Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar srácok botrányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar srácok botrányosan el vannak kényeztetve?

Figyelt kérdés

Magyarországon a nők nagy része szép, a többi meg átlagos, mégis olyan kritikusak a férfiak, hogy nem igaz. Az átlagosakat lecsúnyázzák, a szépet leátlagosozzák.

Aztán rinyál mindenki, hogy egyedül marad a végén.


Mi lenne veletek Indiában, vagy Dél-Amerikában, ahol aztán tényleg nem az az átlag, amit a TV-ben látni?


(még mielőtt valaki kijelenti, hogy ott a férfi átlag is más, a Dél-amerikai férfiak nagyon is jóképűek, volt szerencsém nem csak képen látni párat)


Mi ez a hatalmas elégedetlenség?


2015. jún. 12. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Nem mondanám, hogy el lennénk kényeztetve, inkább a nők vannak piszkosul elkényeztetve!

2015. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
60%

"Az átlagosakat lecsúnyázzák, a szépet leátlagosozzák."


Az az érdekes, hogy ez nagyon igaz.... az itt ezen az oldalon írogatók körében (tisztelet a kivételnek). Viszont a valóságban nem igazán ezt tapasztalom, bár én inkább a 25-30 év feletti korosztály körében mozgok.

2015. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező,remélem azt tudod,hogy minden nő ezt mondja,hogy jajj az ízlésemnek megfelelő,és jajj hát nem is számít annyira a kinézet meg blablabla.Aztán amikor a való életben körülnézünk,akkor a legnagyobb bunkó,tapló jóképű férfiakkal vannak a nők,hm milyen érdekes ugye?

A többi férfi meg csak szenved egyedül,aki nem olyannak született...

2015. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
0%
Igen, kerdezo. Allj ossze valamelyikkel szanalombol, mert ugy biztosan nekik is jo lesz. :)
2015. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:

Kivel kéne összeállni szánalomból?


Egy ilyen srác számomra ideális, de ez már a "sokat akarok" kategória:

[link]


(nem vagyok tini)

2015. jún. 12. 16:06
 16/64 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen srác 666 tinilányt kap minden ujjára. Öltözz be tininek.
2015. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, nem vagyok tizenéves, 22 vagyok.
2015. jún. 12. 16:10
 18/64 anonim ***** válasza:
56%

"Viszont a valóságban nem igazán ezt tapasztalom"


Mert ez nincs is így. Ha az átlagot 5 nek vesszük, akkor a 6-10 közötti csinosabb lányok között már nincsen olyan nagy különbség. Ahogy mondtam, az a férfi, aki TÉNYSZERŰEN válogathat ezek között, -nem csak arcoskodásból mond valamit- az komoly kaliber kell legyen.

2015. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
56%

"22 vagyok."


Számomra még az is tini kategória. Lehet el vagyok kényeztetve ? :O

2015. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
25%

#1-es valaszolo vagyok. Gondolom, azok pontoztak le, akiknek 0 tapasztalatuk van, csak eppen nem szimpi nekik, amit irtam. Mindegy :)


Szoval - nem bekepzeltsegbol mondom, hanem miheztartas vegett - hogy en az atlagon feluli nokhoz tartozom. Nem en mondom, hanem a tapasztalat. Akarkit meg tudok szerezni, ha ilyen igenyeim lennenek, h az egomat akarom novelni es nem a boldogsagra torekszem. Igen, az atlagosnal jobban nezek ki nokent, de ezert kemenyen megdolgoztam, sporttal, egeszseges eletmoddal. Raadasul meg eszem is van, tehat nem csak a mukormokrol es a ruhavasarlasrol tudok beszelgetni orak hosszat (mukormokrol nem is, m gyulolom oket).


Sosem a pasi anyagi helyzete erdekelt elsosorban, hanem az ertekrendje, es az, hogy az egyutt toltott idoben mennyire epitjuk egymast. Mindig is tudtam valogatni. Mondhatjuk, h atlagon feluli pasijaim is voltak, de voltak atlagosak is. Sokat eltem kulfoldon, sot most is ott elek, igy van osszehasonlitasi alapom.


A magyar ferfiak nagyresze nem nez ki jol! Sot, 0 sport, vagy eppen heti 1-2 nap sport, majd 3 ora gyonyorkodes a tukorben, h mennyire szetgyurtak magukat. A legtobb magyar pasi - nyilvan a megelhetes hatranyai miatt - otthon, vagy alberletben lakik, vagy eppen torleszti a bankkolcsont. Akik otthon laknak, azok anyuci kedvencei es a notol is azt varjak el, h a se**uk is ki legyen nyalva, mig ok 2 fuszalat nem tesznek keresztbe...Ha megis elofordul, h mondjuk megvajazzak a sajat kenyeruket, akkor azt diadalkent kell elkonyvelni.


Akik alberletben laknak, vagy kolcsont torlesztenek, azok munkamaniasok, es ezt varjak el a notol is. Hazassag szoba se johet 40 eves korig...ha igen, akkor a "majd lesz vhogy" felfogassal, amire persze nem lehet epiteni. Persze, a notol elvarjak, h legyen szep, legyen esze, munkaja, vezessen haztartast es neveljen gyereket...es keressen sokat, m torleszteni kell a kolcsont, vagy eppen el kell koltozni az alberletbol.


Es akkor megemlitenem meg az ujgazdag reteget, a suttyokat, akik kozul alig van olyan, aki apuci penzet millios kocsi helyett tanulmanyokra koltotte - ezeknek a kiveteleknek persze tisztelet. Az ilyenek a Hajogyarira jarnak, vagy az egyeb puccos szorakozohelyekre az aznapestere 10 orat keszulodott fodrasz es/vagy mukormos szilikonmellu lanyokat felszedni. Beszelgetni nem fontos, csak villogni azzal, amijuk van.


Mint mar mondtam, kulfoldon elek, a parom kulfoldi. Itt atlagosnak szamit, de otthon haroszmszor utananeznek a jobb nok, mert magyar viszonylatban kulsore atlagon feluli. 30 folott van, de sportos (kockahas, delta testalkat stb.), virito, feher, apolt fogsor. Emellett viszont szereny, ami a magyar ferfiakra sajnos nem mondhato. Nem penzes, de nem erdekel, mert nekem is van allasom, es sosem arra vagytam, h eltartsanak. Es o egy atlagos kulfoldi ferfi, atlagos igenyekkel. Nem varja el, h reggel sminkkel keljek ki az agybol, elfogadja, h hetvegen melegitoben szeretek lenni otthon, ugyanugy takarit, felmos es foz, nem pedig tolem varja el mindezt, hanem ismeri azt, h munkamegosztas.


Rengeteg magyar ferfi ismerosom van, akik egytol egyig mind a fenti kategoriak valamelyikebe tartoznak. Persze, ne szeterotipizaljon az ember, de sajnos ez a szomoru helyzet.

2015. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!