Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a férfiakat, akik tehetségtelenek a csajozásban, és inkább prostituáltak szolgáltatásait veszik igénybe?

Figyelt kérdés

olvastam itt már olyat párszor, h sok sikertelen próbálkozás v kudarc után eldöntötte a férfi, h nem erőlteti azt, ami nem megy, és mivel szükségét érzi egy nőnek, akkor felkeres hivatásos prostit.


nem akarom sajnáltatni magam, az évek során hiába gyakoroltam az ismerkedést, hiába voltam nők között, ha valaki tetszik, akkor a közelében leblokkolok, túl nyálas leszek, elcsuklik a hangom, ügyetlenkedek előtte, és ezzel el is ástam magam annál a bizonyos nőnél.


sokadik próbálkozásra se megy, ez van!! belenyugodtam.. szal rájöttem, h nekem nem megy a csajozás, és minek erőltessem.. elmeséltem két idősebb nő munkatársamnak, és nagy szemekkel néztek rám, h nekem miért van szükségem erre, amikor az adottságaim megvannak. össze is vesztek velem. az egyik haveromnak (aki lány) is meséltem, ő is kiakadt, szerinte hülye vagyok.


nem értek a nőkhöz ennyi! nem akarom ezt erőltetni. ha mindig megbuktatnak egy vizsgán, akkor ideje elgondolkodnom, h szükségem van-e arra a szakmára, értietek..


én nem ítélem el azokat, akik hülyék a matekhoz, az autószereléshez, a helyesíráshoz, a főzéshez sütéshez, a spóroláshoz, a kalapácshoz stb. senki se lehet mindenben profi, de akkor engem miért ítélnek el, h így szeretnék alkalmi partnert találni?


2015. máj. 15. 15:39
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
46%
Okoska, engem eddig a külsőm miatt utasítottak el, azért meg ne legyek már lúzer,mert nem születtem jóképűnek. Lúzer te vagy az okoskodásoddal, meg a rózsaszín álom világoddal. Nőként könnyű pofázni.
2015. máj. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
60%

"Mondd már el, hogy mi oka lenne a barátnődnek megjátszania, hogy tetszel neki :D"

1. hogy kihasználjon anyagilag

2. mert nincs annyi gerinc benne, hogy megmondja, hogy rondának tart

3. mert jót tesz az egójának, ha nyomulok és bókolgatok neki


Egyébként valóban, azért ne legyünk már lúzerek, mert ocsmánynak születtünk!

2015. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
77%

Na ezt èn sem értem egészen. Ha már a nők kikosaraznak, nyomi pötsnek gondolnak minket. Akkor miért szolnak le ha prostizunk? Nem hogy inkább örülnének hogy kevesebb csúnyácska srácot kell kikosarazniuk. Értem azt hogy empátia, vagy miaszösz; de a prsostik szeretik a munkájukat, nem kell félteni őket.

Kezdek én is így hozzá állni a csajozáshoz: Hogy ami nem megy nem szabad eröltetnem. De tényleg! A leg több nővel felesleges foglalkozni; hiába vagyok törödő, romantikus természetű. Egszerüen nem szüledtem macsó helyes srácnak. Igy hát felesleges törekednem a párkapcsolatra. Persze mondják hogy a szèpség relatív; igen; valakinek Justin Biber jön be, másnak Vin Disel, szintén másnak Bret Pit típusu férfiak... De én szőke, szemüveges, nyuszifogú srácként egyikre sem hasonlítok. Így hát sajna marad a prostizás mégha nagyritkán is, de jól esik egy kis szeretkezésel egybekötött beszèlgetés, összebújás. Még jó hogy vannak a prostik között barátnő feeling-es természetüek.

Nem tudom hogy más srác csak a szex miatt jár e prostihoz, de ha annak kell neki a nő, akkor örülhetnétek, lányok, hogy legalább nem titeket használnak ki.

2015. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak a szex miatt jók a prostik, (jobb helyeken) roppant jópofák és vidámak, nagyon jól el lehet velük szórakozni és nincs királykisasszony-komplexusuk, hogy őket "meg kell hódítani" és akkor nagy kegyesen "odaajándékozzák" magukat...te pedig örülhetsz hogy leereszkednek hozzád...áh, ez nincs. Épp ezért könnyen rájuk lehet szokni, de valószínűleg még mindíg olcsóbb, mintha "tehenet tartasz".
2015. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
60%
Ejnye; miért lettem lepontozva?:(
2015. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
51%

Én is voltam prostituáltnál, és nagyon jókat elbeszélgettem vele az együttlétünk előtt és után is. Mindenről volt egy kialakult, specifikus véleménye.

Sok úgynevezett "normál, hétköznapi" lány megirigyelhetné gondolkodásban és felfogásban egyaránt.

A lényeget pedig gyakorlatilag az előttem hozzászólók leírták ami részemről megerősítést mindenképp megérdemel.


1. Amelyik nő elítél egy férfit úgy hogy az ismeretségük előtt volt együtt egy prostituálttal, az annyit is ér, mint írták korábban, általában annak van a legnagyobb vaj a füle mögött, másrészt mi köze neki a férfi korábbi szexuális együttléteihez, szokásaihoz?

Ilyenkor azt kell mondani, hogy egy egyéjszakás kaland volt, ez egyértelmű. Azt pedig megsúgom, hogy rengeteg nő nem tudja, hogy a kedvence volt már együtt prostituálttal, vagy hogy ne szakadjon meg a szál, a szüzességét is egy prostituálttal vesztette el. Azért nem minden prostihoz járó férfi lúzer ám, megnézném ha ezek a nők megtudnák, hogy kikkel is volt együtt korábban a hősszerelme.


2. Ha már lúzerség, azért hadd ne legyek már lúzer, mert önhibámból kívül, nem születtem jóképűnek, köszi.


3. Az milyen barátnő már ha a férfi korábbi szexuális együttléteiről, partnereiről érdeklődik. Én nem tudom, nekem ez is furcsa. Miért érdekli ez ennyire? Persze a nőknél kikosarazási top 1 ok, ha a férfi a korábbi bikáiról kérdez. Itt a kérdés csak az, hogy a nő miért hallgat róluk ennyire. Ilyenkor már rögtön egyik sem tart hegyi beszédet a prostitúcióról érdekes módon, megfigyeltem. Vastagon él itt is az 1.-es pont első fele.


4. Azt hogy ki mire vagy kire költi a pénzét az teljesen magányügy, főleg úgy hogy az adott kapcsolat előtt volt a szóban forgó együttlét, amelyik nő valóban szereti a férfit az nem ábrándul ki belőle, mi sem tudhatjuk, hogy mit műveltetek vagy mit és hányan csináltak veletek a diszkóban a wc-ben takonyrészegen.


A lényeget mint írtam, korábban már leírták előttem, de legfontosabb az, hogy amelyik nő elhagyja emiatt a férfit, az hadd menjen, az ilyenért nem kár, ez a lényeg. Aki valóban szereti a férfit, az nem hagyná el emiatt, ez egyértelmű.

2015. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
22%

1. hogy kihasználjon anyagilag

2. mert nincs annyi gerinc benne, hogy megmondja, hogy rondának tart

3. mert jót tesz az egójának, ha nyomulok és bókolgatok neki


Huude micsoda indokokat mondtál -.-

1: Akkor az prosti

2:Mi a tökömért jönne össze veled a nő, ha rondának tart ???? És akkor gondolom itt vissza is kanyarodunk a bravúros 1. indokhoz, ami = prosti, csak nem hivatásos

3.Akkor az nem a barátnőd...Egy nő sem jön össze egy pasival, csak azért mert az bókolgat neki néha -.- jézusom kapjál már észhez!!!


Nem hogy inkább örülnének hogy kevesebb csúnyácska srácot kell kikosarazniuk. Értem azt hogy empátia, vagy miaszösz; de a prsostik szeretik a munkájukat, nem kell félteni őket."



Megfordult a fejemben, hoyg ezt válaszra sem méltatom, de nem hagyhatom szó nélkül... Először is...akinek annyi pénze van, hoyg luxusprostira futja, (akik szintén nem szeretik a munkájukat, a sok pénzt szeretik, ami belőle származik, nem pedigd kövér, izzadó, öregedő, gusztustalan csúnya pasik farkát szopkodni. DEJÓ MELÓ!! ) az valszeg vagy nagyon gazdag, vagy nagyon híres (és nagyon gazdad). Ti, akik gyakorikérdéseken tesztek fel kérdést, valszeg egyik kategóriába sem tartoztok és pár 10-ezért veszitek ezek a nőket a rosszlányok.hu-ról. (de lehet ezzek sokat mondtam) vagy ami a rosszabb eset: az út széléről. Ezek a lányok NEM önszántukból vannak ott nagy valószínűséggel, utána lehet olvasni, de gondolom egy kicsit sem érdekel a prosti lelkivilága, lényeg, hogy nyissa szét a lábát. Nagyon sok nőt elrabolnak, bedrogozzák őket és kényszerítik erre a "munkára". Nyilván nem fogja veled a nagy "összebújások" közepette megbeszélni, hogy önszántából csinálja-e vagy fenyegetés miatt, azt fogja mondani, hogy ő döntött így, mert FÉL. Úgyhogy gratula, aki úgy gondolja, hogy ez egy jó munka, amit szeretnek ezek a lányok.


"Amelyik nő elhagyja emiatt a férfit, az hadd menjen, az ilyenért nem kár, ez a lényeg. Aki valóban szereti a férfit, az nem hagyná el emiatt, ez egyértelmű."


Igen... mg biztos én vagyok erkölcsileg nulla, mert utálnám a gondolatot, hogy korábban a pasim (vagy egy idegen pasi, tökimindegy) egy nőtársamat KIBÉRELTE pár órára. EMPÁTIA vagy mia szösz ??? Tényleg mennyire örülök, hogy nem engem, hanem egy ugyanolyan nőt HASZNÁL, mint amilyen én vagyok és akár én is lehetnék olyan helyzetben. Mennyire gusztustalan vagy basszus. hányok

2015. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

"1: Akkor az prosti " Igen, gyakorlatilag az, még ha nem is tartja annak magát.

"2:Mi a tökömért jönne össze veled a nő, ha rondának tart ????" Mert azt hitte, hogy a külsőm ellenére bele tud szeretni a belsőmbe, de persze ilyenre egy nő se képes. Ilyen kétszer fordult elő eddig, és mindkettőről kiderült, hogy sose tetszettem neki.

"3.Akkor az nem a barátnőd...Egy nő sem jön össze egy pasival, csak azért mert az bókolgat neki néha" Valóban nem, ez csak a barátnőjelöltekre vonatkozott.

2015. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
70%

"Mert azt hitte, hogy a külsőm ellenére bele tud szeretni a belsőmbe"


Akkor viszont tessék, megkaptad azt, amiért férfitársaid annyit rinyálnak!! Azt a bizonyos "esélyt"! Mindig megy a hiszti, hogy a nők csak a külsőre mennek, nem akarják látni a bensődet, pedig, ha arra koncentrálna , akkor biztos beléd szeretne! Ők megadták neked az esélyt, nem sikerült. Akkor el lehet gondolkodni,hogy mégis mire fel ez a picsogás, hogy a nőknek túl fontos a külső. Akinek meg nem fontos, vagy legalábbis próbálkozik, hogy ne legyen az, na az is baj. És akkor még mi nem tudjuk mit akarunk -.-

2015. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
#37es jól látja a dolgokat.
2015. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!