Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemi párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi párkapcsolatok többsége már nagyjából a véglegesnek mondható?

Figyelt kérdés
Abban reménykedtem majd az egyetemista élet hoz nekem is új lehetőségeket ismerkedni de mindenhol csupa foglalt, sőt, sokszor eljegyzett emberekbe botlok. Az egyetemen kialakult, vagy már egyetem előtti, két azonos suliba járó ember kapcsolatánál ennyire általános ez? A többség itt már tényleg élete párját találja meg, és ha igen akkor azoknak akiknek sajnos nem sikerült huszonévei elejére megtalálniuk a nagy ő-t, hogyan lesz így esélye? Sokszor látok a suliban szimpatikus srácokat, és nagyon letör mikor másnap a folyosón barátnővel kézenfogva sétál... felejtsem el az iskolát mint lehetőséget? pedig az tűnt a legnormálisabb helynek ahol ismerkedhetnék.

2013. nov. 21. 22:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Ne kapd így fel a vizet, senki nem tanult egy kis illemet errefelé? Lehet hogy írásban beszélünk de szinte érzem hogy ordibálnak velem. Azért "nem kellek a kutyának sem" mert annak akarok kelleni, aki nekem is kell, lehet egy hónapban 2-3 udvarlóm ha nem vagyok szerelmes - amiről amúgy nem tehetek, erről mégis ki tehetne? - akkor nem tudok mit tenni. Nem tudom hol olvastad, hol látod ezt a 70%ot, én csak arról nyilatkoztam amit a saját sulimban látok nap mint nap... de örülök hogy mindentudónak kéne lenni ahhoz hogy ne essenek az embernek.
2013. nov. 21. 22:30
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem láttak még egyetemet belülről, egyetemista nőt sem, mert leköpik őket. Ne vedd magadra amiket írnak.
2013. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Fárasztotok, komolyan, majd ha normális gondolkodású, értelmes emberek írnak, visszajövök és visszaírok, amíg megy a l*tyózás addig köszi nem, popcornt sem kérek mellé, szórakoztassátok el egymást inkább, mert én erre nem vagyok kíváncsi. Te meg biztosan az összes nőt ismered az ország összes egyeteméről, hogy ennyire tudod hogy mind k**** : ) Több ezren egyébként, persze, nagyobb helyekre lehet, nálunk mondom hogy kevesebb diák van.
2013. nov. 21. 22:32
 24/50 anonim ***** válasza:
Senki sem ordibál veled kérdező de az egyetem kár beléd ha ilyen magasröptű általánosító kérdést tudsz felrakni.
2013. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Nem veszem magamra, köszönöm, amúgy sem venném, mert tudom hogy nem vagyok k***. Ha az lennék, ez a kérdés sem lenne itt : )
2013. nov. 21. 22:34
 26/50 anonim ***** válasza:
0%
Szakmunkással már szóba sem állsz? Ki vagy te? Egy szaros egyetemen tanulsz és rázod a p_csád?
2013. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Kár belém az egyetem amiért kissé elkeseredett és csalódott vagyok? Hidd el nem szeretnék általánosítani, inkább csak reményvesztett vagyok de sehol nem jelentettem ki hogy ez így is lenne, pont azért kérdés, mert kérdezem mások véleményét, azt hogy ŐK mit látnak ebből :) Gondolom hogy nem mindenki marad együtt élete végéig az egyetemi szerelmével, csak szerettem volna ha mások mesélnek, hogy az ő környezetükben miként zajlik ez, mennyire jellemző hogy még alakulnak új kapcsolatok, és mennyire az, hogy már megállapodnak. De egyébként tőled is köszönöm hogy ebből már meg tudtad ítélni hogy fölöslegesen járok suliba :)
2013. nov. 21. 22:36
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vannak normális egyedülálló férfiak azon az egyetemen csak azokat észre sem veszed valamiért. Pl. nem jönnek be.
2013. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Nos kedves Kérdező,nálunk például az egyetemen bár vannak sokan akik kapcsolatba vannak,azonban van elég sok szabad és teljesen normális srác,aki arra vár,hogy találjon végre egy normális lányt magának egyszer legalább az életben,köztük én is sajnálatos módon.

Én is azt hittem,hogy na majd itt lesznek normális csajok,akikkel barátkozhatok meg beszélgethetek és akár kapcsolatot is kialakíthatok.Hát ebből még csak a leghalványabb remény sem alakult ki,még csak egy normális beszélgetés sem jött ki belőle(ide most nem tartozik bele az,hogy a haverom barátnőjével beszélgettem picit nyilván).Mondjuk a karra ahova járok szinte csak srácok járnak,van 2 lány összesen,de ők is nyilván a "menő" gyerekekkel "barátkoznak". :)

2013. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Másoljátok már be légyszi, hogy hol olvastok olyat hogy nem állok szóba szakmunkással. Ekkora baj hogy azt látom a legkézenfekvőbbnek, hogy olyanokkal talán könnyebben ismerkedhetnék meg, akikkel ne adja ég ugyanazon az órán ülök minden héten? Nem járok bulizni, szabadidőm sincs sok, mégis hol ismerkedjek? Már elnézést, és nem rázom én semmimet, az előző barátom egy középiskolás srác volt aki másfél évvel fiatalabb volt nálam és még le sem érettségizett. Nem vagyok sznob, a szerelem nem azon múlik hogy ugyanott tanulunk-e, egyszerűen csak logikusnak tűnt volna a suli, de mindegy, nem értem minek magyarázok olyan embereknek akik már személyes inzultusnak veszik azt ha valaki kikéri pár ember véleményét egy névtelen oldalon. :/ Elszomorító.
2013. nov. 21. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!