Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkozik sok gyk-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik sok gyk-s férfi hogy nem kellenek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés
Amikor nem tisztelik a nőket sem a válaszaikkal. Ha egy nő kiír egy normális kérdést a sok férfi vagy troll máris támadó választ ír. Szerintük pl. egy nőnek nem kell udvarolni, nem a férfi dolga randira hívni a nőt, illetve az első randira nem a férfinak kell mennie először, szerintük azért nem kellenek senkinek mert csúnyák, de szerintem inkább biztos viselkedésbeli problémáik vannak, azért taszítanak el másokat maguktól. Ha így bánnak a nőkkel vagy így írnak a nőkről, akkor miért csodálkoznak hogy nincs senkijük?
2015. aug. 17. 14:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, indulj ki abból a tényből, hogy vannak normális nők. Már csak az is bizonyítja, hogy hány szerelmen alapuló kapcsolat létezik. Majd keresd a hibát, mi lehet az oka, hogy te pont azokat a nőket nem találod meg, akiket te érdekelnél. Milyen vagy te, és milyen lehet az a nő, aki számára te vagy tökéletes? Belső tulajdonságokról beszélek, mert nyilván nem bérelni akarsz magadnak barátnőt, és nem is felszínes társat akarsz, aki lepattint az első szembejövő helyesebb pasiért. Vagy az a hibád, hogy rosszul méred fel, milyen a hozzád illő nő, és hol lelhető fel, vagy pedig bár megtalálod őket, de olyannyira nem tudsz velük kapcsolatot teremteni, hogy nem vesznek komolyan. Biztos volt valami közös az eddig kinézett összes nőben, vagy a technikában, amivel próbálkoztál. Szerinted mi lehetett az?
2015. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy nagyon jó kérdés, az én fejemben is jó párszor megfogalmazódott már.

Én a helyükben egy percig nem csodálkoznék, na persze tisztelet a kivételnek, olyan is akad itt az oldalon, de vannak itt berögzött gyűlölködök, akiknek jobb dolguk sincs, mint egész nap itt rinyálni és sajnáltatni magukat.

Mindenhova leírják ugyanazt, minden nőt szidnak, fikázzák, akkora nagy élettapasztalattal rendelkeznek, hogy lazán közlik a nők 99%-a felszínes. Még annál is többször leírják, hogy anyagiasak, hazugok, lelketlenek, gonoszak és kisujjból, gondolkodás nélkül általánosítanak.

Ez az egyik fele. Hogy undorítóan tudnak megnyilvánulni. Na persze ők hibátlanok, velük semmi gond nincs, ők rendesek, kedvesek, aranyosak, megértőek blabla, akiket a csúf gonosz nők elutasítanak..Ilyen viselkedéssel..


A másik, hogy olyan szintre süllyednek, ami már szánalmas kategória. Értem ezalatt pl: Kiír egy lány/nő 1 kérdést, miszerint a pasija pl átverte, vagy nem talál normális srácot stb. Kapásból jön a válasz: Na persze, mert te is csak az izmos, pénzes macsókra buksz, biztos csak náluk próbálkoztál, a többinek esélyt sem adsz. Magyarul az egész a te hibád.


És ha mindez nem lenne elég, akkor jön a ráadás: ha itt nőként bárhova is válaszolsz és leírod kulturáltan, hogy nem kéne általánosítani és te nem vagy felszínes, anyagias hülye liba, ismét letámadnak: hazudsz, úgyis te is csak az afahímekre buksz, ha jönne egy izmos pasi rögtön szétraknád a lábad és még sorolhatnám.


Mélységesen szánalmas, erre jobb szó egyszerűen nincs.

1 a lényeg: ők tökéletesek, az összes többi nő meg egy sz*ar. Ja, kivéve, ha az aktuális kiszemeltjeik gond nélkül, 1 szóra összejönnének velük, akkor persze gond 1 szál se. Akkor tök jó vagy, minden más esetben csak 1 r*ibi lehetsz a szemükben. Törődjünk bele :D

2015. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
# 21 Köszönöm, hogy válaszoltál nekem. Azt hiszem az lehet a probléma, hogy rosszul ítéltem meg őket akkor. Az exbarátnőm azt mondta nekem, hogy szeret, és hónapokig jártunk. De csak megjátszotta az egészet, mert azzal szakított velem, hogy sosem szeretett igazából. Pszichopatának hívják azt, akinek nincsenek érzései, de képes megjátszani azokat, mert valami hasznot remél belőle. Szerintem engem ez indított el ebben a dologban. Mert egy olyan személy támadott hátba, akiben megbíztam. Így aztán elég nehezen hiszem el bárkinek, hiába mondja, hogy ő rendes lány.
2015. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én már rendes paranoiás vagyok, hogy mi van, ha a környezetemben élő férfiak is így gondolkodnak, csak nem merik hangoztatni...

Brrrr

2015. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom, már megszoktam, hogyha nem loholok pincsikutya módjára egy nő után, nem vesz emberszámba. Ha nem vagyok brutál jóképű meg kőgazdag, szintúgy. Ezekben mégis mit is kellene tisztelnem? Csak 1 jó okot mondj, Kérdező.

Nekem tesznek szívességet az ilyenek, ha elkerülnek.

15:03, fáj az igazság? El is hiszem. Neked kéne szembenézni a valósággal, legalább egyszer, de természetesen nem akarsz, mert ellenkezik a világnézeteddel.

15:45, semmi gond nincs, nye problemá, nem mi akarunk családot meg gyereket, szóval magukkal tolnak ki a nők, de frankón ám.

19:06, szerintem meg a képmutatás, álszent sunyi szöveg a szánalmas amit kapunk a nőktől. No meg az a roppant kényelmes felfogás, hogy aki kritikát merészel írni, az megkeseredett nőgyülölő szűznyomilúzer :DDD


Azt meg, hogy van-e munkája, fölösleges a párkapcsolatokhoz keverni. A kettőnek annyi köze van egymáshoz mint a jézuskának a géppuskához.

2015. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!