Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos ma az emberekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos ma az embereknek az incelprobléma, a párkapcsolati piac válságának rendezése?

Figyelt kérdés

Tapasztalataitok szerint mennyire téma akár ebben az országban, akár máshol az incelkérdés, a modern társkeresés kudarca, a nők újraelosztása, és hasonló témák?


Lehet, hogy ez kellemetlen, és az emberek inkább nem beszélnek róla, akkor sem, ha lassan már minden harmadik férfi incel?



márc. 28. 15:19
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
89%

kedves shortcel165, köszönöm a kulturált hozzászólásod: bmeg.

Először is, mint írtam, a tanult tehetetlenség iskolapéldája vagytok. Előttetek a lehetőség, hogy változtassatok.

"A "jópasik" magasak, jóképűek és pénzes családba születtek. Akkor se híznak jellemzően, ha telezabálják magukat. A genetikán és a családi körülményeken mégis mi a fenét lehet felnőtt fejjel változtatni?"

Amiről itt írsz, az csak egy réteg és nagyon kivételes. Ezzel nyugtatod magad, hogy visszasüllyedhess az apátiába. Főleg Mo-n szerinted hányan születnek ilyen kivételes helyzetbe? A genetikával ne gyere, az életmód jelentősen hozzájárul ahhoz, ki hogyan néz ki. Felnőtt fejjel pedig különösen az anyagi helyzeten lehet változtatni (de egyébként mindenen lehet változtatni)

A másik véglet meg incelsz lesz, és a férfiakat feloszthatjuk erre a 2 kategóriára? Érdekesen nézne ki a társadalom. :D Az meg sem fordul a fejedben, hogy akinek nem ez dobta a gép az tesz érte, képzi magát, jobb karrierlehetőségeket választ, külsőleg is ad magára?

vannak a születetten jóképű gazdagok, meg az incelek és ennyi. oké, értem. Konditermek kihalnának szerintem :D

márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
37, mert ezzel tehetsz legtöbbet a jó külalakért, ez megy a formásodásra elsősorban. Ezzel lehet látványos eredményeket elérni a jó fizikumot illetően.
márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
#42 akkor sem megyek oda inkább elmegyek túrázni vagy futni. Főleg elég sok számomra nem szimpatikus ember jár kondiba. Nem akarok velük egy helyen tartózkodni.
márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
43, egyrészt otthon is edzhetsz, rengeteg saját testsúlyos edzés van. Attól függ szerintem, hogy mi a kiinduló állapot. Ha fogyni szeretnél, mert felesleged van, ezek tök jók kezdetnek. Ha eleve vékony vagy, akkor formásodás, izomépítés a célszerű.
márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
71%
#44 én továbbra is azt mondom mindenki azt a sportot válasza amiben örömét leli nekem unalmas súlyokat emelgetni aki ezt szereti csinálja ha meg emiatt egyedül maradok ami biztosan így lesz akkor ez van vállalom.
márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
91%

Eljárni kondizni, csak egy példa volt. Akkor helyettesítsd be bármilyen sporttal.

Egyébként én nő vagyok, és elég sokat sportolok, és nagyon odafigyelek, hogy mit eszem. Kb. az agyam eldobom, amikor a korombeli túlsúlyos nők kijelentik nekem, hogy én milyen szerencsés vagyok, mert annyit eszem, amennyit akarok, és nem látszik meg rajtam. A nagy frászt! Keményen megdolgozom érte, ha minden este a tévé előtt tespednék nassolva, akkor én sem így néznék ki.

márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
47%

Furcsa hogy az akar változtatni a világon, akinek még szexuális élete sincs.

A pasikat is újra kéne osztani.

márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
69%

Az a gond, hogy mi incelek rá vagyunk görcsölve a külsőre, mind chadnek akarunk kinézni, kiálló járomcsonttal , meg vadász szemekkel, 2 ujjnyi homlokkal a remek hajkoronától. Az igazság az, hogy kényszeresek vagyunk, megrögzötten ezekre a vonásokra koncentrálunk és az élet elfut mellettünk.

Szerintem ha hagynánk a fenébe ezt az egészet és kicsit optimistábbak, felszabadultabbak lennénk akkor kerülne egy lány aki elfogadná a külsőnket. Meg társaságban sem bhasztatának a külsőnk miatt annyit ha pozitívabbak lennénk, a többi ember rendre akkor kezd a külsőd miatt szívatni ha valamivel idegesíted őt, például a negativitásoddal, passzivitásoddal. És olyankor beszól a külsődre mert azt a legkönnyebb támadni. De ha társaságik és vidámak lennénk akkor sokkal ritkábban kritizálnák a külsőnket.


4 évnyi blackpill után így látom, hogy így működnek az emberek. Egy részüknek nem annyira fontos a külső, persze mindenhol lesznek olyanok akin az alapján fognak megítélni de velük minimálisra kell csökkenteni az interakciót.

márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%

Incelprobléma? Tudok egy jó megoldást neked:

[link]

ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#48

Olyan jó látni, hogy van kiút ebből az őrült szektából amiben benne voltál! Üdvözlünk újra a normális emberek között kedves megtért barátom! Jöjj a fényre! Hidd el, minden szavad igaz és bizony mindenki jobban fog kedvelni ha végre te is elfogadod magad és felszabadultabb leszel. Előbb-utóbb pedig fog akadni nő is aki megszeret, csak hozzad felszínre a pozitív tulajdonságaid! Na béke 😃

ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!