Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemi párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi párkapcsolatok többsége már nagyjából a véglegesnek mondható?

Figyelt kérdés
Abban reménykedtem majd az egyetemista élet hoz nekem is új lehetőségeket ismerkedni de mindenhol csupa foglalt, sőt, sokszor eljegyzett emberekbe botlok. Az egyetemen kialakult, vagy már egyetem előtti, két azonos suliba járó ember kapcsolatánál ennyire általános ez? A többség itt már tényleg élete párját találja meg, és ha igen akkor azoknak akiknek sajnos nem sikerült huszonévei elejére megtalálniuk a nagy ő-t, hogyan lesz így esélye? Sokszor látok a suliban szimpatikus srácokat, és nagyon letör mikor másnap a folyosón barátnővel kézenfogva sétál... felejtsem el az iskolát mint lehetőséget? pedig az tűnt a legnormálisabb helynek ahol ismerkedhetnék.

2013. nov. 21. 22:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Nagy egyetemeken is sok a monogám. Tudok több gyerekről is, 10-15 éves házasságokról akiket diákként ismertem. Most is ezt látom, nem változott semmi. Többség monogám komoly sulikban.
2013. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy, akkor megnyugtatlak, hogy a férfiak 70%-a szingli. Megnyugodtál?
2013. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
29%
Ne kérd ki magadnak.Ez az igazság ott lesznek profik a libancok.
2013. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, akkor végül tényleg erre jön ki a dolog, hogy aki nem volt elég korán (kb. 18 éves koráig bezárólag) elég ügyes hogy megtalálja a leendő férjét/feleségét, az már készülhet az örök magányra? Bárcsak putrisabb suliba mentem volna, akkor legalább lehetnék r*banc :_D
2013. nov. 21. 22:21
 15/50 anonim ***** válasza:
22%
Ne aggódj lotyóból még lehet libanc később is így elég sok esélyed van.
2013. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
31%

Te mi a faszomról beszélsz, de komolyan? Nem érted, hogy a férfiak 70%-a egyedülálló?

Az meg más kérdés, hogy a kutyának se kellesz.

2013. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező leányzó, majd én megfarkallak keményen! :D Ne sírjál! :D
2013. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Szerinted ha l*tyó vagy r betűs lennék, akkor szerelemre vágynék? Nem, akkor beérném annyival hogy csak szex, és rohadtul nem itt kérdeznék arról tök kétségbeesetten hogy mért foglalt minden normális ember az egyetemen : ) Te nagyon szar tapasztalatokkal rendelkezhetsz ha ennyire utálod az egyetemista lányokat. Nekem meg pont az a bajom hogy már kb túl sok a normális ember, mindenki megtalálta a választottját, én meg nem tudom hol keressek mert egyedül már csak az olyan általánosító, felszínes emberek vannak, mint itt néhányan.
2013. nov. 21. 22:26
 19/50 anonim ***** válasza:
Több ezren járnak egyetemre cicám. Te biztos mindenkit ismersz, elég nagy az ügyfélköröd. :)))
2013. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy kérdező mert a látszat mögött ott van a lotyó.
2013. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!