Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem a saját arcommal ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a saját arcommal ismerkedtem meg egy Nővel társkeresőn. Holnap randi. Létezik ebből jól kijönni?

Figyelt kérdés
Totálisan egyrugóra jár az agyunk, Mintha egymásnak teremtettek volna ami a belső tulajdonságokat illeti. A szívem azt súgja mondjam meg neki az igazat, és arcal válaljam amit tetttem. De az agyam szerint már lehetek akárki ennek annyi. Hozzáteszem nagyon szép a lány és nagyon "ritka típus" pont a zsánerem. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, csak a szokásos Brad Pitt faktor kiányzik belőlem értitek.

2015. jún. 21. 01:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
59%
38-as: azt magyarázd már el nekem, hogy egy csinos nőnek miért kellene beérnie "átlagos" hapsival, amikor az "átlagos" férfiak sem érik be az átlagos nőkkel, hanem a legszebbek után ácsingóznak??? Hogy is van ez??
2015. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
13%

41: Erre most mit mondjak? :D


Nekem mindegy, hogy hogyan néz ki a lány. Legyen benne valami ami megfog és szebb legyen egy kicsit az ördögnél. Ha ez megvan, akkor lehet akár kapcsolat is.


Egyébként mindenki azzal éri be, amivel akarja. Nem akarom megszabni másoknak, hogy kikkel járhatnak. Én csak annyit írtam, hogy egy jóképű, de bunkó srác, bármit mondhat a csajnak, azok csak elrihegnek-röhögnek rajta. Ennyi. Általában a lányok ismerkedésnél csak a külsőre figyelnek. A belsőt leszarják. ÁLTALÁBAN, tehát nem minden lányra igaz.

2015. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
70%
Nálad miért alap az, hogy ha valaki jóképű, akkor bunkó? Csak azért, mert te ronda vagy, de "jószívű" - na igen, nagyon, interneten, arc és név nélkül szapulod azokat, és irigykedsz azokra, akik sikeresebbek nálad. Csupa szív lehetsz, öregem :)
2015. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
23%

Engem a haverok zargatnak állandóan ezzel a társkeresős sületlenséggel, miszerint a külső nem fontos, a belső értékek a fontosak egy nő szemében és én bármely nőt boldoggá tudnám tenni. Megjegyzem a női barátok szerint, akiknél ugye barátzónás vagyok :)


Beleegyeztem, hogy a képemmel regisztráljanak és hajtsanak fel "valakit", ha annyira hisznek az igazukban. Ennek lassan 3 hónapja, de még semmi, pedig nettfüggők a hölgyek.


Kipróbáltam ezt a kamu képes dolgot is, 52 olvasatlan levél, de szerintem időpocsékolás, arra meg a gyakori is tökéletesen megfelelő.

2015. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
22%

43: Nem mondtam, hogy ronda vagyok és nem is szidtam senkit. Csak azt mondom, hogy aki jóképű és gazdag, azokkal a nők sokkal elnézőbbek, mint mondjuk velem.


Amúgy azt sem mondtam, hogy aki jóképű, az egyből bunkó lesz. Pont az olyanok miatt, mint te; igyekszem odafigyelni arra, hogy mit írok és hogy fogalmazok.


Sőt, most nézem, hogy még csak nem is irigykedem senkire. Mondom, mindenki azt csinál, amit akar.

2015. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
0%
Mi lett végül? Elmondtad neki előre? Mit mondott?
2015. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
Szóltam előtte természetesen. Megmutattam hogy is nézek ki. És mondtam én ott leszek, ha meggondolná magát. A válasza inkább hagyjuk. Semmi menj az a***ba, vagy ilyennek.
2015. jún. 21. 19:16
 48/66 anonim ***** válasza:
12%
Attól, hogy kultúráltan közölte, a végeredmény még pontosan az lett, amit sokan mondtak.
2015. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
39%
hát sajnálom :(
2015. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Nem is voltak irreális elvárásaim. Sokat tanultam belőle, és remélem a hölgyike is.
2015. jún. 21. 20:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!