Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar srácok botrányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar srácok botrányosan el vannak kényeztetve?

Figyelt kérdés

Magyarországon a nők nagy része szép, a többi meg átlagos, mégis olyan kritikusak a férfiak, hogy nem igaz. Az átlagosakat lecsúnyázzák, a szépet leátlagosozzák.

Aztán rinyál mindenki, hogy egyedül marad a végén.


Mi lenne veletek Indiában, vagy Dél-Amerikában, ahol aztán tényleg nem az az átlag, amit a TV-ben látni?


(még mielőtt valaki kijelenti, hogy ott a férfi átlag is más, a Dél-amerikai férfiak nagyon is jóképűek, volt szerencsém nem csak képen látni párat)


Mi ez a hatalmas elégedetlenség?


2015. jún. 12. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Mit számít? ha 24 akkor kevésbé lesz igazam , vagy mi? De ahogy nézem, nem sokkal, de nálad idősebb vagyok.
2015. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
61%

Én nem látom hogy arcoskodna. Leírta hogy él, kivel él, mit mutatott fel eddig. Miért baj ez? Miért baj ha valaki megdolgozott valamiért? Akkor rögtön rúgjunk bele mert csak. Most jöhetsz nekem azzal hogy de te is megdolgoztál alármiért, pl akkor legyen ez a 2 diplomád. Csak tudod értelmes ember erre azt mondja, hogy ok gratulálok, de meg itt kétségbe vonod az övéinek a létezését. Puszta rosszindulat. Ja meg a másik:

'mert ahogy a külső adottságaid romlani kezdenek, pontosan ugyanakkora esélyed van arra, hogy lecseréljen -ha teheti-mintha magyar párod lenne."

Már annyiszor dobálóztatok ezzel a mondattal, és ez is baromira uncsi már. Nem győzöm ismételni magam, rosszindulat, gondolom örülnél, még véletlenül se legyen boldog mert te se vagy nem?

2. miért olyan nehéz elhinni hogy egy nőt nem cserélnek le? persze előfordulhat ez is nem vitatom, de hagyjuk már ezt a majd úgyis...Komolyan árad a rosszindulat. vaaagy te csak szimplán magadból indulsz ki hogy dobnád egyből a párod ha tehetnéd mert van, jobb aztán miért ne...:) eszméletlen arcok vannak itt.

2015. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
60%

Az emberek engem az atlagon feluli nok kategoriajaba sorolnak, sosem volt gondom a parkresessel/talalassal, az egyetlen ok amiert kommentelek az az, h en nem erzem azt h a nemzetiseg hatarozza meg egy ferfi szemelyiseget.


Amig pesten eltem talalkoztam pasival aki szereti megosztani a hazimunkat es imad, es ilyet kulfoldon is talaltam....sztem ez arrol szol h ki hogy szocializalodik, milyen peldak kozott no fel. Alapvetoen minden ferfi valogatos, ez nem nemzetiseg fuggo es nem is elitelendo dolog:-))

2015. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok , szüleimtől külön élek , egyedül látom el magamat , magamra mosok főzök, takarítok, mellette heti 5-6 nap edzés (testépítés) , van állandó keresetem.....már középiskolás koromban is dolgoztam ha bulizni akartam vagy új telefont, ruhákat.... mert a szüleimtől nem szerettem soha sem kérni...Arcra nem vagyok helyes , viszont testre jól nézek ki és szerintem a férfiak nagy része elég csúnya , viszont a nők elég nagy százalékát találom szépnek ...és bizony mindkét nemnél találkoztam már olyannal aki roppant talpraesett volt és sokra vitte. Ez igazából nézőpont kérdése h ki mit akar az életben elérni és ki mit akar hátrahagyni halála után
2015. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!