Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar srácok botrányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar srácok botrányosan el vannak kényeztetve?

Figyelt kérdés

Magyarországon a nők nagy része szép, a többi meg átlagos, mégis olyan kritikusak a férfiak, hogy nem igaz. Az átlagosakat lecsúnyázzák, a szépet leátlagosozzák.

Aztán rinyál mindenki, hogy egyedül marad a végén.


Mi lenne veletek Indiában, vagy Dél-Amerikában, ahol aztán tényleg nem az az átlag, amit a TV-ben látni?


(még mielőtt valaki kijelenti, hogy ott a férfi átlag is más, a Dél-amerikai férfiak nagyon is jóképűek, volt szerencsém nem csak képen látni párat)


Mi ez a hatalmas elégedetlenség?


2015. jún. 12. 15:34
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

"A mosogatós dumáddal meg tiszteletlen voltál velem és ezért várom a bocsánatkérésed"


na mivan , nem kapsz elég kedvességet apucitól, hogy tőlem kérnéd?


"ne kérdezz bele ilyen tiszteletlen módon a kapcsolatomba"


Semmit nem krédeztem a kapcsolatodról, ugyanis nem érdekel.

2015. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

44. De.Azt kérdezted, hogy fiatalabb nők után kajtat-e.

Te nagyon durván b.nkó vagy. Remélem soha nem lesz barátnőd. Ezt kívánom szívből. Nem érdemled meg. ;) Csumi

2015. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

"mert te aztan annyira jol tudod, h en mit tudok "


"Lyányom" hisz leírtad, csak kiemeltem, és kiröhögtelek , mert annyira tipikus.

Ja jól érzed, nem fogok bocsánatot kérni a semmiért, azért nehogymár az legyen, hogy idearcoskodtok, aztán le kell borulni előttetek, mert "nekem külföldi átlagférfi párom" nekem meg "tönkrement külföldi vállalkozó" párom van. Ugyanmár.

Viszont jó példák vagytok a szintező csajokra.

A külföldi átlagosan szar férfinak jók vagytok, a magyar felső 10 hez meg kevesek.

2015. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Uhh, 44%-os, tenyleg fajdalmas, amiket irsz :) A bocsanatkeres nem azt jelenti, h kenyeztessen vki, hanem alapveto emberi tisztelet kifejezese, ha megsertettel vkit alaptalanul...ja, de varj! Te annyira bunko vagy, h biztos nehez ertelmezned ezeket az osszetett mondatokat. Elobb szerintem tanulj egy kis szovegertelmezest. Sajnalom azt a lanyt, aki majd esetleg lehorgonyzik melletted :D Nem csoda, ha a magyar lanyok kulfoldre menekulnek :D
2015. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
" magyar felső 10 hez meg kevesek." - Milyen felső tízhez? :D:D:D:D TE méregetsz itt mindent pénzben, h.lyegyerek, nem mi, nem vetted észre? Az én párom Németország legjobb palija, csak hogy tudd.
2015. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

Úgy birom ha valaki ide le meri írni hogy boldog jól érzi magát a bőrében meg a párjával, tuti jön egy megmondó ember aki megmagyarázza neki, hogy csakaértis ki tesz a párod, csakazért is ronda vagy itthon nem kellenél a legjobb pasiknak, jaaa meg persze csakazért is pénzéhes vagy...Miért kell ilyen rosszmájú, irigy, bunko ember módjára viselkedni? Elszégyelhetnék itt magukat az utálkozók. Megvan a saját nyomorod ezért legyen már másnak is vagy mi?

Ezen az oldalon lassan csak az számít valakinek aki egy megkeseredett balfék, már bocs a szóhasználatért.

2015. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem az a probléma, hogy boldog hanem az, hogy mindeközben a magyar férfiakat leszarozza. Ehhez képest írtam, hogy azért ne idealizáljuk már ennyire a "külföldi átlagférfit" mert ő is bármikor kirakhatja.

Ja tényleg mekkora irigy bunkó vagyok :)

Azért nem mond már nekem, hgy nem fedezted fel a két nő arcoskodó hangvételét. Tudod, velük ellentétben, én nem gondolom, hogy külföldi férfi baráttal rendelkezni feljogosítja bármire is őket. De persze megértem őket, számukra életük teljesítménye lehet :)

2015. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Mit irtam le?! Konkretan nem irtam, hogy az en parom volt ilyen, Te sokeszu 44%-os!! :) Huha...Milyen felso 10???????!!! Te ott vagy? :D Akkor miert itt pitianereskedsz a GYIK-on?! Keszulj inkabb a vizsgakra, mert parat nem artana letenned.

Meg mit allitasz itt dolgokat tenykent? Ki mondta, h le kell elottunk borulni?? Volt egy kerdes, amire leirtuk a velemenyunket. Te kezdtel el szemelyeskedni, meg bunkozni.


Meg milyen "szintezo csajo"???? Mirol beszelsz?? Minketten a 39%-ossal nyelveket beszelunk, allasunk van, jol keresunk, ugyh mirol beszelsz???!! Szerintem mar az oviban intelligensebb voltam "szintezo csajkent", mint Te most :D

2015. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
25%
Te nem kell ennyire vergődni, igy már senki nem fogja elhinni azt amit állítasz :)
2015. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
"számukra életük teljesítménye lehet" :) Nem ez életem teljesítménye, de nyugodtan megkérdezheted tőlem, hogy mi az. Csak kedvesen ;) És akkor kedvesen válaszolok, kisherceg.
2015. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!