Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok, hogy "tök fontos", hogy egy fiú sportoljon, miközben meg az sokkal jobban számít, hogy jól nézzen ki? Mi van, ha sportol, de nem látszik meg rajta?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerübb azt mondani, hogy nézzen ki jól?


Kutyát nem érdekli hogy ő most dolgozott e jó kinézetért, vagy csak egyszerüen ilyennek született.


Nekem pl azzal jöttek, hogy "rádférne EGY KIS kondizás"


Mégis mi az, hogy "EGY KIS kondizás"?


Lejárok vagy 3 honapja heti 2-3-szor, ahogy belefér és főként karokra, felső testre gyurok, mert én ilyen kis nyüzüge adottságú vagyok, és nőimtől megkaptam, hogy nagy a fejem stb.


Ja meg azt is megkaptam tőlük, hogy "egy kis kondi"-val könnyebben menne a csajozás is.


Na már most rajtam nem nagyon látszik meg a "kis kondi"


Kb ugy nézek ki most 3 honap után, mint a legtöbb ember amikor elkezdi...


Ebből is látszik hogy a lányok nem igazán képesek felfogni, hogy mennyi szopás a jó kinézet, ha az ember nem születik alapból jól kinézősnek. Ugyanis akkor nem dobálóznának ilyenekkel, hogy "egy kis kondi"


Persze lehet, hogy egy jó genetikai adottságú gyerekből mégjobbat csinál "egy kis kondi", ez a heti 2-3 alkalom bohockodás...mindazonáltal annyira én éppen nem bohockodom, mert nem állok le fél órát telefont nyomkodni meg vizet inni edzés közben...eleve nem is viszek telefont, és a vizet is az öltözöben tartom, hogy ne legyen pótcselekvésre lehetőség.


2015. okt. 6. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:

"hasam nem fog eltünni, mert többet eszek, mint amit lesportolok. " - Akkor sportolj többet vagy egyél kevesebbet.


Anyukámnál évekkel ezelőtt 20-as vércukorszintet mértek, valami mást vizsgáltak, nem is ezt. Egyből inzulin, meg mehetett a cukorgondozóba, dietetikushoz, egy rakás dolgon változtatnia kellett, étrend, több mozgás, le kellett fogynia. De ha nem tartotta volna magát ezekhez a változtatásokhoz, akkor soha nem jött volna rendbe, sőt. Betartotta a diétát, többet mozog, teljesen helyreállt a cukra, mára sem gyógyszer sem inzulin nem kell, elég a diéta és a mozgás.


De ha nem akarsz változtatni, akkor ne siránkozz.

2015. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:

Napi kaja:


Reggel 8korul 250 ml energiaital(burn juice, aminek fele kb gyumolcsle) vagy 1 pohar tea


Kis kockakenyer szelet 1-2 darab, vmi kis felvagottal


Delben (12-14ora magassagaban) vmi kis rizsa+husi, eleg keveske adag, foleg ha itthonrol viszem be a kajat


Este 6fele kondi olyan 1ora, utana sokat szoktam enni, van h feherjepor is jon meg muzliszelet meg turorudi


Munka utan 1-2 pohar tea, mondjuk ezekben sok a cukor sajnos.

2015. okt. 8. 22:45
 23/67 anonim ***** válasza:
Cukros energiaital, túrórudi, müzliszelet, kenyér, párizsi? És még azt várod, hogy változzon a külsőd? Gondolt át kicsit az életed, mert rossz felé tartasz :D
2015. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

Akk nem eszek semmit, mint mas oszt jo lesz...ne idegeljel mar fel...a legtobb ember sokkal gyerebben etkezik mint en.


Ugyanakkor meg puccosabb munkahelyeken baz annyit zabalnak ebedre a munkahelyi menzan az irodai dolgozok mint en egesz nap es a maradekuk lehetne kb az ebedem...


60-63kilo vagyok


173centi


A pokhason kivul nincs etkezesbol fakado rossz iranyba tartasom


De fogjuk az energiaitalra a keskeny vallakat meg a gyerekkepuseget ja


Meg az alacsonysagot is


Eleve a hasam is egyetem alatt jott fel


Megis mennyinek kene lennem fitten? 55kilonak?


Mar a turorudi is baj?


Tudom fuvet kene legelnem, mi?


Egyenként munkam soran kell gyalogolnom 2-3km-t naponta csak a gyar teruleten hiaba vagyok irodai munkas


Igy megvan a napi 8ezer lepes siman.


Baz lassan mar enni sem szabad?

2015. okt. 8. 23:15
 25/67 A kérdező kommentje:

Elegem van mar abbol h állandóan "at kell gondolnom az eletem"


Pedig mar 26vagyok


Es mar kondiba is eljarolk, mi kene meg? Semmi sem eleg mar?


Mas meg baz eszi a legalja visrlit egy hetig mert elfogyott a fizetese megis jobban nez ki mint en valaha fogok...rola miert nem rohadnak le az izmok?

2015. okt. 8. 23:17
 26/67 anonim ***** válasza:

"Cukros energiaital, túrórudi, müzliszelet, kenyér, párizsi? És még azt várod, hogy változzon a külsőd? Gondolt át kicsit az életed, mert rossz felé tartasz :D"

Egyet kell értenem a hozzászólóval! Ezektől nem fogsz fogyni! Energiaital, túrórudi, műzli, párizsi mind cukros, a fehér kenyér meg tele van szénhidráttal. Gondolkodj, ne síránkozz! Én ezeket enném nehogy pókhasam lenne, de debella is lennék. Víz, teljes kíőrlésű/alacsony szénhidráttartalmú kenyér, zöldségek, húsok, halak, kis gyümölcs. Nem a túrórudik mellett, hanem helyettük! Ha szarul eszel, ne sírj!


"Elegem van mar abbol h állandóan "at kell gondolnom az eletem" -Pedig ezt kéne. Nem síránkozni, hanem tenni érte. Vagy elfogadni.


Pedig mar 26vagyok.- Nem életkor kérdése! Még sokszor kell az életben fontos döntéseket meghozni! Ennél fontosabbakat!


"Es mar kondiba is eljarolk, mi kene meg? Semmi sem eleg mar?" - Ezek szerint nem a csajok nem bírják, hogy ilyen a tested, hanem Te! De ha olyanokat eszel-iszol, ami tele van szénhidráttal és cukorral ne panaszkodj!


"Mas meg baz eszi a legalja visrlit egy hetig mert elfogyott a fizetese megis jobban nez ki mint en valaha fogok...rola miert nem rohadnak le az izmok?" - A legalja virsli tényleg a legalja. A feldolgozott hús általában! Ebbe a párizsi is benne van kérdező!!! De! Nem cukros! Legalábbis nincs enne annyi cukor, mint az energiaitalban meg a túrórudiban, vagy annyi szénhidrát, mint a kenyérben.

Majd akkor sírj, ha energiaital helyett napi 4 liter vizet iszol (és csak azt), a fehérkenyeret levátottad alacsony szénhidrátosra (pl Purpur) és maximum reggel egy szelet meg de. egy, a cukros párizsi, műzliszelet, túrórudi kombót pedig lecserélted normális zöldséges/húsos/halas ételekre.

Én így eszem évek óta. Elárulom Neked, hogy az életben nem ittam semmi cukrosat, undorodom tőle, az ilyen műzliktől meg rdhiktól meg kirázott mindig is a hideg! Ennek ellenére sikerült hirtelen meghíznom 49 kilóról (és akkor is pókhasam volt), 67-re.

De nekem hormonproblémáim vannak, tehát nekem ennek ellenére marad a pókhas, 120 gr szénhidráttal! Amit Te összeeszel, az nekem kb. 3 napi szénhidrátadagom! :D

Ajánlom a fészen ezt:

[link]

2015. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még... A 67-ről a diéta és a rengeteg mozgás mellett (amit mindig is csináltam 4 és 10 km-en versenyt futok). Igen, 67 kilósan és 49 kilósan is. Meg párhuzamosan vele a kondit. De a hátam és a derekam mindig keskeny lesz, a melleim mindig nagyok, a combjaim meg mindig vaskosak. Jelenleg 53 vagyok úgy, h még mindig versenyzem, mindig kondoizom (heti két-három nap a futás, mellette tornázom és táncolok még heti 2-3-szor) és csak azért ment le a súlyom, mert cukros gyógyszert szedek. De alkatilag nem fogok megváltozni. Felül kockás a hasam, alul meg zsíros. De!!!! Én tényleg edzem és diétáznom kell!
2015. okt. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:

"Elegem van mar abbol h állandóan "at kell gondolnom az eletem"


Pedig mar 26vagyok"


Ha már most megfekszel, mi lesz később? Tudod te, hányszor kell még majd újratervezned egész életed során? :-) Szokj hozzá, üdv a felnőttek világában!

2015. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

hát azért már megbocs, de egy emberi kinézet már megilletne már igy 26 évesen...


mások 15-16 évesen már úgy néznek ki, mint ahogy én sosem fogok. Csak ők épp SEMMIT nem tettek érte, csak a genetika tudod...


a kinézet az alapja mindennek, nem a hozzáállás

2015. okt. 9. 09:14
 30/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem koplalni kell, hanem megfelelő ételeket enni. Ha nem igazodsz el, kérd ki dietetikus tanácsát.
2015. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!