Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem a saját arcommal ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a saját arcommal ismerkedtem meg egy Nővel társkeresőn. Holnap randi. Létezik ebből jól kijönni?

Figyelt kérdés
Totálisan egyrugóra jár az agyunk, Mintha egymásnak teremtettek volna ami a belső tulajdonságokat illeti. A szívem azt súgja mondjam meg neki az igazat, és arcal válaljam amit tetttem. De az agyam szerint már lehetek akárki ennek annyi. Hozzáteszem nagyon szép a lány és nagyon "ritka típus" pont a zsánerem. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, csak a szokásos Brad Pitt faktor kiányzik belőlem értitek.

2015. jún. 21. 01:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 Ktmmfkvkc válasza:
21%
A nőknek 90%-ban csak a kinézet és a pénz számít ez a valóság
2015. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
87%

Minek regisztrálsz társkeresőre, ha még az arcodat sem mered vállalni?

Gondolom te se azért írtál rá előszőr, mert olyan szépnek találtad a személyiségét.

Neki volt saját képe kirakva, az tetszett meg.


Szánalmasak az ilyenek.

Nem lesz belőle semmi.

2015. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
0%
En egy ilyen novel sem mennek randizni.
2015. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
szerintem valakivel üsd szét az arcodat és mond azt neki, hogy megtámadtak XD
2015. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
30: Nem én vagyok. végig sem olvastam mit linkeltél.
2015. jún. 21. 09:59
 36/66 anonim ***** válasza:
21%
Ha a saját képeddel ismerkedsz, már az első leveledre se írt volna vissza. Menj el, és szembesítsd a felszínességével!
2015. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
0%

Jól tetted,így legalább kaptál esélyt valamire.Lehet nekem is ezt kéne tennem...

Akkor legalább visszaírna legalább egy nő végre,és lehet sikerülne valami.

Mert így biztosan nem sajnos. :/

Igazad van amúgy Kérdező,nem szép dolog,amit tettél,de ettől függetlenül jól tetted ezt.

24/F

2015. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
30%

Én a helyedben csak közölném vele, hogy kamu képpel regisztráltam, a valóságban totál máshogy nézek ki és elköszönnék tőle örökre. Fordított esetben te sem örülnél neki, ha egy jó csajjal beszélgetsz (vagyis azt hiszed), aztán amikor találkoztok egy amorf bálna jön a randira és nem az a csaj, aki neked annyira tetszett.


Totál felesleges ilyen lányokkal foglalkozni, akikkel kamuképpel ismerkedsz meg. Nem lehet jól kijönni. Ha alapból nem vagy jóképű, akkor instant törölnek és elküldenek a halál farkába. Ha jól nézel ki viszont, akkor adnak még egy esélyt.


Azoknak pedig akik nem hiszik... Regisztráljanak egy átlagos srác fényképével és egy jóképű alfahím képével. Írjanak ugyanazokra a lányokra és nézzék meg, hogy mi történik. Igen, gyakorlatilag bármit írhatsz nekik, még olyan dolgokat is, amikért egy átlagos srácot elhajtanak a búbánatos pinába. Láttam már olyan lányokat is, akiket még a sértegetés sem taszított el.


Forrás: tapasztalat. Bár nem Magyarországon, viszont ahogy az itteni nőket elnézem, itt még rosszabb a helyzet, mint nyugaton.. Sokkal felszínesebbek valamiért az emberek.


Aztán lehet lepontozni; azt úgyis csak betudom annak, hogy fáj az igazság.

2015. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
31%
Inkább melózz, hogy legyen pénzed plasztikai műtétre és kondi bérletre, ha elégedetlen vagy a külsőddel!
2015. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 Interferencia ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy mi lett/lesz végül.
2015. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!