Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemi párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi párkapcsolatok többsége már nagyjából a véglegesnek mondható?

Figyelt kérdés
Abban reménykedtem majd az egyetemista élet hoz nekem is új lehetőségeket ismerkedni de mindenhol csupa foglalt, sőt, sokszor eljegyzett emberekbe botlok. Az egyetemen kialakult, vagy már egyetem előtti, két azonos suliba járó ember kapcsolatánál ennyire általános ez? A többség itt már tényleg élete párját találja meg, és ha igen akkor azoknak akiknek sajnos nem sikerült huszonévei elejére megtalálniuk a nagy ő-t, hogyan lesz így esélye? Sokszor látok a suliban szimpatikus srácokat, és nagyon letör mikor másnap a folyosón barátnővel kézenfogva sétál... felejtsem el az iskolát mint lehetőséget? pedig az tűnt a legnormálisabb helynek ahol ismerkedhetnék.

2013. nov. 21. 22:02
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm szépen!
2013. nov. 21. 22:40
 32/50 anonim ***** válasza:
Csalódott vagy és ezért kérdezel hülyeséget?Menj a mentális egészség rovatba sírni.
2013. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Hát ha a kíváncsiság hülyeség, akkor legyen. Én csak tényleg ezt látom, a koliban is ahol lakok minden második szobára jut egy szerelmespár. De hát elnézést hogy meg mertem kérdezni, hogy mások környezetében az ilyesmi hogy áll.
2013. nov. 21. 22:43
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Fene fenét eszik is, nekem szimpatikus vagy kérdező, nagyon is. Meglehetne, hogy írj privátban? Még el is veszlek feleségül a végén. :D
2013. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Kérdező ne etesd a trollokat. Ne is válaszolj a sötét barmoknak, csak hergeled magad!
2013. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

"minden második szobára jut egy szerelmespár"


Na, tessék. Tényleg tévedtem, nem 70%, hanem 50% szingli. Lehet válogatni, ne itt picsogj.

2013. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor a koliban minden második szobában dugnak.Akkor meg miért nem hiszed el hogy lotyók vannak ott?
2013. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Sok k*r-va van ez tény, de vannak normálisak is! SZemély szerint is ismerek normálisabbakat. Foglaltak, már akkor azok voltak amikor egyetemre jöttek... :O
2013. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Amikor a lányok okoskodni próbálnak általában rögtön visszafelé sül el az amit mondanak. Ez utóbbi eset fordul most elő.
2013. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Amikor meg bizonyos férfiak próbálnak okoskodni, az az eset fordul elő, hogy rájövök nem is akarok én semmit ettől a nemtől : )
2013. nov. 21. 22:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!