Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar srácok botrányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar srácok botrányosan el vannak kényeztetve?

Figyelt kérdés

Magyarországon a nők nagy része szép, a többi meg átlagos, mégis olyan kritikusak a férfiak, hogy nem igaz. Az átlagosakat lecsúnyázzák, a szépet leátlagosozzák.

Aztán rinyál mindenki, hogy egyedül marad a végén.


Mi lenne veletek Indiában, vagy Dél-Amerikában, ahol aztán tényleg nem az az átlag, amit a TV-ben látni?


(még mielőtt valaki kijelenti, hogy ott a férfi átlag is más, a Dél-amerikai férfiak nagyon is jóképűek, volt szerencsém nem csak képen látni párat)


Mi ez a hatalmas elégedetlenség?


2015. jún. 12. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
47%

"Es akkor megemlitenem meg az ujgazdag reteget, a suttyokat, akik kozul alig van olyan, aki apuci penzet millios kocsi helyett tanulmanyokra koltotte - ezeknek a kiveteleknek persze tisztelet. Az ilyenek a Hajogyarira jarnak, vagy az egyeb puccos szorakozohelyekre az aznapestere 10 orat keszulodott fodrasz es/vagy mukormos szilikonmellu lanyokat felszedni. Beszelgetni nem fontos, csak villogni azzal, amijuk van." - Ez tényleg így van.

Még sok mással is egyetértek, amit írtál 20-as. Szintén külföldön élő, magát átlag felettinek értékelő nő vagyok, külföldi párral, akivel tökéletesen megvagyunk. Valóban ismeri ő is a munkamegosztást, amit otthon magyar férfitől én sem tapasztaltam. Miután ettünk, együtt pakoljuk el a tányérokat, sokszor letakarítja a gáztűzhelyet, leviszi a szemetet és még sorolhatnám. Kedves, figyelmes. 28/N

2015. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
39%
ne akard már nekem megmagyarázni mit tartsak szépnek! búj el!
2015. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor irany kulfold! :D
2015. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
37%

Előző kettőnek köszönöm szépen, hogy alátámásztják azt, amit itt a válogatási helyzetben lévő nőkről irtam. Tessék olvasni, és okulni.

Az persze elég ellenszenves, hogy osztjátok a "magyar férfiakat" . Azért én nem innék a medve bőrére előre, ugyanis a "szerény külföldi átlagférfi" ugyanolyan hamar kirakhat, mint a magyar. Aztán lehet hazajönni olaszországból a kisgyerekkel, meg lehet fikázni az őket, hogy ezek az olaszok (tetszőlegesen behelyettesíthető egyéb nyugati ország férfijaival) milyen hazudósak.

De tény, sok hozzátok hasonló megélhetési párválsztó van -tudom nem a pénz, de azért jó ha amott több van belőle, mint emitt a bankhitel mellett-.

2015. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 Buford Tannen ***** válasza:
Ez hülyeség ,ne is haragudj
2015. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
66%
71%- ahhoz te kevés vagy :) Ezek a csajok erre évekig gyúrtak.
2015. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
0%

Mire gyurtak? :)

Amugy koszonom szepen, majd en azt eldontom mire vagy mire nem vagyok keves.

2015. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
40%

24-es!! Nem tudom, Te melyik kategoriaba tartozol azok kozul, amiket korabban irtam a magyar ferfiakrol, de olvasni, vagy szoveget ertelmezni nem tudsz, az mar tuti. Irtam, hogy van allasom kulfoldon, ugyanis sosem akartam, hogy barki eltartson. Sot, neha tobbet viszek haza, mint a parom, aki szinten nem keres rosszul. De ugye ez is tipikusan magyar jellemvonas, h azt nezzuk, ki mennyit visz haza...meg a "dogoljon meg a szomszed tehene is..." Gratulalok. az mar biztos kedves 24-es, hogy nagyba alatamasztod azt a vazlatos tarsadalomkepet, amit korabban irtam :) Es kepzeld, nem rak ki a parom, mert nem olyan felelotlen, mint a szinten magyar ferfiak nagy resze, h "jo, hitegessuk a not, amig nekunk jo, aztan majd ugyis kirakjuk..." Szamukra ismeretes az a szo, h felelosseg...


Egyebkent meg nem vagyok megelhetesi bevandorlo, mert Mo-on is jo allasom lenne, csak en valaszthattam a sajat szorgalmamnak koszonhetoen, es most perpillanat kulfoldon erzem jol magam. Masreszt pedig ugyanugy fizetek adot itt is es az adom ugyanugy az itteni ingyenelo munkanelkulieknek megy a segelyre. Szoval, szerintem gondolkozzal, mielott szolsz :D

2015. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
51%

Arra, hogy jól nézzenek ki, azért, hogy jó pasit tudjanak felszedni.

Személyesen is ismerek ilyeneket. Bár azért annyire nem idealisztikusan írják le a párjukat, sőt az egyik már itthon is van mert ahogy írtam, a szerény külföldi is félrekefél, de értelemszerűen a biztosabb egzisztencia eléggé vonzza az ilyen nőket. Persze, az ott átlagosnak számít, de haza szemmel valóban szokatlan az a biztonság, amit a külföldi átlagpali nyújtani tud különösebb erőfeszítés nélkül.

2015. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
0%
24: Az én párom egy tönkrement vállalkozó..szóval nem tudom miről beszélsz. Kirakni pedig mindenki kirakhat egy kapcsolatban. Most hogy írtál, így még ellenszenvesebb érzéseim támadtak a magyar férfiakkal szemben. Köszönöm neked. Alátámasztottad. Bravo és így tovább..
2015. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!