Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos ma az emberekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos ma az embereknek az incelprobléma, a párkapcsolati piac válságának rendezése?

Figyelt kérdés

Tapasztalataitok szerint mennyire téma akár ebben az országban, akár máshol az incelkérdés, a modern társkeresés kudarca, a nők újraelosztása, és hasonló témák?


Lehet, hogy ez kellemetlen, és az emberek inkább nem beszélnek róla, akkor sem, ha lassan már minden harmadik férfi incel?



márc. 28. 15:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%

xDDDDDDDD


Legalább elhullanak a gyengék.


"nők újraelosztása"


Inkább pár mocskos nagy fülest kellene kiosztani a magadfajtáknak.

márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%

A nők újraelosztásába csak akkor megyek bele, ha megint egy nagy farkú milliomost kapok. Amúgy maradok, ahol most vagyok.

L24

márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
76%
Incel: az a férfi akit az ősközösségben megöltek az erősebbek, dominánsabbak. Szoval örülj hogy a modern korban születtél, vagy éppen sírj 🙂
márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj veletek,hogy kategóriátoknál sokkal jobbat szeretnétek. Nem tudtok kedvesek lenni a nőkhöz, nem tudjátok mit jelent meghódítani egy nőt. Inkább ezzel kellene foglalkoznod.
márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
67%

Gyerünk fingcelek, nyomjátok a piroskezet :DDDD

Most nagyon megrökönyödtem, hogy lepontozott pár AntiPussyHunter :D

márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire nem fontos. Hiszen mindig voltak pasik, akik sikertelenek voltak a csajozásban. Érdekelt ez valakit pl. 1960-ban?


Én úgy látom, hogy az incel témát akkor kapják fel, amikor az incelek részéről valami erőszakos megnyilvánulás történik, és bejárja a sajtót:


[link]

márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire, mindenki a saját párkapcsolatával vagy párkeresésével foglakozik.
márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
85%

Még valami.


Amúgy mi ez a nők "újraelosztása"?


A régieknél tudomásom szerint sosem osztogatták a lányokat!

Ha jól tudom, a lány apja választotta ki, hogy kihez fog feleségül menni a nő. És ha az apja egy herceghez adta hozzá, akkor a jobbágy fia tehetett, amit akart!

Nem úgy volt tehát a középkorban sem, hogy mindenféle alaknak osztogatták a csajokat!

Ez egy téveszme.

Egy korabeli incelt melyik apa választott volna ki?


Épp az, hogy ma egyszerűbb csajozni, fellazult a párkapcsolati témakör. Az emberek most már egymást választják.


Hagyd az incel eszméket, dolgozz magadon, akkor majd lehet barátnőd.


#6 voltam

márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
73%

Senkit sem érdekel, egy kis marginális, szélsőséges csoportot leszámítva (incelek).

Bármikor találhatsz barátnőt, ha normális vagy, nézel ki valahogy.

márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
szerintem a gyakorin való vergődésen kívül sehol senkit nem érdekel és nem is beszélnek róla :D
márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!