Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem a saját arcommal ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a saját arcommal ismerkedtem meg egy Nővel társkeresőn. Holnap randi. Létezik ebből jól kijönni?

Figyelt kérdés
Totálisan egyrugóra jár az agyunk, Mintha egymásnak teremtettek volna ami a belső tulajdonságokat illeti. A szívem azt súgja mondjam meg neki az igazat, és arcal válaljam amit tetttem. De az agyam szerint már lehetek akárki ennek annyi. Hozzáteszem nagyon szép a lány és nagyon "ritka típus" pont a zsánerem. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, csak a szokásos Brad Pitt faktor kiányzik belőlem értitek.

2015. jún. 21. 01:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Így pl egy beszélgetést le lehetett vezetni a legmélyebb érzésekig, ahol valóban megismeri egymást két ember. Ennyit számít a külső sajnos.
2015. jún. 21. 02:05
 12/66 anonim ***** válasza:
72%
Legalább valami teljesen ellentétes kinézetű pasi képét küldted el neki? Tudod ez úgy jön le, hazugság útján érzelmileg érintetté akartad tenni, hogy ezzel növeld az esélyeidet, és azzal egy cseppet sem törődtél, hogy fájdalmat/csalódást okozhatsz neki. Vagyis önző voltál és kihasználtad a bizalmát. Nem túl jó indítás egy kapcsolatban. Gondolom képet nem fogsz felrakni, de ha nincs túl nagy különbség, még mindig ráfoghatod a megvilágításra.. Remélem azért nem fordult meg a fejedben, hogy ne jelenj meg a randin, mert az lenne még csak a pont az i-re.
2015. jún. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Délelőtt beszélünk még előtte, akkor akarom elmondani neki. Hogy miért csináltam mindezt? Fogalmazzunk úgy, hogy egy teszt volt ami sikeresnek mondható. Hiszen valóban működik a társkareső, csak pont azoknak akik az életben is találnak társat.
2015. jún. 21. 02:10
 14/66 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen jól látod kérdező. Azért nincs esélyed feltehetően sajnos, mert akármi is alakult köztetek ő a jól kinéző képpel azonosult. Mivel a kép azonnal megfogta, nem igazán érdekelte, hogy milyen vagy belülről. Neked persze lehet, hogy ez jött le, de sajnos nem így van.


Tudod ez olyan mint amikor egy jó külsejű és a egy átlag vagy csúnya pali odamegy egy nőhöz:

- Szia cica van gazdád ?


A jó pasin nevetnek egyet és máris bármire hajlandóak vele, ellenben a másik egy bunkó, ostoba, szemét fráter, akibe még eredetiség sem sok szorult.

2015. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
31%

Én olyanrol hallottam hogy egy fogyis forumon csajnak adta ki magàt a pasi és a nő bizalmàba férközött..online tàmogatta hamis maszk mögé bujva..majd màs olslakon is..


De olyan is van hogy anonim leveleznek randira hivja a titkos hodolo és meglepődik hogy a feleség jelenik meg a helyszinen :)


De olyan is van aki azt mondta hogy az élet egy jàték és "szeret irànyitani"anonim mozgatta az embereket és ha a kiszemeltje ellenszegül vagy kiàbràndulna a jàtszma végére akkor megzsaroljàk fotokkal videokkal..

2015. jún. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
89%
A poén az lenne, ha találkoznátok és a nőről kiderülne, hogy ő 140 kiló és Gézának hívják...
2015. jún. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
71%
Hát figyi, szerintem mondd meg neki még a találka előtt az igazat. Úgyis csak egy teszt volt, ahogy írtad. Valószínű lőttek az egésznek, bár minimális esély van, hogy még így is kíváncsi lenne rá, de ez kb. 1%. Jobb lenne tali előtt elmondani neki, ő se töltse feleslegesen a talival az idejét és te sem.
2015. jún. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
Köszi, így lesz.
2015. jún. 21. 02:41
 19/66 anonim ***** válasza:
mond el majd legyszi mi lett :)
2015. jún. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 opened paradise ***** válasza:
43%

Erre szoktam volt mondani,hogy aki hülye,megérdemli,haljon meg.


Mit gondoltál?

Éveken át ellesztek így,hogy nem is lát?

Vagy legalább a vakok társkeresőjén csináltad?

Valld be az igazat!

Vaaagy szerezz egy hackert és csinálja meg,hogy úgy tűnjön,már akkor is az igazi képet küldted,aztán tagadj.

Nem,valld be!

Vaaagy mondd,hogy a tanúvédelmi program miatt műtöttek át! :D

2015. jún. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!