Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi vonzó nincs bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi vonzó nincs bennem, csóró is vagyok, nem érdeklem a csajokat ha beszélgetnék, hogy találjak barátnőt?

Figyelt kérdés

márc. 22. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Az értékelésem már megvan, sok helyen nem érdeklem őket, függetlenül a saját önértékelésemtől. Reális önbizalma beképzeltség helyett azoknak épül meg lesz jó kisugárzása, akik jobbra-balra szedik fel a csajokat kapva millió bókot és érdeklődést tőlük, nem a nem vonzó embereknek.
márc. 22. 20:08
 12/66 anonim ***** válasza:
Sokan ,,szenvednek" abban hogy nem találnak maguknak barátnőt, mégsem síránkoznak, hanem próbálkoznak amíg meg nem találják a hozzájuk illő nőt.
márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem rossz helyen keresgélsz.
márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Már amikor belépek egy társaságba megvan, hogy melyik pár szépfiú népszerű a csajoknál és kik azok akiket kerülnek és leszrnak.
márc. 22. 20:12
 15/66 anonim ***** válasza:
54%
Miért abba a társaságba mész?
márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
78%

8

Csóró, Ronda férfival osszejonni mi értelme? 🤣

márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Más társaságokban is ugyanúgy vannak az emberek, akiknek egy szót sem kell szólniuk hogy erősen vonzzák az embereket és azok akik egy szót sem szólnak, de sok méterre helyezkedsz el tőlük.
márc. 22. 20:33
 18/66 anonim ***** válasza:
61%
Talán sok méterre tőled lehet valaki, akivel érdekelnétek egymást. Nem mindig a főszereplőket kell nézni.
márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de Afrikában, Ázsiában, stb. sok helyen csinálják. Lehet hogy nekem is Szabolcsba kéne költöznöm vagy Moldovába. :D
márc. 22. 20:38
 20/66 A kérdező kommentje:
Ez a Budapest párezer szépfiú háreme lett. :D
márc. 22. 20:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!