Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok, hogy "tök fontos", hogy egy fiú sportoljon, miközben meg az sokkal jobban számít, hogy jól nézzen ki? Mi van, ha sportol, de nem látszik meg rajta?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerübb azt mondani, hogy nézzen ki jól?


Kutyát nem érdekli hogy ő most dolgozott e jó kinézetért, vagy csak egyszerüen ilyennek született.


Nekem pl azzal jöttek, hogy "rádférne EGY KIS kondizás"


Mégis mi az, hogy "EGY KIS kondizás"?


Lejárok vagy 3 honapja heti 2-3-szor, ahogy belefér és főként karokra, felső testre gyurok, mert én ilyen kis nyüzüge adottságú vagyok, és nőimtől megkaptam, hogy nagy a fejem stb.


Ja meg azt is megkaptam tőlük, hogy "egy kis kondi"-val könnyebben menne a csajozás is.


Na már most rajtam nem nagyon látszik meg a "kis kondi"


Kb ugy nézek ki most 3 honap után, mint a legtöbb ember amikor elkezdi...


Ebből is látszik hogy a lányok nem igazán képesek felfogni, hogy mennyi szopás a jó kinézet, ha az ember nem születik alapból jól kinézősnek. Ugyanis akkor nem dobálóznának ilyenekkel, hogy "egy kis kondi"


Persze lehet, hogy egy jó genetikai adottságú gyerekből mégjobbat csinál "egy kis kondi", ez a heti 2-3 alkalom bohockodás...mindazonáltal annyira én éppen nem bohockodom, mert nem állok le fél órát telefont nyomkodni meg vizet inni edzés közben...eleve nem is viszek telefont, és a vizet is az öltözöben tartom, hogy ne legyen pótcselekvésre lehetőség.


2015. okt. 6. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

#50

Igen,el.Cigány vagyok én is.

Nagyban a genetikától függ,hogy mennyire fejlődsz.

2015. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
na előbb még a profi edzésen volt a hangsúly meg a hozzálláson...
2015. okt. 9. 15:57
 53/67 anonim ***** válasza:

Igen,annak mindenkinél alapnak kell lennie.


Magadhoz mérten mérd az eredményeidet,ezt kell felfognod,és akkor elfogadod önmagad.

2015. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:

jó, de ettől még nem fogok tetszeni még az átlagos lányoknak sem...


vagyis értem már, akkor AZT IS EL KELL FOGADNI, hogy csak ocsmány nő jut..ahaaa

2015. okt. 9. 16:11
 55/67 A kérdező kommentje:

na mai kaja:


reggel 7:20 egy darab turorudi....tudom ki kellett volna dobnom, 8-kor egy cukormentes bomba, mert nagyon álmos voltam :(


11:50 egy ilyen gyerekadag méretű gyros tál rizzsel, elég házi jellegű volt, sztem még az öntetet is porból csinálták hozzá.


gondolom ez igy már bőven tul van a megengedetten, ugyhogy mára már nem ehetek többet.

2015. okt. 9. 16:16
 56/67 anonim ***** válasza:

Ez meg mi,ember?

Pontosan kiszámolt étrend kell,a te genetikádra szabva,jó minőségű tápanyagokból.

2015. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha súlyzózás helyett valami egyéb sport vagy edzés formát választanál? Saját tapasztalatod alapján ez nálad nyilvánvalóan nem működik. Hát próbálj ki mást, hátha majd az...

Egyébként utolsó hozzászólásodra reagálva, nem a mennyiségen, hanem a minőségen van a hangsúly. Még mindig. A gyros neked soha nem lesz normális kaja, legyen az bármilyen házilag készült...

2015. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

Mind a kettő elengedhetetlen.

Miért?

Van a te szervezeted,aminek kell egy bizonyos mennyiség,ez egyénenként változó,hogy mennyi kell,ennél kevesebbet eszel,fogysz,ha többet,hízol.De tudod tartani formádat,ugye itt ugyanannyit kell bevinned,se többet,se kevesebbet.

A "buta" cigánynak kell tanítania titeket?:/

2015. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:
Beszaladok hazafele a nyocker dioszegi utcaba aztan majd kerek tanacsot valamelyik emberesebb uriembertol
2015. okt. 9. 16:46
 60/67 anonim ***** válasza:

Ők sem értenek hozzá.

Menj személyi edzőhöz,vagy olvasd el a sárga kapszulát...de nem hiszem,hogy fel bírod fogni,amit leírnak a könyvben.

2015. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!