Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akiknek nem szép a barátnője, elégedettek a partnerükkel?

Figyelt kérdés
Szerintem a lányoknak kb. a 30%-a szép, és a pasik zöme általában egyetért abban, hogy melyik lány "jó csaj", és melyik nem. Viszont nem csak ezeknek a lányoknak van pasijuk, így jogos a kérdés, akiknek nem ilyen barátnőjük van, azoknak ő tetszik, vagy egyszerűen lejebb tették a mércét, beletörődtek, hogy jobb nem jut?
2015. okt. 2. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van az a típus, aki összejön olyannal is, aki nem tetszik neki, csak hogy legyen. De azért van szép számmal olyan ember is, akiknek nem az általános ízlés szerint szép lányok jönnek be, hanem más, és nekik az a szép. Én pl. el nem tudom képzelni, mit eszik a vőlegényem a túlsúlyosságomon meg a karikás szemeimen, de neki tetszik... és nemcsak mondja, tényleg látom és érzem. Volt olyan, hogy egy busszal mentünk egy közös egyetemi évfolyamtársunkkal... na, az a csaj tényleg szép... hosszú, dús, egészséges, szép fényű barna haj, szolid, ízléses smink, egészségesen vékony testalkat, kicsi, formás mellek, szép szemek, kerek popsi, viszonylag dús ajkak, szép bőr, divatos, de ízléses ruha (tehát nem is az ilyen Voksán Virág-hasonmás jellegű diszkókirálynő szilikoncsajok közé tartozott)... és azt veszem, észre, hogy miközben utaztunk a buszon, az akkor még barátom le sem vette rólam a szemét, az én hajam simogatta végig, kb. oda sem figyelt a másik lányra... és nem is az egy hetes rózsaszín ködös időszakban voltunk.
2015. okt. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, nem mindenkinek a többség szerinti szép nők jönnek be. Akinek másmilyen ízlése van, az is szépnek tartja a maga által választott nőt, azért van vele. Aki meg nem olyannal van aki szerinte szép, nos...az is a saját döntése. De akkor ne is panaszkodjon.
2015. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!