Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok, hogy "tök fontos", hogy egy fiú sportoljon, miközben meg az sokkal jobban számít, hogy jól nézzen ki? Mi van, ha sportol, de nem látszik meg rajta?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerübb azt mondani, hogy nézzen ki jól?


Kutyát nem érdekli hogy ő most dolgozott e jó kinézetért, vagy csak egyszerüen ilyennek született.


Nekem pl azzal jöttek, hogy "rádférne EGY KIS kondizás"


Mégis mi az, hogy "EGY KIS kondizás"?


Lejárok vagy 3 honapja heti 2-3-szor, ahogy belefér és főként karokra, felső testre gyurok, mert én ilyen kis nyüzüge adottságú vagyok, és nőimtől megkaptam, hogy nagy a fejem stb.


Ja meg azt is megkaptam tőlük, hogy "egy kis kondi"-val könnyebben menne a csajozás is.


Na már most rajtam nem nagyon látszik meg a "kis kondi"


Kb ugy nézek ki most 3 honap után, mint a legtöbb ember amikor elkezdi...


Ebből is látszik hogy a lányok nem igazán képesek felfogni, hogy mennyi szopás a jó kinézet, ha az ember nem születik alapból jól kinézősnek. Ugyanis akkor nem dobálóznának ilyenekkel, hogy "egy kis kondi"


Persze lehet, hogy egy jó genetikai adottságú gyerekből mégjobbat csinál "egy kis kondi", ez a heti 2-3 alkalom bohockodás...mindazonáltal annyira én éppen nem bohockodom, mert nem állok le fél órát telefont nyomkodni meg vizet inni edzés közben...eleve nem is viszek telefont, és a vizet is az öltözöben tartom, hogy ne legyen pótcselekvésre lehetőség.


2015. okt. 6. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt az idióta genetikát, ismerek olyan jó alakú nőt, akinek mindkét szülője erőteljesen túlsúlyos...
2015. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 alkalom kis "mozgolódás" önmagában semmire sem elég. Arra pláne nem, hogy valaki formálódjon. Még egy nőnek sem elég arra, hogy fogyjon. Komolyan rá kell feküdni a témára, plusz étrend.

Heti két-három alkalom? Atyaég, mit gondolnak az emberek? Ez kb. olyan elképzelés, mint a női magazinokban a "ha ezt a tizenöt perces gyakorlatsort heti háromszor megcsinálod, egy hónap alatt lapos hasad lesz". Na, persze.

2015. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:

nekem azzal jöttek, hogy "rádférne EGY KIS KONDI"


akkor defináljuk már légyszike?


nehogy már az "egy kis kondika" kitöltse az összes szabadidőmet.


nők erre nem nagyon gondolnak, csak elvárásokkal jönnek.

2015. okt. 9. 10:02
 34/67 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne lovagoljunk már a szavakon! Ha valakinek azt mondjuk, megkínálhatjuk-e egy KIS sütivel, nyilván attól még nem két morzsát morzsolunk le belőle neki.


Nekem soha nem volt elvárásom, hogy a párom kifejezetten sportos legyen, de mikor én fogyóztam, akkor munka után (háztartás vezetése mellett) kb. napi két órát mozogtam. Minden nap. Mellette még szigorúan összeállított étrendet követtem. Ennyi minimum kellett hozzá, hogy fogyjak és majd hosszú hónapok után minimálisan (!) a torna is látsszon, nem volt könnyű.


Holott én nő vagyok és nekünk a közhiedelem szerint a szuper alakért csak annyit kell tennünk, hogy ne zabáljunk annyit, mint egy disznó.

2015. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:

Mondjuk én egy kis kondi helyett egy pszichológust javasolnék a kérdezőnek, vagy egyéb önismereti segítséget.

Ha alkatilag ilyen vagy, és nem tudsz/akarsz változtatni, tanuld meg elfogadni, máris sokkal boldogabb leszel... Mert a leírtak alapján téged zavar, nem a potenciális partnereidet a dolog, hiába fogod a hölgyekre, hogy mindenről ők tehetnek. :)

2015. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:

Nos, egy átlag, nem problémás alkattal rendes étkezés mellett a heti 3x1 óra 1-1 nap kihagyással volna az alap mozgás, ami elfogadható.

Problémás alkattal (kövér-sovány) a heti 3 kevés, akkor minden nap kell, és sokkal jobban oda kell figyelni az étkezésre, esetleg speciális étrendet beiktatni. Ez a probléma mértékétől függ, hogy mit és mennyit. Nyilván egy erősen túlsúlyos embert nem zavar el senki futni, mert tönkreteszi a lábát.


Kondi alatt meg nem feltétlenül konditermi mozgást ért mindenki. A kondi a mozgás, sport szinonímája is, remélem, ez azért tiszta.

2015. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
[link] olvasd végig, remélhetőleg elég útmutatást fog nyújtani.
2015. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:

Nekem napi 2 óra súlyzós edzés 1-2 óra aerob,ez összesen 3-4 óra edzés egy nap.

Sokan húzzák rá a szájukat...De hát én ebben lelem örömömet.Nem csak a nőkről szól már.

2015. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

ok, tegyük fel ekkora majer vagy.


munkába mikor jársz?


mennyit alszol?


vagy te alvás nélkül is regenerálódsz meg minden?

2015. okt. 9. 14:23
 40/67 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, akinek van egy főállása, irodai jellegű, és mellette szabadidejében sportoktató is.


Nem egyforma az emberek időbeosztása, de heti 3x1 óra intenzív mozgásnak bele kell férnie, napi 1 óra még jobb. A többet nem mindenki tudja bepaszírozni az idejébe, ezt én megértem, de ennyit tudni kellene.

2015. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!