Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok, hogy "tök fontos", hogy egy fiú sportoljon, miközben meg az sokkal jobban számít, hogy jól nézzen ki? Mi van, ha sportol, de nem látszik meg rajta?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerübb azt mondani, hogy nézzen ki jól?


Kutyát nem érdekli hogy ő most dolgozott e jó kinézetért, vagy csak egyszerüen ilyennek született.


Nekem pl azzal jöttek, hogy "rádférne EGY KIS kondizás"


Mégis mi az, hogy "EGY KIS kondizás"?


Lejárok vagy 3 honapja heti 2-3-szor, ahogy belefér és főként karokra, felső testre gyurok, mert én ilyen kis nyüzüge adottságú vagyok, és nőimtől megkaptam, hogy nagy a fejem stb.


Ja meg azt is megkaptam tőlük, hogy "egy kis kondi"-val könnyebben menne a csajozás is.


Na már most rajtam nem nagyon látszik meg a "kis kondi"


Kb ugy nézek ki most 3 honap után, mint a legtöbb ember amikor elkezdi...


Ebből is látszik hogy a lányok nem igazán képesek felfogni, hogy mennyi szopás a jó kinézet, ha az ember nem születik alapból jól kinézősnek. Ugyanis akkor nem dobálóznának ilyenekkel, hogy "egy kis kondi"


Persze lehet, hogy egy jó genetikai adottságú gyerekből mégjobbat csinál "egy kis kondi", ez a heti 2-3 alkalom bohockodás...mindazonáltal annyira én éppen nem bohockodom, mert nem állok le fél órát telefont nyomkodni meg vizet inni edzés közben...eleve nem is viszek telefont, és a vizet is az öltözöben tartom, hogy ne legyen pótcselekvésre lehetőség.


2015. okt. 6. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces vagy
2015. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:

Nőként azt mondom, hogy ezt a jól kinézet témát túlspilázzátok, ti, pasik. Exem meg volt őrülve érte, hogy edzeni kell, hogy ő jól nézzen ki, mert izmos, mert mit tudom én. Mikor együtt voltunk, nem nagyon láttam a hatását, ő meg nem hitte el nekem, hogy nekem nem kigyúrt állat kell. Nemrégiben találkoztunk évek múltán, elérte a vágyott izmokat, de szerintem cseppet sem néz ki jobban így... sőt...


A sportolás valóban fontos, bár én pont az a fajta vagyok, hogy elfogadom, ha valakinek az életmódjába nem fér bele, de azért örülök, hogy a jelenlegi párom edzeni akar járni. De ettől még nem fogom jobban szeretni...

Pasiknál is érvényes az, mint a csajoknál, csak külsővel hosszú távra nem tudsz megfogni senkit. ;)

2015. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

de látod megint abból indulsz ki, hogy edzés nélkül is emberi formája van egy pasinak.


én edzés nélkül 12 éves kislány felsőtestével rendelkezek plusz csúnya pocak.


akkor én már nem is vagyok ember?

2015. okt. 8. 15:01
 14/67 anonim ***** válasza:

"jaj, megannyi párt látok, ahol a srác sportos, a csajnak meg hasas és pufi..."

1. Lehet, hogy a pasinak pont az ilyen pufi lányok jönnek be

2. Lehet, hogy a csaj is edz, csak épp nem látszik rajta, pl. hormonproblémák miatt.

3. Minden nőnek -ahogy minden pasinak is-joga van eldönteni, hogy pálcikát, izmos vagy gömbölyű párt akar magának. Neked is. Van, akinek ez jön be, van akinek az.

4. Ne általánosíts már! Nálam így kezdene egy pasi, menekülnék az tuti! "Ebből is látszik hogy a lányok nem igazán képesek felfogni, hogy mennyi szopás a jó kinézet, ha az ember nem születik alapból jól kinézősnek. Ugyanis akkor nem dobálóznának ilyenekkel, hogy "egy kis kondi".

2015. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:

#13 Szerintem neked is emberi formád van, csak kicsit alább kéne adni az önutálatból. :)


De eleve azt mondtad, jársz edzeni - a pocak előbb-utóbb el fog tűnni ilyen formán, még ha nem is három hónap alatt. A vékony felsőtest alkati kérdés, nincs mese, de nem is minden nő szereti az izmos állatokat. Többek között én sem, ahogy fentebb írtam. :)

(Én mondjuk annak örültem végre, mikor sikerült emberi súlyra "felhizlalni" a páromat. Szerintem borzasztó, ha egy pasinak kiáll a csípőcsontja meg beesik a hasa, sokkal kevésbé férfias, mint akármilyen izom-nemizom. Bár tudom, most magam ellen beszélek, de csak annyit akartam kihozni, hogy van, akinek a pocak sem gáz. :D)


Saját tapasztalatból azt látom egyébként, hogy a "szöcske kinézet" sok nőnek bejön. Nyilván te is találtál ilyet, elvégre, ahogy írtad, volt néhány barátnőd.

2015. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
én olyan alkatú vagyok, mint a grabowsky egér
2015. okt. 8. 16:18
 17/67 A kérdező kommentje:

hasam nem fog eltünni, mert többet eszek, mint amit lesportolok.


egyébként nagyon sok hasas pasi van, akik alatta erősek

2015. okt. 8. 16:21
 18/67 anonim ***** válasza:

"hasam nem fog eltünni, mert többet eszek, mint amit lesportolok."


Ezt nem értem... Panaszkodsz, hogy nem fogysz/erősödsz/kockásodsz", miközen tudod, hogy miért nem?


"egyébként nagyon sok hasas pasi van, akik alatta erősek"

És? Ha az a célod, hogy látszódjon vlmi, akkor miért eszel annyit? Ha pedig elégedett vagy azzal, hogy a zsírpárna alatt izom van akkor, miért panaszkodsz...?

2015. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
Nem szimpi a kérdező, de én értem, miről beszél, hasonló alkat lehet, mint én. Nekem is keskeny a vállam/mellkasom, hosszú vékony a nyakam, a derekam meg a hasam viszont könnyen zsírosodik. És tényleg nem egyszerű így, ha izmosodni szeretnék, ezért többet eszem, akkor a zsírpárnák jobban jönnek, mint az izom, ha meg szálkásítanék, akkor meg a kínkeservvel felépített izmaim kezdenek leépülni a pocak helyett.
2015. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:

Én is értem a kérdezőt, lévén, hogy hormonproblémáim vannak. Nagy mell ehhez iszonyatosan keskeny hát és derék, viszont párnácska az alsó hason, a felsőn meg kockák, comb vaskos de izmos, popsi kerek. Alkati kérdés.

De ez semmit nem változtat azon, amit a kérdező kérdez: Hogy a kérdező azt hiszi, hogy a kigyúrt pasik kellenek mindenkinek, és panaszkodik, h ő nem lehet az.

2015. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!