Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sohasem lesz barátnőm? 21/F

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig kitartóan próbálkoztam, személyesen és interneten egyaránt. Több száz (az is lehet, hogy már ezer) ismerkedést kezdeményeztem már, de egyikből sem lett semmi komoly. Nagy ritkán egy-egy randi, vagy szolidabb találka összejött, de semmi olyasmi, ami egy komoly párkapcsolat kialakulásához vezetett volna.


A külsőmet átlagosnak tartom, nem vagyok egy Adonisz, de úgy érzem, komoly gond nincs velem. Az ismerkedéseim során is többen mondták, hogy jól nézek ki, helyes vagyok stb. A stílusomat is próbáltam váltogatni alkalmanként. Az esetek túlnyomó többségében a saját stílusomat nyomtam, különösebb taktikázás nélkül, ami nagyjából annyit tesz, hogy elég kedves és tisztelettudó vagyok (sokan emiatt csak a barátzónában tudtak elhelyezni). Volt, hogy bunkóbb, flegmább stílusban próbáltam ismerkedni, de azt nem tudom hitelesen előadni, meg amúgy is, egy idő után biztosan kiütközött volna, hogy az a fajta srác nem én vagyok.


A legkülönfélébb okoknál fogva utasítottak el: egyeseknek a kinézetem nem tetszett, volt aki azt mondta, hogy túlzottan kedves vagyok, megint mások nyomulósnak tartottak, szóval ezért sem tudtam semmi megoldást kieszelni, mert mindig mindenkinél más volt a probléma. Tudom, hogy még fiatal vagyok, de az a tény, hogy ennyi kezdeményezés során SENKINEK sem kellettem, az elfogadás és a beletörődés fázisához vezet lassan.



2015. okt. 19. 20:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ne erőlködj annyira, akkor majd összejön amikor nem is számítasz rá! Találd meg Önmagad, és légy önmagad, ne görcsölj, még egyáltalán nem maradtál le semmiről, szerintem kicsit éretlen vagy még és azért utasítottak el. Nagy butaság ilyet mondani, hogy "21 éves korodig nem találtál komoly barátnőt akkor nem is fogsz".

Inkább légy kedves és tisztelettudó, a flegmát a buta és flegma nők kedvelik, ha jól sejtem te inkább kedves, melegszívű lányt szeretnél barátnőnek.

2015. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben a tapasztalatok által elfogadod és beletörődsz,én is ebben a helyzetben vagyok és voltam is,de én már feladtam teljesen,és kezdem szépen lassan elfogadni és beletörődni a dologba... :/

24/F

2015. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Egyedül jobb lenni, így nem használ ki senki.
2015. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Egyrészt a nők tényleg szeretik, ha megalázzák, másrészt meg nehogy már maszkot húzzál egy-egy randin. Ennyi ismerkedés után el kell gondolkodnod, hogy mi a baj, túl sok a visszautasítás, próbáld a hibáidat felfedni és kijavítani. Talán minden nőnél más álarcot kellett volna használnod, nők megérzik, ha nem vagy hiteles, sose hazudj egy nőnek. Sajnos arra neked kell rájönnöd minden egyes alkalommal, hogy az éppen aktuális nőnél mi a legjobb megoldás. Amúgy mindig a nő kezdeményez, csak nem biztos, hogy észreveszed és talán volt olyan, aki összejött volna veled, csak nem úgy viselkedtél ahogy szerette volna. Általában 5-6 taktika van, amiket lehet alkalmazni, több százból nem tudom elképzelni, hogy egy sem jött össze veled, kizárt.
2015. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyiszer próbáltál már ismerkedni akkor igazán rájöhetnél magadtól is hogy mit csinálsz rosszul. Az is lehet, hogy egyszerűen rossz helyen keresgélsz túl sokat akarsz egy szimpla beszélgetésbe belelátni. Egyébként meg el lehet fogadni azt, hogy egyedül vagy / leszel. Nekem is sikerült és nem érzem magam tőle rosszul. Talán csak néha, de én könnyen bele tudok feledkezni azokba a dolgokba, amelyeket szeretek és érdekelnek. Szóval tedd te is ezt vagy próbálkozz tovább hátha sikerül.
2015. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

#14: Az idő során rájöttem, hogy a lányok "kiszagolják", ha a pasi nem önmagát adja. Egy bizonyos szakasz eltelte után már le is szoktam erről a stílusváltásról. Úgy gondolom, hogy inkább legyek egyedül, de önmagamként, mint egy olyan párkapcsolatban, ahol a lány egy más személyiségbe szeretett bele, nem önmagamba.


Pedig hidd el, ezek a számok tényleges adatok. Azt hittem, hogy idővel a nagy számok törvénye alapján egyszer úgyis "horogra akad" valaki, de nem így lett. És szerintem nem vagyok ijesztő, sem béna a lányokkal. Tudok velük beszélgetni, maximum nem tudom első ízben annyira levetkőzni a gátlásaimat, ami adhat némi bizonytalanságot sugalló kiállást. Az igényeim sincsenek az egekben. Fontos, hogy a kiszemeltem számomra vonzó legyen, de ez közel sem csak a "10/10-es" kategóriát jelenti. Én is igyekszem ápoltan, igényesen megjelenni, amikor csak lehet.

2015. okt. 20. 00:13
 17/26 A kérdező kommentje:
#15: Rengeteget agyaltam már a hibáimon, mert ennyi sikertelenség után szerintem evidens, hogy valami nálam nem stimmel. Azt figyeltem meg nagyon sok lánynál, hogy elkönyvelnek egy jóindulatú, kedves, aranyos, jó fej srácnak, de ha párkapcsolatról van szó, akkor nekik nem ilyen pasi kell. Régebben például sokat szorongtam, könnyen zavarba jöttem, ezt az évek során már sikerült odáig fejlesztenem, hogy egyszerűen nem érdekel a kívülállók véleménye.
2015. okt. 20. 00:17
 18/26 anonim ***** válasza:
Na akkor nem vagy elveszve, én is átéltem ezt sokszor. Azt jegyezd meg, hogy a legpesszimistább statisztika szerint a befektetett energia 30-a 100% hogy megtérül, de egy kudarcból tanulni kell. Légy csibészebb. Régen én is azt hittem, hogy a nőkkel kezesbárányként kell bánni, meg óvatosan kell közeledni, de NEM, felejtsd el. Keresd azokat a helyzeteket, amikor hozzáérhetsz, finoman poénosan be lehet szúrni szexuális témákat, ezek a nőkben olyan folyamatot indítanak el, ami még ha első randin nem is vezet eredményre, de agyalni fog rajta és ő fog keresni. Ehhez türelem kell, de fiatal vagy, ráérsz. Én kb. 2 éve jöttem rá ezekre, sokkal több a siker és szuper, szép lányokkal tudtam hosszú távon kapcsolatban lenni.
2015. okt. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
21 évesen még elképesztően érettlen vagy, ha nem vagy totál luzer, 25-30 közt lazán felszedsz akármikor egy egy 18-20 közti kiscsajt... Tapasztalatból mondom.
2015. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#19-nek igaza van. Nem tapasztaltál még annyit, hogy barátnőd legyen. Talán nem kell 30 éves korodig várni, de az igaz, hogy én kb. onnantól kezdve tudtam jobban ismerkedni és lazább lenni, a hibákból meg tanultam mindig, így már egy randin nem is vagyok feszült. Simán felszedsz majd fiatalabb csajokat is, de mondjuk én érdekes módon idősebbeket szoktam. Meg lesznek majd élményeid, lesz majd olyan, hogy csak szexuális viszony, vagy éppen nem jártok, csak úgy laza kapcsolatban vagytok, szóval a lehetőségek előtted hevernek, csak ne add fel. Velem is az volt a baj mindig, hogy mindenkivel kedves voltam meg tisztelettudó, még véletlenül sem akartam senkit sem megbántani, de ez mit sem ér, ha nem tudsz továbblépni úgy, hogy a nőt meghódítsd. Tanulni csak hibákból lehet, csak a negatív kritika visz előre, szóval nézz magadba és tárd fel a hibáidat. Ha ezeket megoldottad, akkor lesz barátnőd is. Túlságosan magaddal vagy elfoglalva és ezért nem veszel másokat észre, figyelj oda a másik félre és akkor majd meglátod, ha olyan jeleket ad a nő, hogy veled akar lenni. Lesz utána is elutasítás, de könnyebb lesz elviselni és túljutni rajta, nem baj, menj tovább. Én azt javaslom, hogy most kb. 2-3 hétig ezeket gondold át és ne randizz, és utána ismerkedj új módszerekkel.
2015. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!