Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem a saját arcommal ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a saját arcommal ismerkedtem meg egy Nővel társkeresőn. Holnap randi. Létezik ebből jól kijönni?

Figyelt kérdés
Totálisan egyrugóra jár az agyunk, Mintha egymásnak teremtettek volna ami a belső tulajdonságokat illeti. A szívem azt súgja mondjam meg neki az igazat, és arcal válaljam amit tetttem. De az agyam szerint már lehetek akárki ennek annyi. Hozzáteszem nagyon szép a lány és nagyon "ritka típus" pont a zsánerem. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, csak a szokásos Brad Pitt faktor kiányzik belőlem értitek.

2015. jún. 21. 01:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
51%

A találkozó előtt valld be,és vállald a következményeket, ennyi.

Szégyelld magad.

2015. jún. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, tudtam hová vezet mindez. Csak kíváncsi voltam mit írtok erre a szituációra. És azt sejtettem, lesznek páran itt akik rajtam vezetik le ki nem adott dühüket. Ennyi.
2015. jún. 21. 03:05
 23/66 anonim ***** válasza:
24%
Ha mákod van, már annyira beléd habarodott, hogy ezt is el fogja nézni. Ha csak nem Quasimodo vagy. Legközelebb ne legyél tirpák!
2015. jún. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
66%

Öööö... meg kell tanulnod lemondani azokról az emberekről, akik nem téged akarnak... Hazugságot pedig mielőbb tisztázol, annál kisebb a sérülés, amit okozol vele.

Szóval csak hamar!

2015. jún. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
59%

10: És? A pártalálás szempontjából, ha jól értem, most is ott vagy, ahol voltál. azt leszámítva, hogy többekkel volt alkalmas pár mondatot levelezni - akikről később kiderült, hogy nem tetszenek neked.

A saját képeddel ez annyival gyorsabb, hogy már te sem tetszel PONT AZOKNAK, akikről később magad is megállapítottad, hogy nem valók hozzád.


Szóval most mennyivel jobb?

2015. jún. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
* volt alkalmaD
2015. jún. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
Én egyszer a lakhelyemről hazudtam,de az első randin elmondtam az igazat.Nagyon kiakadt a srác!
2015. jún. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
26%

Kisebb hazugságok beleférnek simán, de egy kép...hát nem tudom.

Én csináltam olyat, hogy egy túl előnyös képet tettem fel magamról, kértek még képet rólam, csináltam egy átlagost, erre megkaptam, hogy ronda vagyok.

Fotó az nagyon megtévesztő.

2015. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 omba ***** válasza:
41%
Az arcod az egy dolog, de hogy viseli, hogy hazugsággal kezded?
2015. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 omba ***** válasza:
2015. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!