Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi vonzó nincs bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi vonzó nincs bennem, csóró is vagyok, nem érdeklem a csajokat ha beszélgetnék, hogy találjak barátnőt?

Figyelt kérdés

márc. 22. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg külföldi munka? Egy komoly szaktudás megszerzése? (Szándékosan nem diplomát írtam Neked :D )
márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
És akkor mi lesz ha külföldön hegesztek megtakarítva havi 500 eurót?
márc. 23. 12:20
 43/66 anonim ***** válasza:
Legyen 1000 az, ne legyél kishitű! :D 10 év alatt 120 ezer Euró... de ha jól fekteted be még több..
márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Fel se áll már addigra. Ha befektetem akkor abból hogy lesz a kocsi meg a pénzszórás ami vonzhat csajokat?
márc. 23. 13:06
 45/66 anonim ***** válasza:
Erre Neked kell megtudni a választ. Van pro és kontra természetesen. Ha újra kezdhetném én is drágább autót vennék, pl. ; Lényeg a lényeg, amiket írtál a kérdésben ott a pénz összegyűjtése és befektetése a legegyszerűbb... Ezért írtam azt amit írtam.
márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:

13:06

Most te a pénzzel akarod magadra vonni a lányok figyelmét??

Ez ritka szánalmas.

Egyébként meg, keress olyan lányt aki hasonló kategóriájú mint te.

márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
16:41 Azért válasszuk már külön a rongyrázást és a stabil egzisztencia megteremtését...
márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

“Pénzszórás ami vonzhat csajokat”

Tehát a pénzzel akarja magára hívni a figyelmet

márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
16:56 Jogos, köszönöm. De véleményem szerint nem árt, ha jó a jövedelme és van befektetése/megtakarítása egy férfinek.
márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Abban egyet kell, hogy értsek veled! De akkor se a pénzzel hívja fel magára a figyelmet egy férfi.

Legalábbis akkor ne ha normális nőt akar magának.

márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!