Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos ma az emberekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos ma az embereknek az incelprobléma, a párkapcsolati piac válságának rendezése?

Figyelt kérdés

Tapasztalataitok szerint mennyire téma akár ebben az országban, akár máshol az incelkérdés, a modern társkeresés kudarca, a nők újraelosztása, és hasonló témák?


Lehet, hogy ez kellemetlen, és az emberek inkább nem beszélnek róla, akkor sem, ha lassan már minden harmadik férfi incel?



márc. 28. 15:19
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
76%

" Te örülsz neki, ha pl. Down-szindrómás, Aspergeres, de akár csak autoimmun beteg emberek egész életükben magányosak, és "elhullanak"?"

Érdekes, én autoimmun beteg vagyok, és van párom, volt előtte is, kifejezetten vonzónak talál az elletétes nem (és sok azonos nemű is, haha).

Az egyik legjobb barátom pedig aspergeres, és neki is van társa, és a mostani kapcsolata előtt is volt egy 5 éves párkapcsolata.

A Down-kór az egy kicsit más tészta, az súlyos fogyatékosság, kár ide keverni.

Ezek mind olyan dolgok amúgy, amelyekről nem tehet az illető.

Arról viszont tehetsz, hogy egy taszító, rohadék incel vagy.

Érted már? :)

márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
36%
Annak a pár nagyhangú incelnek fontos, társadalmi szinten lófing. Még ha olyan probléma lenne, ami sok emberre kihatna... de minimális a férfitöbblet, és az sem állandó, hogy épp kinek nincs (jó, persze, ha korosztályokat is belevesszük, akkor azért van picit több fiatal férfi egyedül, mert ők is csak fiatal nőt akarnak meg az idős férfiak is, ezért nagyobb a konkurencia, cserében idősebb nőből több a szingli). Még csak a társadalmi működésre sincs kihatással, mert közülük is a legtöbb iszkolna a gyerekvállalás elől, nemhogy kitermelné azt a generációt, aki eltartja az ő generációjának a popóját.
márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 Másnapos Sárkány ***** válasza:
60%
Sajnos nem tulajdonítanak túl nagy jelentőséget ennek a problémának, pedig egy normális világban az incelek a zárt osztályon hevernének mind. Ott nyalogathatnák egymás sebeit, megbeszélhetnék az őrült agyszüleményeiket, és nem mennének az agyunkra a hülye kérdéseikkel.
márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
73%

Az itteni pancser inceleknek nagyon. Annyira, hogy nem bírják h napi szinten ne írjanak ki erről több kérdést is.


A valóságban pedig sok ember azt se tudja mi az az incel.

márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 shortcel165 ***** válasza:
5%

Nyomorult törpe fajtámat mindenki bántja. :(


A húsvéti hosszú hétvégén is magányosan ülök otthon majd, mert engem egy nő se szeret...

márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
80%

Fú, ez a nők újraelosztása kifejezés bicskanyitogató. Mikor fogjátok már fel, hogy azért vagytok sikertelenek, mert tárgyként kezeltek egy másik élőlényt? A nő és a punci közé egyenlőségjelet raktok, a női személyiséget meg utáljátok, aztán pislogtok, hogy nem akar veletek dugni valaki, akit utáltok.


Itt a válasz: a puncim az enyém, csak és kizárólag, NULLA alapjogod van hozzá. Nulla.

márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
86%

Az incelekkel csak az a baj, hogy a többségük gyűlölködik és agresszív, aminek sajnos ártatlan emberek halála lesz a vége. Sajnos nem egy ilyen mániákus féreg ölt csak azért, mert azt hitte joga van mások szerelméhez. Az ilyen a legfájdalmasabb halált érdemelné.

Több és elérhetőbb pszichológiai kezelés kéne, illetve komolyabban kéne venni, amikor valaki például távolságtartásit kér, mert az adott férfi őrült módjára viselkedik. Minden más, amit te felvetettél ("nők újraelosztása"), vicc tárgya.

márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
#21 De egy átlag incelnek sincs súlyosabb defektje, mint az általam felsoroltak. Tehát akkor mégsem ez az oka és baromságot írt az egyes.
márc. 28. 19:25
 29/50 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem írok baromságot.


és az tök mindegy, hogy nekem mit írtok vagy mivel próbáltok meg sértegetni (úgy sem tudtok) az nem változtat semmit azon, hogy milyen semmirekellő taszító proli személyiségetek van.


Persze, mindenki vágyik a szeretetre meg arra, hogy szeressék és a szexre (még az én beteg mihaszna lelkem is) és annak ellenére, hogy engem is ért sok rossz, mégsem lettem egy semmirekellő gyűlölködő szarkupac aki becsmérli a nőket és vergődik.


Nem, senki előtt nem akarok jó színben feltűnni, én tökre tisztában vagyok a hiányosságaimmal és azzal is, hogy alkalmas sem vagyok egy kapcsolatra, de mégis sokkal sokkal jobb vagyok tőled és a hozzád hasonló hímsoviniszta kis rohadó lelkű emberkéktől.


Szóval vergődhetsz még egy pár évet felőlem a saját nyomorodban, nekem igazából mindegy. De attól még kapni fogsz megjegyzést a gyűlölködő tárgyiasító dumáidra, ha tetszik ha nem.

márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
13%
#8 régen közel sem volt elterjedt gyakorlat hozzá ment a jobbágy lány a herceghez ma sokkal több nem nemes tud beházasodni egy uralkodói családba mint régen.
márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!