Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több 30-as pasinak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több 30-as pasinak nem volt soha dolga nővel, ennek mi lehet az oka, mert a nőknél ilyen szinte nincs is?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rossz irányba tart a társadalom. Később a nagyon ráfáznak, majd a nők.

2015. máj. 28. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/204 anonim ***** válasza:
74%
Nem egészen értem. Azért én a környezetemben nem ezt látom. Ott azért a többség kapcsolatban van. Vagy volt és keres, nő férfi egyaránt. Csak egy-két olyan embert ismerek akiknek zéró tapasztalatavan de az okkal. Tudom az itteniek utálni fognak, de ezek az illetők annyira nem szocializálódtak, hogy a normális társalgás megugorhatatlan nekik és minden megszólalásuk akward. Utána persze lehet sírni, hogy milyen gonosz, felszínes, elutasító a világ.
2015. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/204 anonim ***** válasza:
24%
mert a magyar nők elvárásai maga a jó isten se tudná teljesíteni de ideje lenne felébredni hogy mi is a valóság
2015. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/204 anonim ***** válasza:
13%
11-es. Én vagyok a 7-es. Te lány vagy? Szép szókincsem van. Nem káromkodok és főiskolát végeztem. Ettől még nincs barátnőm. Segítesz?
2015. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/204 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó, pont ez a baj, hogy szinte ráerőszakolod magad a másikra, egyből csapjunk bele a lecsóba...

Egyszerűen vannak elviselhetetlen férfiak (ahogy nők is), akikkel nem lehet mit kezdeni.

Ha egy pasasnak 30 éves koráig 1 kapcsolata sem volt, ott nem a nők elvárása a probléma...

2015. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/204 anonim ***** válasza:
16%
14-es. 13-as vagyok. Miért erőszakolnám bárkire magam. De hát hogyan ismerkedjek ha nem tudok a közelébe kerülni? Na akkor ne csapjunk a lecsóba. Előtte elmegyünk ibolyát szedni.Romantikázunk. Megpróbálom elszédíteni a fejed. Mindent megteszek, hogy ellenállhatatlan legyek. Na így már jó?
2015. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/204 anonim ***** válasza:
69%
Én egyetlen embert ismerek a 30-as korosztályból,akinek sosem volt senkije,de az is nő,egyik volt osztálytársam.Ahogy visszaemlékszem,még a legcsúnyább fiúknak is legkésőbb 18 éves korukra lett barátnőjük,és most is sokkal elterjedtebb,hogy a nők csúnyább férfiakkal vannak együtt,mint ők maguk.Persze itt mindig olyan dolgokról olvasok,amiket és sosem tapasztalok az életben :)
2015. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/204 anonim ***** válasza:
13%
16-os. Na akkor tapasztalj és tanulj!!!
2015. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/204 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sem volt még senkim 27 évesen, és nő vagyok.


És tudom, hogy ez nem a férfiak hibája. Nem tudom, miért nem tudjátok belátni azt, hogy erről nem a nők tehetnek.

2015. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/204 anonim ***** válasza:
12%
18-as.18 éves koromig állami gondozásban éltem. Utána egy munkásszálláson éltem ahol csak férfiakat láttam. Csak az utcán láttam nőt messziről ruhában. Bár ismerhettem volna már akkor nőt!! Már láttam nőt ruha nélkül. A kur.át tegnap akinek pénzt adtam.
2015. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/204 anonim ***** válasza:
7%
18-as. Nem szeretnél férfival lenni??
2015. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!