Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkozik sok gyk-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik sok gyk-s férfi hogy nem kellenek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés
Amikor nem tisztelik a nőket sem a válaszaikkal. Ha egy nő kiír egy normális kérdést a sok férfi vagy troll máris támadó választ ír. Szerintük pl. egy nőnek nem kell udvarolni, nem a férfi dolga randira hívni a nőt, illetve az első randira nem a férfinak kell mennie először, szerintük azért nem kellenek senkinek mert csúnyák, de szerintem inkább biztos viselkedésbeli problémáik vannak, azért taszítanak el másokat maguktól. Ha így bánnak a nőkkel vagy így írnak a nőkről, akkor miért csodálkoznak hogy nincs senkijük?
2015. aug. 17. 14:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%

#4: "Rakás szerencsétlenség az összes."


Mégis az ő seggüket nyaljátok nap mint nap, reggeltől estig, hónapról hónapra, mert az övékénél kevésbé magasabb nívójú életetekben legalább van kit kigúnyolni, van kit alázni, ha már a főnök éppen verbálisan szétalázta a fejeteket a szalag mellett ácsingózva. Az élet apró örömei... Ti, akik a lelki nyomorékokon röhögtök, mennyivel érzitek magatokat különbnek?

2015. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én senkin nem röhögök, viszont a válaszok amiket írnak egy normális kérdéshez, azok elég visszataszítóak, főleg a stílusuk miatt.
2015. aug. 17. 15:37
 13/25 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert azt gondolják, hogy munka nélkül, csúnya kinézettel ők olyan belső értékekkél rendelkeznek, és többet érnek mint egy jóképű, dolgozo pasi.
2015. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

"Ha egy nő kiír egy normális kérdést a sok férfi vagy troll máris támadó választ ír."

Ha egy férfi ír olyan választ, miszerint ő sem egy fullgazdag kigyúrt filmsztár külsejű fazon, mégis van valakije, őt is leszólják.

Tisztelet a kivételnek.


De nem értem az ilyen kérdéseket, ők ilyenek és kész. Hadd csodálkozzanak, ha úgy gondolják. Mit számít ez? Mit érdekelnek téged az ilyen alakok? Főjenek csak a saját levükben, szerintem annyira felesleges több szót vesztegetni rájuk.

2015. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak egy gondom van az ilyenekkel, teleszemetelik a kérdéseket...
2015. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15-ös nekem is ez a gondom, és pont ezért is írtam ki a kérdést. Akármilyen kérdést írok ki ebbe a kategóriába mindig levagyok szólva.
2015. aug. 17. 15:52
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Az erőszak erőszakot szül. Sokkal nagyobb lelki erő kell az események elfogadásához és/vagy hárításához, mint a bosszúhoz. Egy mindenféle tapasztalat nélküli férfi első körben a számára tetszetős lányokat nézi ki, ám a jó megjelenés sok esetben arroganciával párosul, a férfi/fiú pedig még nem rendelkezik tapasztalattal, hogy kiszűrje ezeket a lányokat. Bunkó emberek mindig lesznek, és főleg azok tehetik meg, hogy így viselkednek, akiket nem az eszükért vagy kedvességükért szeret a másik nem. Az, akit bunkón visszautasítanak, egyből a másikat hibáztatja, hogy ő volt a hibás, az viszont nem jut el a tudatáig, hogy ő maga pontosan ugyanannyira hibázik, amikor újra és újra ugyanazt a típust környékezi meg, nem tanul a hibájából. Bizonyos számú rossz tapasztalat után a férfi (aki egyébként akár nő is lehetne, nem feltétlen nemfüggő) vagy megtanulja kiszűrni a kívül szép, belül selejtes nőket, vagy pedig nem tanul, és általánosságban kezdi ócsárolni a másik nemet. Mindezt persze teljes vehemenciával, hiszen soha életében nem találkozott olyan nővel, aki ne lett volna bunkó, hiszen önkéntelenül is mindig őket választotta.. Frusztrációit pedig pont ezért a teljes női nemen próbálja levezetni, de nyilván csak azoknak tud ártani, akik közel engedik magukhoz, mert ők nyitottak lennének a férfi közeledésére. A bosszút mindig csak a gyengébb kárára lehet elkövetni, az erősebbről lepattan minden ártó szándék. Persze aztán azok a nők, akik áldozatul esnek a nőgyűlölő férfiaknak, ugyanígy járnak, mint a férfiak, idővel vagy tanulnak, és más típust fognak tartós kapcsolatra választani maguk mellé, vagy pedig megtorolják az őket ért sérelmeket a még tapasztalatlan férfiakon, és el is érkeztünk oda, ahol a történet kezdődött.
2015. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

Hát mondjuk... némelyik tényleg nem ezen a földön él.

Máskülönben egy rövidke séta alatt is láthatna pár száz olyan párt, ahol tökátlagos (neadjisten: ronda) féfiak mászkálnak nőkkel.


Deee... nyilván én tévedek, és ebben az országban valójában csak párszáz házaspár található, a többiek alienek.

2015. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15%
Én nem panaszkodom! 6-7 nő megvolt erről az oldalról (gyk) is....
2015. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%
Rendben, és mégis mit kéne tennem az ellen ha így érzek? Igen, egy kicsit talán utálom a nőket. Érzem is, hogy így, ebben a formában ez helytelen, de mit csináljak? Az érzéseimet nem tudom befolyásolni. Van mögöttük egy élettapasztalat.
2015. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!