Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú erős barátság lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú erős barátság lehet ebből szerintetek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem négy hónapja egy nővel, aki párkapcsolatban volt mikor megismertem, így értelemszerűen barátság alakult ki, viszont a csávó közben kidobta ezt a lányt, így elkezdtem többet érezni iránta és ki is alakult ilyen barátság extrákkal, összebújtunk, szex volt, viszont kapcsolatot nem akar mert még az exét szereti, lehetett érezni is hogy nagyon szereti és tőlem párkapcsolatról hallani sen akar max. barátságról esetleg extrákkal, viszont nekem ez így nem működik mondtam neki, ezért magamban lezártam a dolgot, szexelni már nem akarok vele, valahogy a vonzalom is kezd elszállni, viszont jól megértjük egymást így barátok maradtunk, jelenleg most ilyen barátság van szexualitás nélkül....
márc. 15. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akár Demiszexuális vagy akár nem. Az igazság a 6-ban van. Ha igaz barát lennél nem használtad volna ki azt, hogy éppen szakított és érzelmileg sérült. Egy patkány vagy mert megdgtad és most hogy ő (vélhetően) már jobban van (vagy vissza akarja szerezni a pasit ezért) nem akar veled szxelni és ez téged zavar. Ahogy írtam. Mondd meg neki hogy továbbra is dgni akarod.
márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, valóban, ha kapcsolat jön az egyik barat életébe, eleinte valóban kicsit hanyagolhatja a barátját (bár amúgy felnőttként szerintem nem túl jellemző), viszont az a különbség, hogy egyrészt az én paromnak pl ne legyen egy no a legjobb barátja, másrészt nincs olyan legjobb barátság, ahol a felek osszedugtak.
márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!