?

márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!