Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar srácok botrányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar srácok botrányosan el vannak kényeztetve?

Figyelt kérdés

Magyarországon a nők nagy része szép, a többi meg átlagos, mégis olyan kritikusak a férfiak, hogy nem igaz. Az átlagosakat lecsúnyázzák, a szépet leátlagosozzák.

Aztán rinyál mindenki, hogy egyedül marad a végén.


Mi lenne veletek Indiában, vagy Dél-Amerikában, ahol aztán tényleg nem az az átlag, amit a TV-ben látni?


(még mielőtt valaki kijelenti, hogy ott a férfi átlag is más, a Dél-amerikai férfiak nagyon is jóképűek, volt szerencsém nem csak képen látni párat)


Mi ez a hatalmas elégedetlenség?


2015. jún. 12. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
55%

"Es kepzeld, nem rak ki a parom, mert nem olyan felelotlen, mint a szinten magyar ferfiak nagy resze, h "jo, hitegessuk a not, amig nekunk jo, aztan majd ugyis kirakjuk..." Szamukra ismeretes az a szo, h felelosseg... "


Na jó, azért nem kell túljátszani, mindenki tudja, hogy a külföldi férfi is büdöset szarik. Illetve azt is, hogy ha nálad jobb csajt tudna felszedni, te ki lennél penderítve. A férfi az férfi, nemzetiségtől függetlenül.

2015. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
28%

Igen, gondolom kislany koruk ota dietaztak, tanultak a nyelvet, jartak a szepsegszalonokat, hogy aztan egy gazdag , kulfoldi pasi karjaiba vegezzek, aki eletuk vegeig eltartja oket. Valoszinu.

Amugy meg eskuszom, nem ertelek titeket. Ti magyar ferfiak is azt mondjatok, hogy a kulfoldi nok sokkal jobbak.Akkor meg? Mi miert momdhatjuk ugxan ezt pasikra, ami amugy igaz is...?

2015. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:

"Ti magyar ferfiak is azt mondjatok, hogy a kulfoldi nok sokkal jobbak"


Én ilyent tuti nem mondtam. Sőt, egy átlag magyar férfi kb esélytelen bármilyen nyugati ország átlagos nője szemében. Legfeljebb romániában lehetne esélye a magyar férfinek arra, hogy iylen szuperlatívuszokban beszéljenek róla a csajok, ahogy a fentebbi két hülgyemény -egyébként épp a túlidealizált leírásuk miatt erős kétségeim vannak a magas gondolati teljesítményt illetően-.

És igen, ha hiszed ha nem, pontosan ezért "gyúrtak"

2015. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Én azért tanultam mindig is nyelveket, hogy intelligensebb legyek (ezzel is). Ezen kívül azért dobtam le 12 kilót, mert az akkori (magyar!) barátom szakított velem, ugyanis nem voltam neki 20 évesen konyhában főzőcskéző, sütögető anyukaklón. (együtt sem laktunk hanem otthon+mindketten egyetemre jártunk..)
2015. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
0%

Na és még nem lett eléggé úrrá a pánik a tönkrement vállalkazón ahhoz, hogy tinilányok beújításával kompenzálja?

Ha majd igy lesz, szólj nyugodtan, elkél ide a VIII kerbe a mosogató mögé valaki.

2015. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

Igen, az en magyar! volegenyem is hianyolta, h nem jarok eleget edzeni (csak heti 3-szor) a munka mellett. Ugy, h az o szuleinel laktunk, m ok kozelebb laktak az o munkahelyehez, en meg vonatoztam Bp-re minden reggel a sajat munkahelyemre. Ja, es megjegyzeseket tett, ha szombaton 9-ig mertem aludni, h nehogy mar dogoljek delig, amikor hetvegen var a hazimunka!! :) O meg ugye otthon anyuci foztjet ette - aki meg a munkahelyre is csomagolt a kis fiacskajanak - meg ki volt nyalva a s**ge. Utanam egy felcigo csajnal kotott ki es par honap utan arra panaszkodott, h nem tud vele beszelgetni. De legalabb a csaj vasaggyal egyutt is 40 kilo, ami neki az idealja es istenkent tekint ra...mert ugye jobbat nem ismer a szerencsetlen.


Aztan, szinten egy hosszabb parkapcsolat volt egy velem egykoru diplomas, anyagilag eleg jol szitualt sraccal, szinten magyar. Az elvarasok persze, szinte teljesithetetlenek voltak, es azt minden nap elmondta, h o aztanmekkora asz es akarkit megkaphat es en oruljek, h velem van. Aztan utanam lehorgonyzott egy nyelveket nem beszelo csajjal, aki azt a foiskolat vegezte el, amit a srac mindig is fikazott. Aztan hirtelen jo lett nekiaz is.


Volt idosebb ferfival is kapcsolat. Az meg a masik. Hazassag az aztan szoba sem johet, m o mar pihenni akar es jol erezni magat. De ehhez persze 30 alatti lany kell, m annak meg feszes a bore, szep a teste, fiatal es hamvas. Egy 40-es magyar pasi szamara a 30-as no mar elashatja magat jo melyre. Persze, azt elfelejtik, h egy atlagos 40-es pasinak is kezd szottyadni a bore, pocakosodik es pusztan a bankkartyajaval tudja maga mellett tartani a huszoneves baratnot... :)

2015. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
0%

"pusztan a bankkartyajaval tudja maga mellett tartani a huszoneves baratnot"


Ezt nálad jobban senki nem tudja :)

Amugy szerintem lassítsatok, mert ez már nekem ciki, komolyan.

2015. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
#37-es...mert te aztan annyira jol tudod, h en mit tudok :D Gratulalok :D Csak nem ertem, h akkor mit keresel itt? :D Tudod, sajnallak...m engem ezert is fizetnek, h itt irogatok :D Gondolom, Te eppen munkanelkul vagy, vagy tanulsz es gyujtesz bankkolcsonre :D...es persze sirankozol, h csak atlagos no jut Neked. Mi leirtuk a velemenyunket, aztan ennyi. Mas az, ha faj az igazsag es mas az, ha nem ertesz egyet ezzel. De amiket irsz, az sajnos alatamasztja, h igazunk van :D
2015. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
87%

44%: lehet is neked ciki, mert úgy tűnik, hogy nem hallgatsz itt meg minket, nem vagy kíváncsi a tapasztalatainkra, csak nyomod a kisfiús sódert. Na a párom pont az ellentéted.

A mosogatós dumáddal meg tiszteletlen voltál velem és ezért várom a bocsánatkérésed. Kitartok a 'tönkrement vállalkozó barátom' mellett és ő is mellettem, mert szeretjük egymást, ennél több nem tartozik rád, és ne kérdezz bele ilyen tiszteletlen módon a kapcsolatomba, lécci. Kösz.

2015. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
77%
39%-os! Szerintem nagy igenyeket tamasztasz a 44%-ossal szemben, h kerjen bocsnatot...tudod, magyar ferfi kategoria o is :D Csak erositi a szabalyt :) Meg azon is csodalkoznek, ha ismerne azt a szot, h "bocsanat"...vagy "elnezest"...Az irasaibol itelve intelligensen nem tud vitatkozni, esetleg esz erveket felhozni, hanem ha faj az igazsag, akkor rogton atmegy bunkoba :) Sajnos ez is tipikussss :D
2015. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!