Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem a saját arcommal ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a saját arcommal ismerkedtem meg egy Nővel társkeresőn. Holnap randi. Létezik ebből jól kijönni?

Figyelt kérdés
Totálisan egyrugóra jár az agyunk, Mintha egymásnak teremtettek volna ami a belső tulajdonságokat illeti. A szívem azt súgja mondjam meg neki az igazat, és arcal válaljam amit tetttem. De az agyam szerint már lehetek akárki ennek annyi. Hozzáteszem nagyon szép a lány és nagyon "ritka típus" pont a zsánerem. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, csak a szokásos Brad Pitt faktor kiányzik belőlem értitek.

2015. jún. 21. 01:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
78%
Fordított helyzetben te mit reagáltál volna? Ha a lányról derül ki, hogy más képével ismerkedett?
2015. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
75%
A hölgyike semmit nem tanult belőle, viszont magadat sikerült jól lejáratni. Viszont legalább volt gerinced és beismerted a hülyeségedet. Ez pozitív pont.
2015. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
78%
Ja, tanult belőle. Google-el rá kell keresni a profilképekre, nehogy még egy ilyen gyökeret fogjon ki
2015. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
29%

én viszont együttérzek a kérdezővel, és sirhatnékom van, pasiként is. Lehet, hogy mégsem kellett volna felfedned magad előtte, hanem élesben elég lett volna.

Viszont ne is lovald bele magad! Én is voltam már úgy, hogy valaki teljesen bejött, ő volt az Ő - aztán most a tiltólistámon van. Lehet, hogy a hangjától, a beszédstilusától már elment volna a kedved tőle.


Csak azt tudom mondani:


NE KI BA SZOTT TÁRSKERESŐN ISMERKEDJETEK!

2015. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
13%
bár, ha részedről még belefér, és kicsit tocsogós szeretnél lenni (vagy kur.vára nem jön be, vagy megenyhül, nincs mit veszitened), beirhatod neki utolsó szó jogán, hogy "ne haragudj, hogy másnak adtam ki magam. Ha az eredeti képemmel irok, ez sem történt volna meg, remélem azért kicsit megértesz. Én csak egy ilyen lányt szerettem volna"
2015. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
79%
Nos, én teljesen "átlagos" külsejű férfiakkal is ismerkedem, sőt, kép nélkül is (volt már vakrandim nem egy), de ha valakiről kiderülne, hogy kamu képpel írogatott velem, akkor én is azonnal lefújnám a randit. Nem azért, ahogy kinéz, hanem azért, mert hazudott.
2015. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
60%

"a belső értékek a fontosak egy nő szemében és én bármely nőt boldoggá tudnám tenni. Megjegyzem a női barátok szerint, "


Te szamár, és akik ekkora dicséretet mondanak a szemedbe, azokat el se hívod randira??? Ennél direktebb közeledés egy nőtől nincs!

2015. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
51%
2ségbeejtő, hogy ilyen egyértelmű helyzetben sem világos a fiúk számára, hogy a hazugság az egyértelmű kizáró ok.
2015. jún. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
31%

54: Akkor hol a faxomba, hogy ha senkit sem ismerek abban az átkozott városban ahol élek? :D


57: Miért hívná el? Az a tipikus barátzónás szöveg. Bárkit boldoggá tudna tenni, kivéve azt aki mondja éppen. Hányszor hallottam már én is ezt.

2015. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Engem nem tiltott le, amin meg is lepōdtem. Igen hazudtam, de ki nem hazudik? És megbocsájtanak neki. Én reménykedem hogy rámír majd, mert el sem hitte mennyire egy hullámhosszon vagyunk, ami tényleg ritka. Ezzel a kamu fotóval sok lánnyal beszélgettem, és ragadtak rám mint a légypapírra, de szinte mindenki unalmas volt, és gyorsan rátértem a lényegre a szexre. Sokan igent is mondtak, persze a külsōm miatt, ezért randiba beleegyezés után hagytam ōket. De ez a lány màs volt...
2015. jún. 22. 19:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!