Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar srácok botrányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar srácok botrányosan el vannak kényeztetve?

Figyelt kérdés

Magyarországon a nők nagy része szép, a többi meg átlagos, mégis olyan kritikusak a férfiak, hogy nem igaz. Az átlagosakat lecsúnyázzák, a szépet leátlagosozzák.

Aztán rinyál mindenki, hogy egyedül marad a végén.


Mi lenne veletek Indiában, vagy Dél-Amerikában, ahol aztán tényleg nem az az átlag, amit a TV-ben látni?


(még mielőtt valaki kijelenti, hogy ott a férfi átlag is más, a Dél-amerikai férfiak nagyon is jóképűek, volt szerencsém nem csak képen látni párat)


Mi ez a hatalmas elégedetlenség?


2015. jún. 12. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

A velemenyunket irtuk le, kedves 44%-os es a tapasztalatainkat. De nem gondolod, h a statisztika igazol bennunket??!! Gondolom, kegyetlen fiatal vagy meg, 0 tapasztalattal ezen a teren. Nem baj, majd ha koppansz parat, akkor megtanulod. Egyebkent senki nem arcoskodik; valaki meg van elegedve a magyar baratjaval es fikazza a kulfoldi ferfiakat, valaki nincs.


De 3 diplomaval, 2 nyelvtudassal es eleg jo kulsovel - amikert mind megdolgoztam - engedd mar meg kerlek, h legyen egy hatarozott onbizalmam es elvarasaim foleg es plane hadd fejezzem ki a velemenyemet, amit tapasztalat - nem csak az enyem, haenm tag barati kor tapasztalatai alapjan is - megfogalmaztam.


Szoval mielott elont a kicsinyes duh es nem tudsz mit kezdeni a megsertett magyar ferfiui onerzeteddel, talan gondolkozzal el, h 0 vitaalapod van cafolni barmit is, amit mi leirtunk. Es mi igy vagyunk boldogok...Lehet, hogy mas jol elvan a magyar baratjaval, de nekunk sajnos mas a tapasztalatunk. Ettol meg Neked nem kell bunkoznod...

2015. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Ja, es nem vergodom, hanem csak azert irtam ennyi irasjelet, h jobban tudd ertelmezni, amiket irok...es feltettem par kerdest, amit nem ertek. Persze, valaszt nem kaptam, csak bunkozast megint...na jo, nekem lejart munkaidom. :) Megyek haza az atlagos kulfoldi paromhoz :D 39%-os....sajnos hiaba fecserled a szot itt. A 44%-os pont az, aki miatt keressuk a kulfoldi atlagos ferfikat :D
2015. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
64%: Nekem is így tűnik sajna.
2015. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

Na annak a 3 dipónak egy csöppet "füllentés" szaga van, de lehet azért érzem ezt mert nekem csak 2 van.

Idefigyelj, engem nem zavar, ha ti igy válogattok, sőt, épp azt magyarázgatom az itteni figuráknak, hogy el vannak tévedve, ha azt gondolják, hogy azok az emberek akik válogatási helyzetben vannak, nem a legjobbat fogják kiválasztani.

Szimplán felmutattam a példátokat.

Az viszont már visszatetsző, ha te a "külföldi átlagférfi" beszerzését akkora teljesítménynek gondolod, hogy leszarozd a magyar férfiakat.

A "társad" meg ettől úgy érezte, hogy mindjárt nyalathatja is a talpát, merthogy "tiszteletlen" voltam a poénommal :D

Szóval azért nem árt ha a földön maradtok.

Megint igazad van, tényleg nem fogom kedvesen megkérdezni tőle, de nem azért, mert "bunkó magyar" vagyok, hanem mert nem érdekel egy névtelen válaszolgatós oldalon senki személyes teljesítménye.

Ezért is nem válaszoltam a te kérdéseidre sem. Nem én írtam le a magánjellegű dolgaimat.

2015. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
44: :D Akkor minek vagy meg válaszolgatsz egy FÓRUM-on, kis kétdiplomás herceg? Tudod mi az a fórum..? Ott emberek beszélgetnek és eszmét cserélnek a saját véleményüket megosztva, melyet a saját életükbôl vesznek ill tapasztalat útján nyertek. Egy fórumra olyan emberek látogatnak, akik kíváncsiak mások véleményére. 2 diplomás kamuhercegem.
2015. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

"0 vitaalapod van cafolni barmit is, amit mi leirtunk"


Mint ahogy én nem is vitatkoztam, hanem felhívtam a figyelmed, hogy ne idealizáld túl a "külföldi átlagférfit" -ugye itt gyanus lesz egyből az a 3 dipó- mert ahogy a külső adottságaid romlani kezdenek, pontosan ugyanakkora esélyed van arra, hogy lecseréljen -ha teheti-mintha magyar párod lenne.

Ez meg olyan dolog, amivel nem érdemes vitatkozni, mert ez egész egyszerűen ténykérdés.

Ehhez képest rámugrattatok, hogy nem is, mert ők mennyire felelősek, nem úgy, mint a magyarok...szóval semmi olyasmit nem tudtok felmutatni, ami megkülönböztetne titeket a naív kislányoktól, ezen a téren legalábbis.

2015. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
55-é tudok úgy is válaszolni, hogy nem adom ki a fél életem.
2015. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Inkább úgy válaszolj, hogy ne hazudtold meg a másik szavát. Elvégre is, nem ismersz. 55 éves vagy? Hát 55 évesen lehetnél úriember azért..illedelmes és kedves mondjuk..
2015. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

nem vagyok 55 éves :D az 55ös hozzászólásra válaszoltam. az "é" után meg lemaradt egy n betű.

De 55 évesen sem elszek úriember. Legalábbis abban a "balf0sz" értelemben nem, ahogy te érted. Szóval a semmiért 55 évesen sem fogok bocsánatot kérni, sajnálom:)

2015. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
:D akkor tanulj meg írni, herceg. Nincs miért néznem, hogy hanyadik a hozzászólásom. Hány éves vagy?
2015. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!