Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok, hogy "tök fontos", hogy egy fiú sportoljon, miközben meg az sokkal jobban számít, hogy jól nézzen ki? Mi van, ha sportol, de nem látszik meg rajta?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerübb azt mondani, hogy nézzen ki jól?


Kutyát nem érdekli hogy ő most dolgozott e jó kinézetért, vagy csak egyszerüen ilyennek született.


Nekem pl azzal jöttek, hogy "rádférne EGY KIS kondizás"


Mégis mi az, hogy "EGY KIS kondizás"?


Lejárok vagy 3 honapja heti 2-3-szor, ahogy belefér és főként karokra, felső testre gyurok, mert én ilyen kis nyüzüge adottságú vagyok, és nőimtől megkaptam, hogy nagy a fejem stb.


Ja meg azt is megkaptam tőlük, hogy "egy kis kondi"-val könnyebben menne a csajozás is.


Na már most rajtam nem nagyon látszik meg a "kis kondi"


Kb ugy nézek ki most 3 honap után, mint a legtöbb ember amikor elkezdi...


Ebből is látszik hogy a lányok nem igazán képesek felfogni, hogy mennyi szopás a jó kinézet, ha az ember nem születik alapból jól kinézősnek. Ugyanis akkor nem dobálóznának ilyenekkel, hogy "egy kis kondi"


Persze lehet, hogy egy jó genetikai adottságú gyerekből mégjobbat csinál "egy kis kondi", ez a heti 2-3 alkalom bohockodás...mindazonáltal annyira én éppen nem bohockodom, mert nem állok le fél órát telefont nyomkodni meg vizet inni edzés közben...eleve nem is viszek telefont, és a vizet is az öltözöben tartom, hogy ne legyen pótcselekvésre lehetőség.


2015. okt. 6. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

na mai kaja:


"reggel 7:20 egy darab turorudi....tudom ki kellett volna dobnom, 8-kor egy cukormentes bomba, mert nagyon álmos voltam :(


11:50 egy ilyen gyerekadag méretű gyros tál rizzsel, elég házi jellegű volt, sztem még az öntetet is porból csinálták hozzá.


gondolom ez igy már bőven tul van a megengedetten, ugyhogy mára már nem ehetek többet."


A túrórudit nem ki kellett volna dobni, hanem meg sem kellett volna enni. Energiaital: Tea v kávé inkább?

A rizs gyorsan felszívódó szénhidrát, neked meg nem az kell. Csak nagyon minimális szinten. Az öntet valszeg szintén cukros, mint minden öntet...

Ebben eddig csak rengeteg cukrot és szénhidrátot látok, nincs túlnyomóan semmi "színes étel+ értem ezalatt a zöldségeket, némi gyümölcsöt, halat, húst.

Akkor elmondom, h én mit ettem ma:

Reggelre egy szelet purpur kenyeret, sajttal, paradicsommal, salátával jól megrakva, uzsira szintén ilyet, ebédre gyrostálat, de a krumpli helyett zöldséget kértem, uzsira és vacsira meg kisütök két szelet húst, rakok mellé néhány szem paradicsomot és mozarellát. És mielőtt azt mondanád, h ez elég drága, nem hiszem. Láttam ,hogy a túró rudi 150 ft körül mozog, energia italt nem tudom, de gondolom kb 200-300 körül van. a gyros tál kb 1200-1400, attl függ hol veszed. Nem tudom, még ma mit fogsz fogyasztani, de bőven 2000 ft körül leszel szerintem.

2015. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

#61

A tied sem "gyúrós"étrend.

2015. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:

61-es vagyok. Valóban nem. De lehet, hogy 65-ös derékbőséggel, 70G-s mellmérettel már nem is kéne fogynom tovább. :D Csak próbálom egy kicsit terelni a srácot, hogy ne cukoról és szénhidrátból álljon már az egész napja, és ne legyen olyan eszetlen, hogy rudi+energiaital, meg vlmi nyamvadt gyrostál legyen az egész napja, utána meg nem eszik másnap reggelig semmit, és megint rudi meg energiaital....

Nem gyúrós étrend, hanem szintentartó. De a srácnak már ez is iránymutatás, h ne fehérkenyeret meg párizsit meg cukros italt egyen/igyon. Nekem, akinek hormon és cukorproblémái vannak, és bőven lemozgom a heti 5-10 km-es futásokkal, tánccal és saját testsúlyos gyakorlatokkal, ez pont jó. Aki érkilátszós, száraz izmokat akar, az egye csak a húst minden nap reggel, délben, este rizzsel. :) Munkába gyalog megyek vagy biciklivel, oda-vissza összesen 10 km minden nap. És mozgásterapeutaként sem tespedek a székben. Szóval nekem bőven lejön az a két Purpur kenyeres szendó. :)

2015. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

#63

Persze,nem muszáj kiszámolt étrend,ha nem gyúrsz.:)

2015. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

skinnyfattransformation.com


Először szigorú low carb étrenddel leadod a fölösleget. Utána elkezded felépíteni az izomzatod.

Igen, előbb rosszabbul fogsz kinézni, mielőtt elkezdenél jobban.


Amúgy meg nem biztos, hogy mindent a genetikára kell fogni. 26 éves vagy, ezek szerint most kezdtél csak sportolni. Gyanítom, de javíts ki, ha tévedek, hogy eddig nem igazán volt mozgás az életedben. Márpedig a szervezet az életmódhoz alkalmazkodik. Simán lehet, hogy ha 10 éves korod óta sportolsz valamit, akkor teljesen máshogy fejlődsz ki alapból.

Persze eső után köpönyeg, és én is ugyanígy jártam, de ettől még nincs minden veszve, csak nem biztos, hogy a körülményeidet kell okolnod.

2015. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:
aha...aha tök jól hangzik, hogy 30 éves koromra élhetem azt az életet, amit mások 18 évesen aha
2015. okt. 9. 21:10
 67/67 anonim ***** válasza:

#66

Nem a mi dolgunk.Úgy csinálsz,mintha tehetnék róla.

2015. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!