Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, egy fizikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, egy fizikailag gyenge embernek van esélye az életben?

Figyelt kérdés
Nemcsak a társkeresésre, de az élet más területeire is (karrier, egészség) vonatkozik a kérdésem. Sajnos olyan rossz a genetikám, hogy egy év kondizás után sem tudtam megerősödni, helyette kidobtam egy csomó pénzt táplálékkiegészítőkre. Most vagyok első éves egyetemista és az 54 kilóm a 168 centivel nem éppen egy önbizalom növelő páros. Nem tudom, mire számítsak a jövőben, természetesen barátnőm még sosem volt. Inkább tapasztalatokat, reális tanácsokat várok, nem ostoba közhelyeket.

2015. jún. 22. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Párom ugyanilyen magas mint te. Kilóban ő a másik véglet, még nem vészes már dolgozik rajta, hid el két rossz közül te a jobbikat kaptad. Ne ez befolyásoljon. Sok ilyen alkatú pasinak van barátnője. Egyik ilyen haverom már 30 de nem tud hízni még mindíg nemrég született gyereke. Amennyire tudom sose volt gondja az ismerkedéssel. Egy ember értékét nem kg vagy a magasság dönti el.
2015. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Dolgozz fizikai munkát, az megerősít, pl. melózz építkezésen, kigyurva nem leszel tőle, de erősödni fogsz."


3 évig betonoztam, minden nap. Fogytam 10 kilót.

2015. jún. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Annak idején dolgoztam én is építkezésen, az első néhány héten nem nagyon bírtam,aztán megerősödtem, azaz jobban ment a meló. Volt olyan szituáció is, hogy egy munkatársam meg néhány gyúrós srác versenyeztek,hogy ki tud egyszerre több cementes zsákot vinni, a gyúrós fiúk kicsit idegesek lettek,amiért nekik nem sikerült annyit vinni :)
2015. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gyenge a fizikumod. És? Egyetemre jársz, gondolom nem akarsz fizikai munkát végezni. Végezd el az egyetemet, és nem is kell majd. Irodában senkit nem fog mennyit nyomsz fekve:D

Attól, hogy nem vagy izmos még lehetsz egészséges. Táplálkozz egészségesen, sportolj VALAMIT nem muszáj kondizni.

Jó persze sok előnnyel jár ha jó fizikumú az ember, de nincs világvége ha nem az. Az eszeddel többre viheted :)

170cm/60kg F.

2015. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A természet selejtezi a gyengéket.
2015. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!