Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemi párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi párkapcsolatok többsége már nagyjából a véglegesnek mondható?

Figyelt kérdés
Abban reménykedtem majd az egyetemista élet hoz nekem is új lehetőségeket ismerkedni de mindenhol csupa foglalt, sőt, sokszor eljegyzett emberekbe botlok. Az egyetemen kialakult, vagy már egyetem előtti, két azonos suliba járó ember kapcsolatánál ennyire általános ez? A többség itt már tényleg élete párját találja meg, és ha igen akkor azoknak akiknek sajnos nem sikerült huszonévei elejére megtalálniuk a nagy ő-t, hogyan lesz így esélye? Sokszor látok a suliban szimpatikus srácokat, és nagyon letör mikor másnap a folyosón barátnővel kézenfogva sétál... felejtsem el az iskolát mint lehetőséget? pedig az tűnt a legnormálisabb helynek ahol ismerkedhetnék.

2013. nov. 21. 22:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%
1 óra alatt csak ott lyukadunk ki, hogy csak kihasználni akarsz minket. Bunkó lotyó vagy.
2013. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ismételni magam! Felajánlottam normálisan, hogy írj rám, mert tetszik a stílusod. Azóta jön a privát...
2013. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most jutottam el igdáig, sajnos nem szeretek online ismerkedni csak személyesen, most már nem érdekel hányan hülyep*znak le, szerencsére arctalanok és névtelenek vagyunk mindannyian. Sajnálom, nem akarok elzárkózónak tűnni de nem bízom az internetes dolgokban. De örülök ha bejött a stílusom, legalább szórakoztató volt.
2013. nov. 21. 22:57
 44/50 anonim ***** válasza:

Szóval a 29-es válaszomat folytatva:

Én is hasonló dolgot látok azzal a különbséggel,mint amit írtam is hogy nálunk például sok normális srác van az egyetemen,aki hasonló hölgyre vár mint amilyen te vagy Kérdező.És azt még kifelejtettem a mondanivalómból,hogy hozzánk ahova járunk egyetemre a karunkon valóban összesen 2 lány van,azonban a másik kar is azokba az épületekbe jár és ott tanul oda jár órára,ahova mi is,és azoknak pedig a többsége hölgy.Ezért is gondoltam naivan anno,hogy majd én is akkor hátha megismerkedek majd onnan esetleg valakivel,hát nem jött össze tényleg semmi sem belőle.

Nekem sem sikerült még megtalálnom a megfelelő embert,és még sok srác innen a karunkról is sajnálatos módon így járt,személyesen ismerek több olyat is,akik hasonlót keresnek,tehát egy teljesen komoly és normális kapcsolatot.

Csak amit valaki írt,az sokszor igaz.Minket nem igazán szoktak észrevenni a hölgyek,mert hát itt is a "menő" gyerekek a számukra ideálisak külsőleg és onnantól már mi teljesen mindegy mit csinálunk igazából.Tudom vannak kivételek is,őket meg nem lehet megkörnyékezni sem,mert mindig valakivel együtt vannak és beszélgetnek,és esélyt sem adnak arra,hogy esetleg odamehessek hozzá és ismerkedhessek velük. :/

2013. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%
Pf :D 3 év alatt 7 emberrel kavartam az egyetemen és még nem végeztem :D
2013. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 zgyzgy ***** válasza:

Nem értem, milyen összefüggés van az egyetem és a párkapcsolatok kialakulása között. Az "egyetem" nem valamiféle kiemelt hely, ahol tolonganak a kulturált, intelligens emberek. Nem a '60-as éveket írjuk, manapság már mindenkit beengednek oda.

Figyeld meg: egy lehetetlen helyen fogsz belebotlani abba a bizonyos személybe, amikor nem is várnád...

2013. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Jó sok marhától kaptál választ kedves kérdező, ne vedd magadra! Egyébként én is jópár normális srácot ismerek akinek nincs bnője, normális lányokból viszont nemnagyon látok szinglit.


#45 akkor lehet te vagy az a menő hülyegyerek akiről beszéltek

2013. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Nem, a 45-ös csak trollkodik, valószínűleg szóba sem áll vele a kutya se.
2013. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Nekem egy volt osztálytársam van (lány), aki egyetemen ismerte meg a párját. Már együtt is élnek. Bár összeházasodni nem fognak mert a pasi házasságellenes. De a lány ezért nem hagyta ott, elfogadta.


Más osztálytársam nem is ment egyetemre.


Én sem mentem. Épp jogi asszisztensnek tanultam felsőfokú szakképzésen, első év vége felé jártam, amikor megismertem a férjemet egy internetes társkeresőn.:) ekkor 24 éves voltam. 2 éve házasodtunk össze.


Nem voltam híve a diszkózásnak és ilyesmiknek, így nem láttam más lehetőséget ismerkedésre, csak az internetet. Korábban is netes kapcsolataim voltak. Osztály, és iskolatársakkal meg elvből nem kezdtem.


A barátnőim közül, akik a középiskolából maradtak meg, csak én vagyok házas. 1nek van komolyabb párkapcsolata, de ő érettségi után ismerte meg a barátját máshol. A másik kettő egyedül van. 28 évesek.


27/N

2013. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Nincs megírva, hogy hol és mikor találsz végleges kapcsolatot, lehet épp az egyetemen.

A 49-es írta, hogy elvből nem kezd(ett) osztály,-és iskolatárssal. Ilyen nincs, ez nem az elvekről szól, ha valakivel kölcsönös a szimpátia, és mondjuk beleszeret, akkor nem fogja azért elutasítani, mert egy suliba járnak..

Pláne általános és középiskolában nem lehet ismerkedni, mert torz képet mutat mindenki magáról. A fiúk rossz fát tesznek a tűzre, hangoskodnak, előkapják a "hülye" énjüket.

A lányok csendesnek, tanulósnak tűnnek (vagy tényleg azok), számos konfliktus is születhet közöttük.

Ott fog megtalálni, ahol nem várod, hagyd, hadd vigyen az ár, meg fogod találni a párodat.

2014. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!