Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi vonzó nincs bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi vonzó nincs bennem, csóró is vagyok, nem érdeklem a csajokat ha beszélgetnék, hogy találjak barátnőt?

Figyelt kérdés

márc. 22. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%

De ha ocsmány akkor mivel hívja fel a figyelmet?

Kb. ez a három lehetőség van:

1. jól nézel ki és ragadnak rád a csajok,

2. hajlandó vagy pénzt költeni (ehhez nem feltétlen kell hű de gazdagnak lenni, ha van pénzed de smucig az ugyanúgy szart se mér),

3. illetve ha extrém jó szöveged van, nagyon nagy dumás, társasági ember vagy (ekkor is legalább átlagosan kell kinézni).


Szóval ha ebből egy sincs meg akkor mivel lehet még "csajozni"?

márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ennyiből áll.

Ismerőseim között is jó pár akad akikre egyik sem jellemző (nem is egy szószátyár, nincs sok pénze, nem helyes…)még is van barátnője/ felesége.

márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
Hát csak hány cm a csávó, hány kg a nője...
márc. 23. 18:03
 54/66 anonim ***** válasza:

Jaj ezek a hülyeségek…. Hidd el a férfiakat jobban érdekli összességében, hogy a nő hány kg. Mint a nőket az, hogy hány cm a csávó.

Tudom tudom, vannak nők akik màr offolnak azért, mert a férfi nem éri el a 180cm-t. Viszont sok alacsony faszi van akinek van barátnője. Duci lánynak kevesebb esélyt adnak.

márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzá tennék, hogy ez olyan csúnya dolog. Az, hogy kategorizálják így az embereket, hogy ki kihez illik. Alacsony faszi csak ducibb lánnyal. Nekem sokszor úgy jön le, hogy ilyenkor a férfiak sajnáltatják magukat, hogy mivel ők alacsonyak így nekik csak husis lány juthat.

Nem veszekedésből írtam ezt.

márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

"mivel ők alacsonyak így nekik csak husis lány juthat."


Törpéknek általában 0 nő jut.

márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
77%

Mikor középsulis voltam akkor volt 2 fiú osztálytársam akik kisebbek voltak mint én. (170cm vagyok) mindegyiknek volt barátnője. Egyiknek nem is egy a 4 év alatt. Duci csajszi 3 volt. Egynek sem volt senkije. Pedig nem voltak rondák és beszédesek is voltak.

Átmentem máshova tanulni érettségi után. Az új osztályban szintén két fiú volt aki alacsonyabb volt. Egyiknek évek óta tartó kapcsolata volt. A másik összejött a barátnőmmel. Azóta is együtt vannak.

A mostani munkahelyemnél ahol elég családias a légkör így mindegyikről tudom, hogy milyen a társas helyzete.

20-30 éves korig írom

Nálam alacsonyabb van 4 fiú. 1 házas, kettőnek barátnője van. 1 jelenleg szingli.

170-175cm között. (Azért írom ezt is, mert sok férfi azt írja, hogy a lányoknak ez is kevés)

Van 3 srác. Ebből 2 házas. Egynek nincs senkije.

Mellékesen megjegyzem nem mérőszalaggal mentem utánuk, ha valaki ezt feltételezné. Csak betudom mérni őket, mert barátom se egy égimeszelő.

A duci lányok száma nálunk 7 akik nem lépték még át a 30-at. 1 él házasságban. Egynek van barátja. A többi szingli. Néha beszélgettek velem arról, hogy nehéz párt találniuk. Pedig nem igénytelenek, nincsenek kórosan elhízva egyik sem.

Szórakozóhelyen is csomó alacsonyabb fiút látni, nem az vehető észre, hogy nekik abszolút semmi esélyük sem lenne.

De ezt úgy nyilatkozom, ahogy én látom. Illetve a környezetem.

márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy nem is óriási hátrány az alacsonyság mint hittem, csak közepes. Kivétel persze ha ezek az említett csajok csúnyák.


Szórakozóhelyen rengeteg még jól kinéző csávó is nő nélkül megy haza. Néha van néhány magas csávó akit látni smárolni. Talán a társkeresőkön a legnagyobb hátrány az alacsonyság, ha valaki nincs pl. 170 cm már kapásból filterrel vagy profilba írt 180+-al mehet a francba úgy hogy még egy szót sem szólt.

márc. 24. 11:53
 59/66 A kérdező kommentje:
Hát egy kövér lánynál talán az a baj, hogy valami kísérlet szerint ha egy férfi egy szép nővel jelenik meg akkor nő a tekintélye, ha csúnyával akkor meg csökken. Ha a középiskolámban valaki járt volna a legkövérebb lánnyal, valószínűleg sokan nevettek volna rajta meg mondták volna hogy hát ő sosem volt egy nagy ász a nőknél ő ennyire képes.
márc. 24. 11:57
 60/66 anonim ***** válasza:

59

Az eszedbe sem jut, hogy valakinek az tetszik???

márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!